Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch na pasku

689wyniki

Zegarki Swatch na pasku

Zegarki Swatch na pasku to pokaźna kolekcja kolorowych i nowoczesnych czasomierzy. Szwajcarskie modele wyróżniają się unikalnym wzornictwem tarcz, na których możemy zobaczyć nawiązania do świata sztuki lub popkultury. Nic więc dziwnego, że Swatch od lat są chętnie wybierane przez wszystkie osoby, poszukujące oryginalnego dodatku na co dzień.

FILTRY0

Rodzaje zegarków Swatch na pasku

Zegarki Swatch na pasku przyciągają wzrok swoim niebanalnym podejściem do wzornictwa. Zabawa kolorem, fakturą i formą to wszystkie cechy, które znajdziemy w tych modelach. Do tego dochodzi jeszcze tradycyjna, szwajcarska jakość mechanizmów. Ważną częścią tych czasomierzy pozostają paski, które dopełniają wyglądu modeli i zapewniają wysoki komfort codziennego użytkowania. W zależności od egzemplarza znajdziemy tutaj paski z żywicy syntetycznej, skóry naturalnej, silikonu, skóry syntetycznej, materiału oraz materiału pokrytego skórą. Posiadają one wiele rozmiarów od 12 mm do 29 mm. Oprócz standardowych długości występują także w wersji XL.
Zegarki Swatch na paskuZapięcia w zegarkach Swatch na pasku

Zegarki Swatch na pasku
Zegarki Swatch na pasku wyposażone są w ozdobne zapięcia na sprzączkę, rzep lub też w  motylkowe z dodatkowym zabezpieczeniem. Pozostają one mocowane do czasomierzy za pomocą steel pins — jest to bolczyk, dzięki któremu użytkownik może samodzielnie wymienić pasek bez używania profesjonalnych narzędzi. Od teraz w mgnieniu oka będziemy mogli zmienić wygląd naszego czasomierza, dostosowując go na naszej każdej stylizacji.Zegarki Swatch na pasku skórzanym

Zegarki Swatch na pasku to modele skórzane i skóropodobne. Natrafimy tutaj na gładkie egzemplarze prezentujące minimalistyczny styl, jak również te imitujące skórę węża lub krokodyla. Czasomierze o eleganckim charakterze wyróżniają się przeszyciami w kolorze paska, natomiast w sportowych modelach używa się nici o kolorze kontrastującym. Co do powierzchni możemy tutaj wyróżnić modele matowe oraz lakierowane. Drugie z nich charakteryzują się delikatnym połyskiem, nadającym modelom sznytu i klasycznej elegancji.
Zegarki Swatch na paskuZegarki Swatch na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Swatch na pasku
Wśród zegarków Swatch na pasku z tworzywa sztucznego znajdziemy modele wykonane z żywicy syntetycznej oraz silikonu. Każdy z nich zrobiony jest z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku. Wiele z nich wyróżnia się bardzo cienką grubością, co wpływa na komfort i lekkość użytkowania. Ciekawostką jest to, że w większości pasków silikonowych od wewnętrznej strony występują wtłaczane rowki, tzw. pory, które mają na celu chronić skórę przed odparzeniami. Tym samym tego typu zegarki Swatch idealnie sprawdzą się w trakcie treningów sportowych, czy innych aktywności fizycznych. Dzięki swojej wodoodporności będą z powodzeniem towarzyszyć nam na basenie lub podczas nurkowania.