Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch Męskie na pasku

314wyniki

Zegarki Swatch męskie na pasku przykuwają uwagę swoim niesamowitym designem. Marka Swatch tworzy unikatowe produkty dla osób szukających oryginalnych wzorów. Od 1983 roku firma jeszcze bardziej przywiązuje wagę do wyglądu czasomierzy. Dzięki takiemu podejściu zegarki Swatch męskie są funkcjonalne i stanowią idealny dodatek do różnorodnych outfitów.

FILTRY0

Unikatowe podejście Swatch do wzornictwa  

Design zegarków Swatch jest bardzo charakterystyczny. Kolory zegarków są przede wszystkim połączeniem czerni, bieli i brązu. Do elementów przykuwających uwagę z pewnością należą tarcze czasomierzy. Każda z nich posiada charakterystyczny wzór. Mogą to być czarne prostokąty oznaczające godziny, kontrastujące kolory cyfr, ozdobne tło z motywem zwierzęcym albo datownik czy chronometr. Warto zauważyć, że łączenie wzorów jest bardzo przemyślane. Niektóre tarcze mają bogaty design, a równocześnie są przejrzyste i czytelne. 

Męski zegarek na pasku Swatch SS07Z102 ²Q


Zegarek męski na pasku Swatch SO27B119 FUTURISTIC BLACK

W ofercie dostępne są przede wszystkim zegarki na paskach z tworzywa sztucznego i skóry naturalnej. Czasomierze Swatch są idealne dla mężczyzn ceniących sobie wysoką jakość wykonania i modne wzornictwo. Zegarki są wygodne w noszeniu i świetnie prezentują się na nadgarstku. Marka Swatch przygotowała dla miłośników nietuzinkowych modeli bogaty wachlarz pomysłowych zegarków. Myśląc o czasomierzach tej firmy, do głowy przychodzi tylko jedno słowo - “fantazja”. Zegarki tworzone są z pasją, pomysłem, ale równocześnie zgodnie z obowiązującymi trendami. 

Zobacz wszystkie zegarki męskie Swatch dostępne w naszej ofercie!