Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch Damskie na pasku

422wyniki

Zegarki Swatch Damskie na pasku

Zegarki Swatch należą do grona bardzo oryginalnych czasomierzy. Ich wygląd nie pozwala przejść obok nich obojętnie. Odważne kolory, nieszablonowe fuzje barw są cechą charakterystyczną zegarków damskich Swatch na pasku.  

FILTRY0

Design, który przykuwa uwagę  

Zegarki damskie Swatch charakteryzują się niebanalnym łączeniem kolorów i wzorów. Wiele modeli posiada koperty i paski wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki temu zegarki są lekkie i wygodne w noszeniu. Czasomierze Swatch łączą w sobie odważne kolory, silikonowe materiały i ozdoby rzucające się w oczy, np. świecące kamyczki lub brokatowe wykończenia.

Zegarki damskie Swatch na pasku


Zegarki damskie Swatch na stylowych paskach

Modele Swatch mają specyficzny, opływowy kształt. Tarcze są stosunkowo niewielkie (około 35 mm), dobrze układają się na nadgarstku. Da się zauważyć, że mimo łączenia ze sobą, można by pomyśleć niepasujących do siebie na pozór elementów, design czasomierzy Swatch damskich na paskujest bardzo spójny i przemyślany. Zazwyczaj dominuje jedna, konkretna barwa. Wszystkie użyte materiały utrzymane są w tym kolorze.


Modele zawsze posiadają element przykuwający uwagę: nietuzinkowy kolor tarczy, pasek wyglądający jakby był upleciony z włóczki czy brokatowe wykończenie okalające tarczę. Z pewnością cechą charakterystyczną zegarków damskich Swatch jest różnorodność. Każdy model ma swoją duszę i oryginalny design. Marka ma jednak na tyle wysmakowaną i znaną na świecie estetykę, że nie da się pomylić tych czasomierzy z żadnym innym brandem. Modele damskich zegarków Swatch na pasku są idealną propozycją dla kobiet, które lubią odważne elementy ubioru i chcą podkreślić swoją osobowość.

Zobacz wszystkie modele zegarków Swatch dostępne w naszej ofercie!

Zegarki damskie Swatch na paskach w róznych kolorach