Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
Połączenie bioceramiki i stali? Swatch mówi tak! Sprawdź nowe modele Swatch BIG BOLD IRONY

Połączenie bioceramiki i stali? Swatch mówi tak! Sprawdź nowe modele Swatch BIG BOLD IRONY

2023-08-01
Szwajcarska marka Swatch wprowadza do swojej oferty nowe modele BIG BOLD IRONY - najświeższe uzupełnienie kolekcji BIG BOLD. Nowości wyróżniają się eleganckim, stalowym wykończeniem z nutą miejskiego charakteru. BIG BOLD IRONY nie jest zwykłym zegarkiem - to sposób na wyróżnienie się z tłumu, na nadanie tego czegoś codziennej stylizacji. Jest to inwestycja w unikalny styl i niezaprzeczalną jakość, która zapewni przyjemność z noszenia przez długie lata.

Odwaga i innowacja w nowych zegarkach Swatch BIG BOLD IRONY

Zegarki Swatch BIG BOLD dedykowane są dla tych, którzy żyją pełnią życia, podążają za nowym i cenią indywidualność. Są to więcej niż tylko zegarki - to wyraz postawy, stanu świadomości, wyjątkowego stylu życia, wyrażony odważną, pewną siebie, niezwykłą stylistyką. W tym roku rozpoczyna się nowy, ekscytujący rozdział w historii BIG BOLD, z dwoma wyjątkowymi premierami: pierwszym modelem BIG BOLD wykonanym ze stali szlachetnej oraz niepowtarzalnym, pionierskim połączeniem BIOCERAMIKI i stali w zegarku Swatch.
Zegarki Swatch BIG BOLD IRONY
Swatch Big Bold Irony czerwony ze szlifem słonecznym na kobiecym nadgarstku

Swatch, zawsze gotowy na nowe wyzwania i poszukiwanie oryginalnych rozwiązań, stawia na świeże spojrzenie na design i najnowsze trendy. Seria BIG BOLD, wprowadzona do kolekcji w 2019 roku, to kwintesencja miejskiego stylu. Duża koperta Ø47 nadaje zegarkowi wyraźnego charakteru. Od 4 lat, seria BIG BOLD eksploruje różne palety kolorystyczne i style, a także wykorzystuje innowacyjne elementy z BIOCERAMIKI.

Nowe modele Swatch BIG BOLD IRONY buntują się przeciwko utartym schematom, wykorzystując stal szlachetną w sposób wyrafinowany i wyrazisty. Te zegarki są odważne i niezapomniane, podkreślając swój charakter na nadgarstku.

Zegarki Swatch BIG BOLD IRONY - połączenie bioceramiki i stali szlachetnej

Pierwsza piątka zegarków z nowej serii czerpie inspirację z postmodernizmu, łącząc kontrastowe kolory i materiały. Po raz pierwszy korpus z BIOCERAMIKI współgra z kopertą ze stali szlachetnej, tworząc nowoczesny, wielopoziomowy efekt o kanciastych rysach. Niemniej jednak, to wyraziste miejskie detale przyciągają uwagę. Tarcza z BIOCERAMIKI odsłania mechanizm zegarka, a gumowy pasek o podwójnie skompresowanej strukturze występuje w kolorach czarnym DARK IRONY (ref. SB07S105), lazurowym AZURE BLUE DAZE (ref. SB07S106), czerwonym RED JUICY (ref. SB07S110), turkusowym MINT TRIM (ref. SB07S111) i żółtym BOLDEN YELLOW (ref. SB07S109). Choć piaskowana koperta ze stali szlachetnej i koronka sprawiają wrażenie ciężkich, to zaskakują swoją lekkością, ważąc jedynie 108 gramów. W celu podkreślenia efektu, wskazówki i indeksy świecą w ciemności, a koronka, podobnie jak w innych modelach BIG BOLD, umieszczona jest na godzinie drugiej.
Zegarki Swatch BIG BOLD IRONY łączące w sobie bioceramikę i stal
Zegarki Swatch Big Bold Irony ze szlifem słonecznym 5 wersji kolorystycznych
Zegarki Swatch BIG BOLD IRONY zachwycają metalicznymi tonami dzięki tarczom ze szlifem słonecznym, dostępnym w pięciu niezapomnianych, skupiających na siebie uwagę odcieniach: turkusowym AQUA SHIMMER (ref. SB07S100G), ciemnozielonym FOREST FACE (ref. SB07S101G), granatowym INDIGO HOUR (ref. SB07S102G), bursztynowym AMBER SHEEN (ref. SB07S103G) i burgundowym SCARLET SHIMMER (ref. SB07S104G). Piaskowane wykończenie koperty, koronki i bransolety to innowacyjne rozwiązanie Swatch, które nadaje zegarkowi charakterystycznego, matowego wyglądu.

Swatch - szwajcarska marka która myśli i działa w rewolucyjny sposób

Swatch to usposobienie żywej energii i radości życia prosto ze Szwajcarii. Od momentu powstania w 1983 roku, marka ta rewolucjonizuje rynek zegarków. Zalicza się do wiodących producentów na świecie i cieszy się wielkim uznaniem dzięki swoim unikalnym projektom, ciągłemu dostosowywaniu się do aktualnych trendów i lojalności wobec własnych wartości. Swatch nieustannie zaskakuje, wprowadzając regularnie nowe modele i specjalne kolekcje. Od początku istnienia, marka pokazała, że potrafi myśleć i działać w rewolucyjny sposób, a jej zaangażowanie w ekstremalne sporty takie jak BMX, longboarding czy surfing tylko to potwierdza. Swatch Art Peace Hotel w Szanghaju to dowód na to, jak bardzo marka ceni sztukę, tworząc przestrzeń dla spotkań artystów z całego świata.
Szwajcarskie zegarki Swatch

Odkryj pozostałe zegarki Swatch BIG BOLD: