Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Swatch Irony Sistem51

Zegarki Swatch Irony Sistem51

Swatch Sistem51 to fuzja najwyższej jakości materiałów i nowoczesnej technologii inspirowanej tradycyjnym zegarmistrzostwem. Nowatorska linia zegarków czerpie z osiągnięć szwajcarskich mistrzów, a jej nazwa nawiązuje do 51-elementowych pierwszych kwarcowych mechanizmów Swatch. Poznaj eleganckie szwajcarskie zegarki mechaniczne z automatycznym naciągiem, które rewolucjonizują rynek!

czytaj więcej

Rewolucja mechaniczna w zegarkach Swatch Irony System51

Prestiżowy, bardzo elegancki wygląd zegarków Swatch Irony Sistem51 to dopiero początek zachwytu, który na Ciebie czeka! Intrygujący design stanowi wykończenie dla mechanizmu z automatycznym naciągiem, będącego gwoździem programu rewolucji mechanicznej. Swatch Sistem51 to linia dająca niepowtarzalną okazję do noszenia nowatorskiego zegarka, który powstał z wykorzystaniem aż 17 nowych patentów technologicznych. To właśnie starannie opracowane serce zegarka rozemocjonowało pasjonatów zegarmistrzostwa.
Wyjątkowe zegarki Swatch Irony System51


Rewolucja mechaniczna w zegarkach Swatch Irony System51
W czasomierzu drzemie mechanizm Swiss made ETA A10 111, którego stabilne działanie oparto o 19 kamieni łożyskujących. Co ważne, mechanizm pracuje z częstotliwością 3 Hz, czyli 21 600 wahnięć na godzinę, a jego wychwyt został ustawiony laserowo. Właśnie dlatego zegarek jest całkowicie bezobsługowy, bez konieczności jakiejkolwiek regulacji. Irony Sistem51 wyróżnia się werkiem wykonanym z ARCAP. Montowany w hermatycznej kopercie stop niklu, cynku i miedzy zapewnia ochronę przed polem magnetycznym.


Mechanizmy stworzone dla kolekcji Swatch Sistem51 są montowane w Boncourt, nowej fabryce ETA, gdzie do złożenia 5 modułów, w których skład wchodzi 51 elementów użyto jedynie jednej śrubki! Wisienką na torcie i potwierdzeniem rewolucyjnego charakteru werków jest aż 90-godzinna rezerwa chodu, która wnosi zupełnie nową jakość do świata mechanicznych zegarków. To dzięki niej raz na zawsze zapomnisz o baterii i konieczności jej wymiany!Zegarki Swatch Irony Sistem51 – niezwykły design

Zegarki Swatch Irony Sistem51 to odpowiedź na potrzeby świadomych rozwiązań technologicznych, wymagających konsumentów. Rewolucyjny mechanizm został otoczony wysokiej jakości materiałami, które doskonale prezentują się zarówno w sytuacjach formalnych, jak i nieformalnych. Szwajcarska marka zdecydowała się na wprowadzenie płyt mechanizmu zdobionych drukami oraz modeli z transparentnym deklem. Modne w ostatnim czasie przeszklenie sprawia, że Irony Sistem51 uchyla przed nami rąbka tajemnicy i prezentuje starannie wykonany mechanizm.
Zegarki Swatch Irony Sistem51 – Wyjątkowy design


Zegarki Swatch Irony Sistem51 – niezwykły design
Zegarki Swatch Irony Sistem51 to modele przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W kolekcji znalazły się eleganckie modele o zróżnicowanym wykończeniu. Poszukując idealnego zegarka mechanicznego dla siebie mamy do wyboru czasomierze z cyrkoniamii, modele monochromatyczne i dwukolorowe oraz zegarki na klasycznej bransolecie, bransolecie mesh lub skórzanym pasku.


Bardzo wysoka jakość idąca w parze z przystępną ceną oraz wzrastającym zainteresowaniem zegarkami mechanicznymi wróży linii Swatch Sistem51 sukces, który znamy z zegarków kwarcowych. Szwajcarskie zegarki po raz kolejny dyktują trendy i trafiają w oczekiwania młodzieży i idących z duchem czasu doświadczonych pasjonatów.