13-06-2018

Dołącz do mechanicznej rewolucji Swatch

Mechaniczna rewolucja w świecie zegarków nie mogła przyjść z innego kierunku. Oryginalne zegarki szwajcarskie od zawsze brylują, jeśli chodzi o doskonałe mechanizmy, a teraz możesz posiąść tą doskonałość dzięki perfekcjonistycznej kolekcji Swatch SISTEM51 IRONY. Modne zegarki męskie Swatch SISTEM51 to unikatowa kolekcja czasomierzy zaopatrzonych w automatyczny mechanizm doprowadzony do absolutnej perfekcji. 

Modne zegarki Swatch YIS414 SISTEM SOLAIRE z mechanizmem automatycznym


Kolekcja zegarków Swatch Sistem 51

Wspaniała zbiór nowych zegarków w serii Sistem 51 zawierający 18 modeli, daje pewność, że w Twoim nowym czasomierzu nic nie zostało pozostawione przypadkowi. Zawarta w nazwie SISTEM51 liczba to nic innego jak ilość elementów, z których składa się zastosowany w nich automatyczny mechanizm. Oryginalne zegarki Swatch opisuje z resztą wiele niesamowitych liczb. Mechaniczna rewolucja Swatch to 90 godzin rezerwy chodu i aż 17 zgłoszonych patentów - wszystko po to, aby powstał wzorcowy szwajcarski zegarek. Kolekcja Swatch SISTEM51 IRONY, poza typową dla Szwajcarów mechaniczną perfekcją, reprezentuje szeroki wybór designerskich perełek. Niezwykle smukły i obły kształt koperty, w bardzo przyjemny dla oka sposób, łączy się, w zależności od modelu, z paskiem lub bransoletą. Te niezwykle modne zegarki dzielą też ze sobą odporność na zachlapania oraz łatwe do polerowania, akrylowe szkiełko, aby zapewnić łatwość codziennego użytkowania. 

Szwajcarskie zegarki Swatch z tarczami typu skeleton pokazującymi mechanizm zegarka.

Pierwszym, ciekawym reprezentantem kolekcji jest zegarek męski Swatch Irony YIS410G. Ten szwajcarski zegarek na bransolecie skomponowano w bardzo eleganckim połączeniu srebra i złota. Szczególnego smaczku dodaje mu wygładzony złoty bezel, który podkreśla jego wyjątkowe piękno. W kolekcji znajdziemy również zegarek typu open-heart, czyli Swatch YIS414 SISTEM SOLAIRE. Jego wspaniała szara tarcza, w swoim centralnym punkcie, ukazuje wnętrze jego doskonałego, automatycznego mechanizmu. Elementem, który wyróżnia ten modny szwajcarski zegarek jest okalający serce czasomierza datownik, który podkreśla designerskie mistrzowstwo marki Swatch. Jeśli mówimy o wyjątkowej tarczy, to naszej uwadze nie może umknąć model Swatch Originals Sistem 51 YIS401GBardzo przyjemny, niebieski kolor wpisuje go w krąg dominujących w męskiej modzie trendów, a wyjątkowy wzór, przypominający nieco rysunki DaVinciego, z pewnością zainspiruje niejedno genialne przedsięwzięcie. Oryginalne zegarki szwajcarskie muszą dostarczać nieskazitelnej jakości, a w tym modelu nie da się jej przeoczyć dzięki połyskującemu srebru najwyższej jakości stali. Bardzo ciekawe wzornictwo prezentuje również zegarek męski Swatch Originals Sistem 51 YIS405G. Ten modny zegarek na bransolecie zachwyca połyskiem swoim elementów i nieczęstym połączeniem zestawowego srebra z różowym złotem. Doskonale wypolerowana koperta tworzy wspaniały, subtelny kontrast z różowo złotym bezlem otaczającym ciekawą, czarną tarczę zdobioną łagodnym, falowanym wzorem.

Atrakcyjny zegarek Swatch z bezelem w kolorze różowego złota na białym skórzanym pasku z odkrytym mechanizmem.  Automatyczny, męski zegarek Swatch YIS401G SISTEM BOREAL na srebrnej bransolecie z stali oraz okrągłej kopercie ze stali w srebrnym kolorze.

Patrząc na wspomniane przykłady, nie można mieć żadnych złudzeń -  zegarki Swatch wywodzą się z absolutnie topowej manufaktury. Inspirujące wzory i pomysłowość w opracowywaniu perfekcyjnych mechanizmów sprawiają, że Swatch to wzorcowe, szwajcarskie zegarki męskie. Jeżeli interesują Cię pozostałe modele z wyjątkowej kolekcji SWATCH SISTEM51 IRONY - zobacz poniżej:

zegarek męski Swatch YIB401G Swatch YIB401G SISTEM DARK
zegarek męski
871,00 zł
24h
zegarek damski Swatch SUTW400 Swatch SUTW400 SISTEM WHITE
zegarek damski
475,00 zł
24h
5.0/5
zegarek męski Swatch YIS417 Swatch YIS417 SISTEM THROUGH
zegarek męski
730,00 zł
24h
zegarek męski Swatch SUTS402 Swatch SUTS402 SISTEM CLASS
zegarek męski
475,00 zł
24h
zegarek męski Swatch SUTB407 Swatch SUTB407 SISTEM KAMU
zegarek męski
475,00 zł
24h
zegarek męski Swatch YIS412G Swatch YIS412G Sistem Check
zegarek męski
695,00 zł
24h
5.0/5
zegarek damski Swatch SUTP401 Swatch SUTP401 SISTEM CALI
zegarek damski
475,00 zł
24h
zegarek męski Swatch YIS418MB Swatch YIS418MB SISTEM MECHE S
zegarek męski
695,00 zł
24h
POKAŻ WIĘCEJ PRODUKTÓW