Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch na bransolecie

148wyniki

Zegarki Swatch na bransolecie

Zegarki Swatch na bransolecie to propozycja dla osób poszukujących biżuteryjnego i oryginalnego czasomierza na co dzień. Szwajcarski brand wyróżnia się szeroką kolekcją modeli o zróżnicowanej stylistyce. Z pewnością każdy znajdzie tutaj zegarek, który podkreśli jego indywidualny gust i pozwoli wyróżnić się z tłumu.

FILTRY0

Różnorodność zapięć w zegarkach Swatch na bransolecie 

Bransolety klasyczne oraz mediolańskie  w zegarkach Swatch wykonane są ze stali szlachetnej lub aluminium. Znajdziemy tu również biżuteryjne modele z elastyczną bransoletą bez klasycznych zapięć. Posiadają one podział na rozmiary typu A (większy), B (mniejsze). Oznakowania te dodawane są na końcu referencji każdego tego typu zegarka. W pozostałych egzemplarzach szerokość bransolet oscyluje między 12 mm a 25 mm. Wszystkie z nich wyposażone są w zapięcie zatrzaskowe, ozdobne, sprzączki z haczykiem lub milanese. Całość pozostaje mocowana do koperty za pomocą systemu steel pins pozwalającego na bardzo szybką i samodzielną wymianę bransolety.
Zegarki Swatch na bransolecie

Zegarki Swatch na bransolecie klasycznej i biżuteryjnej

Zegarki Swatch na bransolecie
W portfolio marki Swatch znajdziemy zegarki z klasycznymi bransoletami zbudowanymi z pełnych lub mieszanych ogniw. W zależności od egzemplarza będą one posiadać różną wielkość, układając się w ozdobne kompozycje. Wielokrotnie natrafimy na egzemplarze z trzema lub czterema segmentami, gdzie elementy po bokach są większe, a w środku mniejsze. Zegarki na klasycznej bransolecie uważane są za niezwykle wytrzymałe. Wiele z nich cechuje się mocną stylistyką, przez co będą w szczególności dobrze prezentować się na nieco większych nadgarstkach. Wzrok przykuwają także ozdobne bransolety w typie łańcuszka. Wiele z nich zbudowanych jest za pomocą koralików, a niektóre posiadają formę ozdobnych kwiatów lub gwiazdek.Zegarki Swatch na bransolecie mediolańskiej

Wśród zegarków Swatch spotkamy bransolety mediolańskie o niezwykle biżuteryjnym charakterze. Gęsta plecionka tworząca strukturę siateczki zachwyca swoim precyzyjnym wykonaniem. Stanie się ona atrakcyjnym dopełnieniem każdego czasomierza, a także eleganckim uzupełnieniem stroju. Z powodzeniem sprawdzi się zarówno w zestawieniu z wieczorową suknią, jak i jeansami. Bransoleta dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi pozostaje niezwykle uniwersalna. Przypadnie do gustu kobietom oraz mężczyznom stawiającym na ponadczasowe piękno.
Zegarki Swatch na bransolecie