Swatch słynie z tworzenia multi-kolorowych zegarków młodzieżowych. Tym razem również pozostał w swojej charakterystycznej stylistyce, jednak modele z tej kolekcji, są nieco bardziej spokojne od ich popularnych modeli z nadrukami. Są to zegarki, które zaprojektowane zostały specjalnie dla kobiet, które kochają podkreślać swój styl gustownymi dodatkami, które jednocześnie będą praktyczne i funkcjonalne. Każdy z modeli to zegarek na co dzień, który świetnie podkreśli każdy strój.
Kolorystyka tych oryginalnych zegarków obraca się wokół czerni, bieli, różowego złota oraz złota klasycznego. Jednak fanki nieco bardziej odważnych czasomierzy również znajdą coś dla siebie, ponieważ kolekcja zawiera modele czerwone, niebieskie czy nawet wielokolorowe. Są to naprawdę niezwykłe modele urzekające wyjątkowym designem. Różnorodność czasomierzy w kolekcji Swatch Skin jest naprawdę imponująca. Nie sposób wszystkie przedstawić ze względu na to, że każdy z nich to unikat. Jednak każdy znajdzie coś dla siebie. Fakturowane tarcze, paski, bransolety? Minimalistyczne tarcze, a może te bardziej zdobne i odważne? Zegarek na co dzień, czy może szalony dodatek na wyjątkowe okazje? Z kolekcją uniwersalnych i przede wszystkim oryginalnych zegarków Swatch Skin wybierzesz zegarek idealny dla siebie!
Cechą charakterystyczną zegarków Swatch Skin jest to, że są to niezwykle cienkie zegarki. Zarówno koperty, jak i bransolety bądź paski, są naprawdę ultracienkie co przekłada się na ogromny komfort użytkowania i noszenia tych zegarków. Dzięki temu są one nie tylko praktyczne, ale również bardzo gustowne, ponieważ, są to jedne z najbardziej cienkich zegarków na świecie, a co za tym idzie- szalenie gustowne.
Cienkie zegarki Swatch Skin założysz do codziennego stroju, jak i do tego bardziej eleganckiego. Modele o żywych kolorach i wzorach doskonale podkreślą codzienne stylizacje, natomiast do eleganckich sprawdzą się modele bardziej szykowne i z małym akcentem biżuteryjnym.
Cała kolekcja zegarków Swatch Skin jest jedną z najbardziej wyjątkowych na rynku zegarmistrzowskim. Jesteś w stanie wybrać dla siebie każdy zegarek, a dzięki swojej unikatowości jest prawie niemożliwe spotkać taki sam na ulicy. Nie zastanawiaj się! Zegarki Swatch już na Ciebie czekają!