Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Vector Smart Dziecięce

3wyniki

Zegarki dziecięce Vector Smart

Zegarki Vector Smart dziecięce powstały przede wszystkim dla dobrej zabawy. Zawierają liczne gry na smartwatch oraz aplikacje sportowe, które motywują do różnego rodzaju aktywności w wolnym czasie. Zobacz smartwatch Vector Smart Kids z naszej oferty i poznaj jego możliwości! 

FILTRY0

Gry interaktywne, czyli dobra zabawa na smartwatchu Vector Smart dla dzieci

Twoje dziecko często odczuwa nudę w kolejce w sklepie czy podczas powrotu do domu? Zegarek dziecięcy Vector Smart ciekawie zorganizuje mu czas! Nowoczesne akcesorium zostało wyposażone w aż 8 różnorodnych gier, które nie tylko uatrakcyjniają wolne chwile, ale też rozwijają logiczne myślenie i zdolności manualne. Są to: koszykówka, candy crush, zwierzę domowe, 2048, puzzle, leć samolotem, samochód wyścigowy, labirynt. Ich duże zróżnicowanie tematyczne sprawia, że zabawa na smartwatchu dostarczy frajdy każdemu małemu użytkownikowi.

Zegarek dziecięcy Vector Smart


Gry w zegarku Vector Smart

Dzięki temu, że gry na smartwatch są wbudowane w zegarki Vector Smart dziecięce, Twoja pociecha w każdej chwili ma do nich dostęp. Nie musi więc szukać pomysłu na nudę w momentach bezczynności. Gry może też jednak wykorzystać do konkurowania z rówieśnikami mającymi ten sam model.


Smartwatch Vector Smart Kids — nowoczesny monitor aktywności

Gry na smartwatch to dopiero początek długiej listy możliwości nowoczesnego akcesorium. Za sprawą funkcji sportowych wprowadza ono element rywalizacji również w aktywnościach ruchowych. Podobnie jak inne popularne smartwatche na rynku, takie jak Garett czy Garmin zegarek dziecięcy Vector Smart oferuje podstawowy zestaw opcji: krokomierz, oprogramowanie treningowe, pomiar przebytego dystansu i licznik kalorii. Nieustannie mierząc aktywność, zachęca użytkownika do stawiania sobie sportowych celów i rywalizowania z samym sobą, członkami rodziny lub przyjaciółmi.

Funkcje zegarka Vector Smart


Zegarek Vector Smart dla dziewczynki

Kupując smartwatch Vector Smart Kids, możesz pokazać dziecku, że codzienna aktywność jest ekscytująca. A jeśli już uprawia ono sport — umożliwisz mu śledzenie wyników i wyznaczanie prostych celów treningowych.


Vector smart dla dzieci — zegarek, który dba o zdrowie

Ty zyskujesz natomiast większą kontrolę nad jego zdrowiem i kondycją fizyczną. Zegarek dziecięcy Vector Smart został wyposażony w czujniki, które pozwalają szybko zauważyć niepokojące symptomy. Pierwszy z nich to dokładny pulsometr wskazujący na kondycję układu krążenia i pracę serca. Drugim jest termometr temperatury ciała. W przypadku złego samopoczucia dziecko może samodzielnie wykonać pomiar i szybko rozpoznać pierwsze objawy chorobowe. To szczególnie pomocne w przypadku braku dostępu do tradycyjnego termometru.

Zegarek Vector Smart dziecięcy wyposażony w termometr


Funkcja badania snu w zegarku dziecięcym Vector Smart

Zegarki Vector Smart dziecięce zostały również wyposażone w monitor snu. Bada on długość i jakość nocnego odpoczynku. Dzięki jego wynikom dowiesz się, czy Twoje dziecko śpi efektywnie, co w razie potrzeby pomoże Ci poprawić higienę jego snu.


Smartwatche Vector Smart dziecięce — jeszcze więcej możliwości!

Czy wiesz, że Vector Smart dla dzieci możesz sparować ze smartfonem poprzez Bluetooth. Nowoczesne akcesorium oferuje wtedy jeszcze więcej funkcji. 

  • Znajdź telefon — każdemu dziecku zdarzają się chwile roztargnienia, jednak dzięki tej opcji smartfon zawsze szybko się odnajdzie.
  • Sterowanie muzyką — muzyka nieodłącznie towarzyszy Twojemu dziecku? Teraz mając smartwatch Vector Smart Kids, będzie mogło wybierać ulubione piosenki z poziomu nadgarstka.
  • Powiadomienia z telefonu — nie musisz się przejmować, że pociecha przeoczy telefon lub wiadomość od Ciebie — bądźcie w jeszcze lepszym kontakcie ze sobą!
Możliwość sparowania zegarka dziecięcego Vector Smart ze smartfonem

Zegarek dziecięcy Vector Smart — stworzony dla dzieci i nastolatków

Zegarek Vector Smart dla dziewczynek

Vector Smart dla dzieci od początku do końca powstał z uwzględnieniem potrzeb swoich małych odbiorców. Wskazują na to również jego design i wygodna konstrukcja. Zastosowanie lekkiego tworzywa sztucznego sprawia, że smartwatch Vector Smart Kids nie przeszkadza na nadgarstku. Klasa wodoszczelności 30m chroni go przed przypadkowym zachlapaniem. A rozdzielczość wyświetlacza 240 × 240 zapewnia doskonałą czytelność. Sprawdź również jak wypada na tle innych smartwatchy dla chłopca.


Do wyboru są zegarki Vector Smart dziecięce w kilku odsłonach. Modele z kwadratową kopertą zostały dostosowane kolorystyką i wielkością do najmłodszych użytkowników. Znakomicie sprawdzą się jako pierwsze urządzenie tego typu. Większy, okrągły zegarek dziecięcy Vector Smart sprawi natomiast, że zabawa na smartwatchu przyniesie radość również starszym dzieciom i nastolatkom. We wszystkich modelach można wymienić paski oraz spersonalizować tarczę, wybierając spośród 50 wzorów.

Zegarek Vector Smart dla dzieci


Niebieski zegarek Vector Smart

W ZEGAREK.NET znajdziesz wszystkie oryginalne smartwatche Vector Smart dziecięce z portfolio amerykańskiego producenta w atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i wybierz idealny smartwatch Vector Smart Kids dla swojego dziecka.