Modele zgromadzone w kolekcji Swatch Irony pokazują nie tylko charakterystyczny design, ale również niespotykaną różnorodność. Swatch Irony to bardzo oryginalne zegarki młodzieżowe, które charakteryzuje współczesny, przyciągający wzrok wygląd. W tej niezwykłej rodzinie, znajdziemy zarówno zegarki damskie jak i zegarki męskie. Wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium, szwajcarskie zegarki Swatch Irony, oferują niemal wszystko - od ponadczasowej elegancji po sportowe chronografy. Jak wiele pracy i serce wkłada się w wyjątkowe zegarki Swatch Irony, świadczy choćby fakt, że każdy model posiada swoją nazwę własną, która ujawnia skąd czerpano inspirację do jego stworzenia.

Choć wyjątkowa stylistyka przywodzi raczej na myśl bajkowy świat Hollywood, to nie ma wątpliwości, że Swatch Irony to najprawdziwsze, oryginalne zegarki szwajcarskie. Wysokiej jakości mechanizmy, z których słynie kraina zegarmistrzostwa, napędzają wszystkie zegarki Swatch Irony. O ich bezpieczeństwo i możliwość swobodnego użytkowania, zadba połączenie 30 m wodoszczelności oraz akrylowe szkiełka. Tak jak najlepsi aktorzy posiadają swój warsztat, który angażują do wykreowania odgrywanych postaci, tak zegarki Swatch Irony korzystają ze wspólnych, szwajcarskich fundamentów, do opowiedzenia własnej historii. Poza klasycznymi eleganckimi modelami, w kolekcji znajdziemy m. in. biżuteryjne zegarki damskie inspirowane kobiecymi pasjami, czy unikatowe zegarki męskie zainspirowane... cytryną, a nawet bambusem.

Młodzieżowe zegarki Swatch Irony pozwalają w łatwy sposób dosięgnąć unikatowego stylu i wejść w wybrany przez Ciebie świat. W linii Swatch Irony Big, odnajdzie się każdy dżentelmen, który lubi styl szkocki, amerykański, a nawet niezwykle elegancki design zaczerpnięty wprost z powierzchni księżyca. Z kolei seria Swatch Irony Automatic zaspokoi pragnienia koneserów zegarmistrzowskiego dzieła, za sprawą nietuzinkowych modeli z ukazującą pracę mechanizmu tarczą typu open-heart. Oryginalne zegarki młodzieżowe zaznaczają wyraźnie swoją obecność w branży, również dzięki innowacjom. Seria Swatch Irony Sistem 51 gromadzi bogatą ofertę czasomierzy z opatentowanym, szwajcarskim mechanizmem Sistem 51. Jak sama nazwa wskazuje, niewymagający nakręcania, automatyczny mechanizm, to system 51 elementów, które zapewniają aż 90 godzin rezerwy chodu! Wszystkie barwne czasomierze z rodziny Swatch Irony składają się w jeden obraz przedstawiający zegarki oryginalne pod każdym względem. Szwajcarskie zegarki Swatch Irony to niesamowicie obszerna oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładkach poświęconych każdej z unikatowych serii, przynależących do rodziny niezwykłych czasomierzy Swatch Irony.