Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Poznaj funkcjonalne zegarki Obaku Denmark z datownikiem!

04-11-2021

Zegarki Obaku Denamark z datownikiem odzwierciedlają najważniejsze dla marki wartości – prostotę i użyteczność. Dodatkowa funkcja wpisana w minimalistyczne wzornictwo czyni z nich praktyczne dodatki na co dzień.     


Obaku Denmark – duński minimalizm w duchu zen 

Zaprojektowane przez Obaku zegarki, łącząc odległe kultury swoich twórców, reprezentują tradycyjne duńskie wzornictwo podszyte filozofią zen. Charakterystyczne dla skandynawskiego podejścia prostota, minimalizm i funkcjonalność stają się w nich środkiem do odczucia wewnętrznej równowagi. Inspirowany przez zen i duńskie hygge zegarek Obaku nie tylko wskazuje teraźniejszość. Skłania też do uważnej celebracji chwili obecnej w myśl bliskiemu marce hasłu Feel the moment (dosł. Poczuj chwilę).  

Fell the moment z Obaku Denmark


zegarki Obaku z datownikiem

Zakorzenione w duńskim stylu zegarki Obaku wyróżnia ponadczasowy, oszczędny design w luksusowej odsłonie. To czasomierze o doskonałych proporcjach, wykonane z wytrzymałych materiałów. Powstają po to, by – opierając się zmiennym modom – służyć przez lata.  


Obaku zegarki z datownikiem – jak działa ta funkcja?  

Część portfolio Obaku Denmark zajmują zegarki wyposażone w datownik. Funkcja ta występuje pod kilkoma postaciami.  


W najprostszej wersji datownik wskazuje dzień miesiąca w dyskretnym okienku z cyfrą. Częściej ma jednak formę jednej subtarczy lub dwóch. Niewielka wskazówka pokazuje na nich – w zależności od modelu – dzień miesiąca lub dodatkowo nazwę dnia tygodnia. By ustawić właściwą datę, wystarczy wysunąć koronkę na odpowiednią pozycję i przekręcić, aż wprawiona w ruch wskazówka lub wskaźnik cyfrowy znajdzie się na właściwej pozycji. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale sprawia też, że zegarek Obaku zyskuje dynamiczny design w tonie sportowego szyku.

Obaku zegarki z datownikiem

Zegarki Obaku damskie z datownikiem 

Obaku zegarek damski z datownikiem to propozycja dla kobiet, które chcą dodać wyrazistej, casualowej elegancji codziennym stylizacjom. Zobacz jego najpiękniejsze odsłony!  

  Zegarek Obaku Denmark ENG - ROSE V201LDVWMV

Zegarek Obaku Denmark ENG – ROSE  

Christian Mikkelsen oparł model ENG – ROSE na efektownej dysproporcji między szerokością bransolety mesh i koperty. Oba elementy płynnie się ze sobą łączą, tworząc zegarek Obaku o idealnej formie. Datownik występuje tu jako różowa subtarcza wskazująca dzień miesiąca.  


Zegarek Obaku Denmark LIND - STEEL V212LMCIMC

Zegarek Obaku Denmark LIND – STEEL 

Zegarek Obaku damski LIND – STEEL w klasycznej, prostej konstrukcji mieści akcenty odpowiadające najnowszym trendom. To modna bransoleta mesh, ale przede wszystkim - trzy subtarcze na cyferblacie wyznaczają dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia i czas dobowy. Tak zaprojektowany srebrny zegarek Obaku stanowi codzienny dodatek dla zdecydowanych kobiet kreujących swój wyrazisty styl.  


Zegarek Obaku Denmark V153GGWRB

Zegarek Obaku Denmark KLAR – MOON 

Stworzony przez Obaku zegarek damski KLAR – MOON przykuwa uwagę szykownym mariażem złota i czerni oraz stali i skóry naturalnej, co nadaje mu luksusowy, ponadczasowy charakter. Znajdujemy w nim typowe dla minimalizmu cechy: oszczędność formy, doskonałość konstrukcji i funkcjonalność. Tę ostatnią realizuje m.in. dyskretny datownik umieszczony nad indeksem godziny 6.00 w formie okienka z dniem miesiąca.  


Obaku – zegarki męskie z datownikiem 

Dzięki funkcji datownika zegarek Obaku męski stanowi również efektowny akcent w stylizacjach mężczyzn z klasą. Poznaj jego najciekawsze modele!    


Zegarek Obaku Denmark ASK – CYAN 

Zaprojektowany przez Christiana Mikkelsena zegarek Obaku ASK – CYAN wyróżnia się sportową elegancją w najmodniejszej odsłonie. Model swój charakter zawdzięcza granatowemu cyferblatowi i umieszczonym na nim subtarczom, które wskazują dzień miesiąca oraz nazwę dnia tygodnia. Modny charakter całości podkreśla uniwersalna bransoleta mesh.  

Zegarek Obaku Denmark ASK - CYAN V249GMCLMC


Zegarek Obaku Denmark STEN – MOCHA 

Proponowany przez Obaku zegarek reprezentuje klasyczne, ponadczasowe wzornictwo dla tradycjonalistów. Koperta o solidnej budowie i długich uszach na skórzanym pasku decyduje o jego wyrazistym, męskim charakterze. Dyskretny datownik z dniem tygodnia w okienku podkreśla zaś minimalistyczny design czasomierza.  

Zegarek Obaku Denmark STEN - MOCHA V169GDCIRN


Zegarek Obaku Denmark FLINT – INK 

Również w modelu FLINT – INK Christian Mikkelsen nie zrezygnował z klasycznego wzornictwa, choć odczytał je w nietuzinkowy sposób. Zegarek Obaku męski przykuwa uwagę szykownym zestawieniem czerni i różowego złota. Długie uszy koperty akcentują jej doskonały kształt. Natomiast dwie subtarcze datownika o szerokich brzegach nadają czasomierzowi nietypowy wygląd.  

Zegarek Obaku Denmark FLINT - INK V171GMVBSB


W naszej ofercie znajdziesz również inne zegarki Obaku Denamark. Wybierz spośród nich model dla siebie i ciesz się funkcjonalnym luksusem na co dzień.