Cyfrowe zegarki Swatch Touch reprezentują futurystyczne zapatrywania, przejawiane przez szwajcarskich zegarmistrzów. Ta nowatorska kolekcja skoncentrowana jest na dwóch aspektach - nowoczesnej, intuicyjnej obsłudze oraz oryginalnym, technologicznym designie. Młodzieżowe zegarki Swatch Touch wyróżniają się przede wszystkim bardzo nietypowym kształtem. Ich prostokątna, nieco owalna koperta, skrywa praktyczny wyświetlacz LCD. Modele z futurystycznej kolekcji Swatch Touch to dotykowe zegarki sportowe pozbawione staroświeckich przycisków. Nowoczesne zegarki szwajcarskie dzięki specjalnej strefie dotykowej dają łatwy, a co najważniejsze, niezwykle intuicyjny dostęp do posiadanych przez nie funkcji. Te młodzieżowe zegarki ze stoperem, doskonale sprawdzą się jako narzędzie treningowe a osoby, które mają problemy ze wstawaniem, z pewnością docenią fakt, że każdy Swatch Touch to sportowy zegarek z alarmem.

Kolejnym, charakterystycznym elementem modeli Swatch Touch, jest niezwykle barwna kolorystyka połączona z niesamowitą, naniesioną na nie grafiką. Te wyjątkowe, dotykowe zegarki młodzieżowe, w zależności od modelu, mogą przypominać kameleona lub zatapiać się w intensywnym różu czy czerni. Wśród wzorów, poza klasycznymi jednolitymi strukturami, znajdziemy między innymi modele maskujące się w różnych odmianach moro, wersje przeplatane niezliczoną ilością cieniowanych wstęg, a nawet cyfrowe zegarki przypominające wyglądem układ scalony czy też cieplutki, różowy sweter. Młodzieżowe zegarki Swatch Touch dzięki swojemu designowi, pozwolą Ci uzewnętrznić pogodę ducha i jak żadne inne, podkreślą Twój unikalny, nowoczesny styl.

Co równie istotne, zegarki Swatch Touch doskonale sprawdzą się jako kompani codziennych wyzwań.  Ich wykonane z tworzywa sztucznego paski, poza efektem wizualnym, zapewniają wygodę i delikatność. Koperta otoczona tym samym materiałem, zapewnia znacznie lepszą odporność na stłuczenia i zarysowania, niż standardowe, klasyczne czasomierze. Cyfrowe zegarki ze stoperem, można śmiało użytkować podczas biegu lub kąpieli. Zegarki Swatch Touch posiadają standard wodoszczelności 30m, ale w przeciwieństwie do innych marek, pozwala on na swobodne pływanie. Szwajcarskie zegarki Swatch Touch to doskonała propozycja dla tych, którzy nie mogą doczekać się jutra. Wyższe modele tej wyjątkowej kolekcji, wyposażone są w dodatkowe funkcje jak Bluetooth czy licznik kalorii, aby ułatwić personalizację wybranego przez Ciebie czasomierza.