Zegarki Swatch Originals Chrono

Swatch Originals to zegarki w stylu modowym i sportowym, co oznacza, że świetnie sprawdzą się do codziennych outfitów. Proste, minimalistyczne tarcze pomagają w łatwiejszym odczytywanie aktualnej godziny. Propozycje od Swatch cieszą się uznaniem na całym świecie. Kolekcja Originals Chrono jest kolejną wartą uwagi linią tej marki. Czasomierze Swatch Originals Chrono zostały wykonane w całości z tworzywa sztucznego. Dzięki temu można je zabierać na ekstremalne wyprawy lub używać na co dzień, bez obawy o łatwe uszkodzenie. Większość z nich zapinana jest na klasyczną sprzączkę. Ten rodzaj zapięcia jest praktyczny i ma wielu fanów.  

czytaj więcej

Zegarki Swatch Originals Chrono – minimalistyczny, efektowny design 

Prostota to cecha, która bardzo często szukana jest w dodatkach. Czasomierze nie powinny odgrywać pierwszych skrzypiec, lecz uzupełniać stylizację. Taką właśnie rolę spełniają czasomierze Swatch Originals. Proste i bez zbędnych dodatków paski dopasowują się do nadgarstka, co zapewnia swobodę podczas noszenia. Godziny oznaczone są cyframi arabskimi, indeksami lub połączeniem oby tych stylów. Niektóre czasomierze Swatch Originals Chrono wyświetlają na tarczy aktualny dzień miesiąca. Dzięki temu możesz zawsze być na bieżąco z czasem. 


Swatch Originals z ozdobnymi tarczami 

Dla osób, które szukają czasomierzy z kolorowymi zdobieniami, stworzono tarcze z efektownymi wzorami. Szwajcarski producent wykorzystał geometryczne wzory i ozdobił w ten sposób zegarki z białymi paskami. Do wyboru jest aż pięć kolorów, a każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy. Ciekawie prezentuje się czasomierz Swatch Originals Chrono z niebieskim wyświetlaczem i dużymi żółtymi liczbami. Co ciekawe, nie oznaczono standardowych godzin, lecz narysowana jest duża czwórka, ósemka oraz dwunastka. 

Zobacz wszystkie zegarki Swatch dostępne w naszej ofercie!