Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Kolekcja zegarków Swatch inspirowanych Dragon Ball Z

05-09-2022

Uwaga fani anime! Czas odkryć kolekcję zegarków Swatch x Dragon Ball Z! Legendarni bohaterowie japońskiej mangi stali się inspiracją dla siedmiu limitowanych modeli. Zobacz, jak prezentują się nowe zegarki Swatch Dragon Ball i wybierz egzemplarz ze swoją ulubioną postacią.


Zegarki Swatch x Dragon Ball Z dla fanów japońskiego anime

Wzywamy wszystkich fanów anime - nadszedł czas na ujawnienie kolekcji Swatch x Dragon Ball Z! W serii znajduje się siedem zegarków wyobrażających kultowe postaci plus jeden limitowany model dedykowany miłośnikom tego serialu. Bo nawet Ci, którzy nie oglądali Dragon Ball Z na pewno kojarzą historię skoncentrowaną wokół Goku oraz jego przyjaciół broniących Ziemię przed złoczyńcami. Powstała ona na podstawie mangi Akiry Toriyamy i została zrealizowana w czterech seriach w latach 1984-2018. Do niezapomnianych należy scena transformacji Gohana w SSJ2 , czy walka Goku z Vegetą.

Swatch x Dragon Ball


Zegarki Swatch x Dragon Ball

Marka Swatch chce na nowo ożywić wspomnienia tej kultowej opowieści. Poprzez serię zegarków przedstawia kolorową i zabawną interpretację drugiej części anime. Wystarczy tylko rzut oka na tarczę lub dekiel modelu, by wiedzieć któremu bohaterowi jest on dedykowany. Utrzymane w różnych kolorach zegarki przyciągają uwagę swoim żywiołowym wzornictwem. Proste tarcze pozbawione niejednokrotnie nawet indeksów godzinowych pozwalają skupić się całkowicie na bohaterach Dragon Ball, ciesząc się oryginalnym wyglądem urządzeń. Całości dopełniają paski z tworzywa sztucznego. Na ich górnej szlufce umieszczona jest nazwa postaci anime: z wierzchu po angielsku, na odwrocie po japońsku. Z kolei na dolnej szlufce paska widnieje logo Dragon Ball Z, co tylko potwierdza dbałość o szczegóły i pasję, z jaką realizowano ten projekt.


Wybierz swój zegarek-postać z kolekcji Swatch x Dragon Ball Z

GOKU jest sercem i duszą serii Dragon Ball Z. Jako jeden z ostatnich przedstawicieli rasy Saiyan należy do największym obrońców Ziemi przed międzygalaktycznymi zagrożeniami. Zegarek Swatch GOKU SB01Z101 w kolorze żywej pomarańczy i czerni inspirowany jest strojami noszonymi przez Goku. Na tarczy znalazł się japoński symbol imienia bohatera, widoczny na jego ubraniu, podczas gdy na spodzie paska widnieje tajemnicza chmura — Kintoun.

GOKU Dragon Ball


CELL Dragon Ball

CELL to sztuczna forma życia, stworzoną przez Dr. Gelo — byłego naukowca z Armii Red Ribbon, szukającego zemsty na Goku. Jasna zieleń i czerń tego zegarka Swatch CELL SB01Z401 oddają istotę postaci Cella. Różowe kropki na wskazówkach nawiązują do koloru jego oczu, żółta koronka odnosi się do twarzy, podczas gdy wewnętrzna strona paska pokazuje śmiertelnie niebezpieczny ogon.


FRIEZA jest najlepiej znanym czarnym charakterem tej serii. Angażuje on Goku i jego przyjaciół w bitwę, podczas której Goku przechodzi transformację w Super Saiyanina. zegarku Swatch FRIEZA GZ359 odwołano się do wyglądu Frieza — zewnętrzna strona utrzymana jest biało-fioletowej kolorystyce. Z kolei tył przyjmuje paskowaną różową barwę, która wygląda jak skóra tego złoczyńcy. Czerwone akcenty nawiązują do oczu bohatera.

FRIEZA Dragon Ball


MAJIN BUU Dragon Ball

MAJIN BUU jest czarnym charakterem o wielu talentach, potrafiącym między innymi zmieniać przeciwnika w ciastko, by pochłonąć jego moce. Zegarek Swatch MAJIN BUU GZ358 zawiera czarne „M” na żółtej tarczy, inspirowanej złotym pasem Majin Buu. Fioletowo-różowy tył zegarka odwołuje się do peleryny i brzucha Buu w jego większej postaci.


GOHAN jest synem Goku. Jest pierwszą hybrydą rasy ludzkiej i saiyańskiej, urodzoną na Ziemi, która uzyskuje formę Super Saiyanina jeszcze będąc dzieckiem. Zegarek Swatch GOHAN SUOZ345 zdobi wzór inspirowany promieniem energii Kamehameha, a na tarczy nadrukowano okrzyk „KA-ME-HA-ME-HAAAA”. Na wierzchu paska znajduje się symbol przekazany Gohan przez jego trenera Piccolo, podczas gdy po wewnętrznej stronie umieszczono elementy nawiązujące do dziecięcego stroju bohatera.

GOHAN Dragon Ball


VEGETA Dragon Ball

VEGETA jest księciem z upadłej rasy Saiyan, z początku okrutnym i złym, który jednak pod wpływem walki z Goku zmienia się na lepsze. Zegarek Swatch VEGATA SUOZ348 inspirowany jest początkowym wyglądem Vegety oraz momentem, w którym odkrywa on na swoim detektorze Scouter, że poziom mocy Goku to ponad 9000. Na tarczy widoczna jest sylwetka Goku. Czarny nadruk na czerwonym tle naśladuje używany przez niego detektor Scouter. Po odwróceniu zegarka widać postać Wielkiej Małpy, którą przybiera Vegeta.

KAMESENNIN jest mistrzem sztuk walki i twórcą techniki Kamehameha. Jego nieodłącznym towarzyszem jest gadający żółw morski. Tarcza zegarka Swatch KAMESENNIN SUOZ346 inspirowana jest jego słynnymi okularami słonecznymi, natomiast spód paska nawiązuje do hawajskiej koszuli mistrza.

 KAMESENNIN Dragon Ball

Zebrałeś 7 smoczych jaj? Wybierz zegarek Dragon Ball Swatch Shenron Limited Edition 

SHENRON Dragon Ball

Ostatnim zegarkiem w kolekcji Swatch x Dragon Ball Z jest limitowany model Shenron, dedykowany największym fanom serii anime. To Boski Smoki, spełniający życzenie osoby, której uda się zgromadzić siedem Smoczych Kul. Zegarek zdobi wzór łusek tego zielonego smoka, a spód paska przypomina brzuch Shenrona. Na bezelu widoczny jest napis „Powiedz mi swoje życzenie” po japońsku i angielsku. Środek tarczy zegarka zajmują szpony Shenrona w otoczeniu siedmiu Smoczych Kul.