Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT06-09-2021

BIG BOLD BIOCERAMIC - spektakularna nowość Swatch

W zeszłym roku Swatch wypuścił ekologiczny materiał bioplastiku, który zadebiutował w kolekcji Bioreloaded. W tym roku szwajcarska marka zegarmistrzowska debiutuje bioceramiką, wykonaną z dwóch trzecich ceramiki i jednej trzeciej bioplastiku. Zobacz jak wyglądają zegarki Big Bold Bioceramic stworzone z tego nowatorskiego tworzywa!


Nowatorskie materiały w zegarkach Swatch

We wrześniu 2020 roku marka Swatch wprowadziła nowy materiał Bioreloaded, w którym konwencjonalne tworzywo sztuczne zostało zastąpione biologicznym tworzywem sztucznym na bazie oleju rycynowego. Kontynuacją poszukiwań alternatywnych, przyjaznych środowisku materiałów są zegarki Swatch Big Bold Bioceramic. Modele zbudowano z bioceramiki, która jest mieszanką dwóch trzecich ceramiki i jednej trzeciej plastiku pochodzenia biologicznego. Jak podkreślają twórcy - dzięki takim proporcjom, materiał staje się bardzo sprężysty i wytrzymały, oferując jednocześnie jedwabisty dotyk podczas noszenia zegarka na nadgarstku. 

Zegarki Swatch zbudowane z bioceramiki


Nie jest przesadą stwierdzenie, że tworzone przez szwajcarską markę materiały przedstawiają przyszłość zegarmistrzostwa. Jak deklaruje Swatch -  do końca 2021 roku wszystkie kluczowe linie produktów tego brandu będą badać wykorzystanie materiału bioceramicznego.
Oryginalne wzornictwo Big Bold Bioceramic z widocznym mechanizmem

Zegarek Swatch Big Bold Bioceramic na pasku z widocznym mechanizmem

Do zaprezentowania nowego materiału, Swatch wybrał kolekcję Big Bold. Należy ona do projektów, znanych z dużych tarcz i wskazówek zegarka. Koperta posiada średnicę 47 mm o architektonicznej strukturze - idealny model, aby w pełni docenić ekscytujące nowe cechy bioceramiki. Jego wytrzymały, a jednocześnie lekki korpus podkreśla solidną charakterystykę zegarka. Ponadto wszystkie wewnętrzne części mechanizmu są widoczne przez górną część, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność wizualną tych modeli.


Szalone i kolorowe zegarki Big Bold Bioceramic

Zegarki Big Bold Bioceramic dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych. Spotkamy tu modele utrzymane w klasycznej czerni i bieli, modnej szarości, a także optymistycznego błękitu oraz mocnego różu. Barwy te symbolizują pozytywną osobowość marki, a dodatkowo świetnie wyglądają. Utrzymane w jednolitych tonacjach barw zegarki, będą świetnymi dodatkami do letnich stylizacji. Każdej z nich nadadzą nowoczesnego, eko - wydźwięku. Rozjaśnią nasz wizerunek i sprawią, że nawet najzwyklejsze ubranie będzie wyglądać jak z wybiegu mody. Bo zegarki Swatch Big Bold Bioceramic możemy zabierać ze sobą niemal wszędzie - do pracy, na miasto, randkę, czy imprezę. Ponadto dzięki wytrzymałości i wodoszczelności materiału, sprawdzą się w trakcie wycieczek, a także sportowych treningów.

Zegarki Swatch Big Bold Bioceramic w pięciu wesjach kolorystycznych

Zobacz najnowsze zegarki z kolekcji Swatch Big Bold Bioceramic: