Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch Big Bold

59wyniki

Zegarki Swatch Big Bold

Kolekcja Big Bold to najnowsza propozycja w ofercie marki Swatch. Zegarki zawarte w tej serii stworzone są dla wyrazistych ludzi, poszukujących swobody w wielkomiejskim świecie. To właśnie nowoczesne miasto zainspirowało markę do zaprojektowania kolekcji Big Bold, dlatego najnowsze zegarki Swatch łączą wyrazistość z przemyślanym wykorzystaniem przestrzeni. 

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Swatch Big Bold - wyróżnij się w wielkim świecie 

Stylowe zegarki Swatch Big Bold inspirowane miastem
Marka Swatch bardzo szybko podbiła rynek czasomierzy, łącząc szwajcarskie zegarmistrzostwo z ultranowoczesnym podejściem do projektowania. Zegarki Swatch Big Bold wychodzą naprzeciw wzrastającej tendencji do nadawania pospolitym i praktycznym rozwiązaniom niepowtarzalnego charakteru.



Duże zegarki dla niej i dla niego 

Duże miasta muszą być wszechstronne i uniwersalne, dlatego ich wzorem zegarki Swatch Big Bold wprowadzają do kolekcji standaryzację. Wszystkie koperty otrzymały średnicę 47mm, która jest spora nawet jak na męski czasomierz. Specjalnie zaprojektowany kształt sprawia jednak, że zegarki Swatch Big Bold idealnie leżą na mniejszym, kobiecym nadgarstku.  


Wszystkie kolory miasta 

Oferta zegarków Swatch Big Bold przypominać mają cykl życia w mieście. W ofercie mamy więc monokolorystyczne modele w ciemnych barwach, symbolizujące gasnące nocą światła. Wiadomo jednak, że centra wielkich miast nie zasypiają nigdy, oświetlane przez blask neonowych świateł. Połączenie stonowanej kolorystyki z jaskrawym wykończeniem detali wygląda perfekcyjnie i zachęca do uważnego przyjrzenia się każdemu z nich.  


Zegarki nie do przeoczenia 

Kolekcja Big Bold charakteryzuje się również niezwykła wprost czytelnością tarcz. Za ten efekt odpowiada nie tylko duża koperta i duże indeksy. Wskazówki w formie prostych i pogrubionych strzałek pokrytych w całości masą luminescencyjną są idealnie widoczne zarówno w dzień i w nocy.

Stylowe zegarki Swatch w kolorze khaki



Zegarki Swatch Big Bold – klasa szwajcarskiego zegarmistrzostwa 

Zegarki Swatch Big Bold – klasa szwajcarskiego zegarmistrzostwa
Poza swoim nietuzinkowym designem i fascynującym źródłem inspiracji, zegarki Swatch Big Bold mają do zaoferowania jeszcze jeden istotny aspekt. Swatch to jedna z najbardziej uznanych marek na rynku, która jest symbolem kolebki zegarmistrzostwa.



Oryginalne zegarki Swiss Made 

Big Bold to oryginalne szwajcarskie zegarki, spełniające rygorystyczne normy wymagane do wykorzystywania statusu Swiss Made. Co najważniejsze, we wnętrzu tych czasomierzy pracuje prawdziwy szwajcarski mechanizm o doskonałej precyzji. Zarówno jego projekt, wykonanie, jak i materiały wykorzystane w procesie produkcji, muszą pochodzić z terytorium Szwajcarii. To samo tyczy się między innymi procesu obróbki koperty czy procesów kontroli jakości. 


Jakość i ergonomia 

Zegarki Swatch Big Bold wykorzystują jedynie wysokiej jakości materiały i półprodukty, które zapewniają właściwe nasycenie kolorem oraz odpowiedni komfort użytkowania. Wybierając zegarek Swatch masz pewność, że zachowa on swój wygląd przez długi okres czasu i będzie bezpieczny w użytkowaniu.

Oryginalne zegarki Swatch Swiss Made