Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch dla dzieci

102wyniki

Zegarki Swatch dla dzieci

Zegarki Swatch dla dzieci emanują dziecięcą energią, nieskrępowaną radością oraz bezgraniczną kreatywnością projektantów. To feeria barw i wzorów, zamknięta zarówno w klasycznych, jak i nietuzinkowych formach. Dzięki nim zegarek dziecięcy Swatch efektownie wygląda na każdym małym nadgarstku. Chcesz, by Twoja pociecha miała świetnie wyglądający, wysokiej klasy zegarek? Postaw na zegarki Swatch dla dzieci! Znana z bezkonkurencyjnej jakości marka od lat buduje swój prestiż w segmencie czasomierzy dziecięcych.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarek dziecięcy Swatch – nietuzinkowy design i doskonała szwajcarska jakość  

Zegarki dla dzieci Swatch niezawodnie odmierzają czas dzięki mechanizmowi kwarcowemu Swiss Made. Powstają głównie z lekkiego i niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego. Ich tarczę chroni zaś elastyczne szkło akrylowe. Jest odporne na stłuczenia, a w razie zarysowania daje się łatwo wypolerować, odzyskując dawny wygląd.

Tak zaprojektowany Swatch dla dzieci zapewnia przyjemność i wygodę noszenia w każdej sytuacji. Nie grożą mu nawet zabawy w deszczu i kąpiele w basenie. Zegarek Swatch dziecięcy jako jedyny na rynku może być bowiem zanurzony w wodzie przy wodoszczelności 30m. 


Zegarek Swatch dla dzieci w delikatnym kolorze

To wszystko sprawia, że Swatch pod względem jakości spełnia wyśrubowane standardy Swiss Made. W zakresie designu wyłamuje się jednak z wyważonej klasyki, na którą decyduje się wiele szwajcarskich producentów.

Proponowane przez Swatch zegarki dla dzieci stanowią rozwinięcie unikalnego stylu marki. Są wyrazem nieposkromionej wyobraźni, która nie stawia sobie ograniczeń. Zaskakują nietuzinkowymi deseniami, ciekawymi kompozycjami barw i nierzadko oryginalnymi formami. Swatch – zegarek dla dziewczynki   

Tym charakteryzują się przede wszystkim zaprojektowane przez Swatch zegarki dla dziewczynek. Designerzy nie dopuszczają tu do powtarzalności – każdy model jest inny, wyjątkowy i oryginalny. Są wśród nich zegarki dziecięce Swatch o stonowanej kolorystyce bliskie klasycznemu wzornictwu. Pastelowe propozycje jak Perlato, Fond de Teint czy Cite Rosée subtelnie dodają dziewczęcości zarówno kilkulatce, jak i dorastającej nastolatce.  

Dziewczęce portfolio szwajcarskiej marki tworzą jednak przede wszystkim wzorzyste zegarki Swatch dla dzieci. Kwiaty, figury geometryczne, postaci zwierzęce i bajkowe wyrażają beztroskę oraz radość przynależne dziecięcemu wiekowi. Są doskonałym wyborem dla dziewczynki, która lubi się wyróżniać.  

Zegarek Swatch dla dziewczynki


Nie tylko one zwrócą jednak uwagę rówieśników. Ich spojrzeniom z pewnością nie umkną również designerskie i rzadko spotykane w wersjach dla dzieci skeletony. Poza nimi nie mniej efektownie na dziewczęcym nadgarstku zaprezentuje się Swatch - zegarek dla dziewczynki zaprojektowany w formie funkcjonalnej, eleganckiej biżuterii. Mowa tu przede wszystkim o modelach Colorido, Anisette czy Sminty, w których główną rolę odgrywają niebanalne bransolety.  Zegarek dla chłopca Swatch  

Bardziej stonowany w stylu jest zegarek Swatch dla chłopca. Nadal zachowuje on jednak nietuzinkowy design, o którego oryginalności decydują nieszablonowe elementy i kolorystyka. Klasykę z nietypowym akcentem projektanci ciekawie połączyli w serii Over. W tych modelach Swatch dla chłopca indeksy w formie cyfr arabskich przecina pierścień koperty. Natomiast w kolekcji My Silver Black niebanalny efekt tworzy zastosowanie elementu przypominającego bezel na środku tarczy.  

Zegarek Swatch dla dzieci kolorowy

Obok nich nie brakuje jednak bardziej designerskich propozycji. W tym gronie ciekawym wzornictwem intrygują zegarki dziecięce Swatch bez indeksów.

Zamiast godzinowych oznaczeń zegarek dla chłopca Swatch Red Frame prezentuje na tarczy mechanizm, co stanowi prawdziwą gratkę dla miłośników techniki i technologii. Natomiast w modelach Always There i Don’t Stop Me indeksy zostały zastąpione przez napisy pozwalające wyrazić indywidualny styl i osobowość dojrzewającego nastolatka.  


Wszystkie z tych propozycji będą pasować na nadgarstek chłopców w każdym wieku. Na najmłodszych szczególne wrażenie powinien jednak zrobić zegarek dziecięcy Swatch z motywem lotniczym lub motoryzacyjnym.  Swatch – zegarki dla dzieci idealne na prezent  

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla swojej pociechy, zegarki Swatch dla dzieci okażą się strzałem w dziesiątkę. Swoją kolorową stylistyką wpisują się w dziecięce gusta i kreują młodzieżowe trendy.  

Wakacyjne modele Exotic Taste czy School Break uświetnią wyczekiwany Dzień Dziecka i staną się doskonałym upominkiem na zakończenie roku szkolnego. Zaprojektowane przez Swatch zegarki dla dzieci o czytelnych tarczach, jak Transformation Paveblue czy Casual Blue warto sprezentować jako pierwszy czasomierz z okazji rozpoczęcia szkoły. Podobnie jak pozostałe propozycje okażą się też odpowiednim wyborem na I Komunię Świętą, urodziny, imieniny, Boże Narodzenie czy Wielkanoc.

Najważniejsze, by dopasować design do wieku, stylu i płci pociechy, a zegarek Swatch dla dzieci z pewnością stanie się nieodłącznym towarzyszem codziennych aktywności.  

Zegarek Swatch dla dzieciOryginalne zegarki dla dzieci Swatch znajdziesz w ZEGAREK.NET  

Interesuje Cię stylowy zegarek dziewczęcy Swatch? A może chcesz kupić oryginalny Swatch dla chłopca? Zapoznaj się z bogatą ofertą ZEGAREK.NET! Znajdziesz w niej kilkadziesiąt nietuzinkowych propozycji marki Swatch dla dzieci w wieku od kilku do kilkunastu lat.