POWRÓT03-11-2017

Bądź aktywny z zegarkiem Swatch!

„Żyj tak, jakby każdy dzień był Twoim ostatnim”. To znana dewiza kojarzona z ludźmi, którzy żyją szybko, aktywnie, często niebezpiecznie, którzy z każdego dnia czerpią pełnymi garściami. Tą dewizą kieruje się także Sam Pilgrim – rowerowa gwiazda stylu dirt jumping i slopestyle. Skate’owy symbol młodego pokolenia oraz rozpoznawalna twarz marki Swatch.


Rozpoznawalna twarz marki Swatch- Sam Pilgrim.Kolorowe zegarki

Pilgrim ukazał się w nowej kampanii firmy Swatch, pod wymownym hasłem „Keep moving, keep ticking”, która promuje najnowsze modele szwajcarskiej marki. Zegarki Swatchzawsze były charakterystyczne. Często ekstremalnie charakterystyczne, dlatego znajdują miłośników wśród młodych ludzi, mających ekstremalne pomysły na siebie. Producent Swatchy zdążył już wszystkich przyzwyczaić do zwariowanych kolorów i niecodziennych rozwiązań stylistycznych. Modele z najnowszej serii nie odbiegają od tych tendencji, co więcej – niosą ze sobą kolejne zaskoczenia. To stuprocentowomłodzieżowe zegarki, stworzone z myślą o ludziach aktywnych, cieszących się życiem i lubiących akcentować swoją dynamiczną osobowość.

Zegarek Swatch SUTN403A Sistem Sea Flex L z niezwykłym designem


Wyjątkowy zegarek Swatch SUTN403 Sistem Sea

Prezentowany zegarek Swatch SUTN403A ma bransoletę, kopertę i tarczę w jednolitym granatowym kolorze. Tarcza charakteryzuje się asymetrycznym, kropkowanym wzornictwem. Indeksy również są kropkami. Model charakteryzuje się przede wszystkim wygodną, rozciąganą bransoletą, zrobioną z elementów stalowych. Do tego bransoleta występuje w dwóch rozmiarach, co jest rzadkością w obrębie jednego modelu. Kompletnym urozmaiceniem jest dekiel zegarka, częściowo przeźroczysty, co pozwala na podglądanie pracy automatycznego mechanizmu. Trudno to opisać – musisz to sam zobaczyć. Automatyczny mechanizm także wprawia w ruch wskazówki, kiedy Ty jesteś w ruchu. I właśnie z byciem w ciągłym ruchu należy kojarzyć hasło kampanii „Keep moving, keep ticking”. Już teraz zobacz zegarki z nowej kolekcji marki Swatch. Może tykają w Twoim rytmie?


Dzięki Sam'owi Pilgrim'owi nowe hasło kampanii Swatch to ''keep moving, keep ticking''.