Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Marka Obaku Denmark i jej nowe kolekcje zegarków na rok 2022!

05-08-2022

Tysiące kilometrów nie stanowią przeszkody dla ponadczasowej harmonii. Jak to możliwe, że duńskie wzornictwo spotkało się z azjatycką filozofią zen? Odpowiedź na to pytanie zna marka Obaku Denmark, która łącząc dwie pozornie odległe estetyki, utworzyła swój unikalny styl.

Zegarki Obaku Denmark – siła naturalnego piękna

Piękno posiada różne definicje. Określane jest kategorią albo ideałem estetycznym, ale też transcendentalną właściwością bytu. Jak piękno jest postrzegane przez Obaku Denmark? Dla marki jest to ponadczasowe połączenie harmonii i prostoty. Minimalistyczne formy doskonale oddają subtelną urodę otaczającego nas świata.

Zegarki Obaku Denmark łączą w sobie nie tylko wyjątkowe elementy natury, ale i dwie odległe estetyki. Jednak w tym przypadku tradycyjne duńskie wzornictwo oraz azjatycka filozofia zen uzupełniają się niczym yin i yang. Dzięki temu zegarki damskie i męskie posiadają ponadczasowy sznyt, a równocześnie wyróżniają się na tle modeli innych firm.

zegarek męski Obaku


Zegarek Damski Obaku

Marka Obaku Denmark udowadnia, że przeciwieństwa mogą tworzyć spójną, a zarazem niezwykle interesującą całość. Wszystkie zegarki zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów - zarówno estetycznych, jak i wytrzymałych.

Raz zakupiony model może Ci więc towarzyszyć przez długie lata. Ponadczasowe wzornictwo oraz znakomita jakość są jednymi z najważniejszych cech duńskiego wzornictwa. Każdy zegarek Obaku Denmark stanowi przykład tego, że funkcjonalność perfekcyjnie łączy się z pięknem form.


Warto też zwrócić uwagę na samą nazwę marki, która wywodzi się z jednej z gałęzi filozofii zen. Równowaga ciała i umysłu, która ma prowadzić do pełnego doświadczania świata – to zasada, która została ustanowiona już w 1661 roku u podnóża góry Obaku.

W centrum stają prawda i harmonia, w obliczu których rozmaite troski tracą na znaczeniu. Marka Obaku przelewa filozofię zen w swoje produkty. Zadaniem każdego przedmiotu jest pomoc w osiągnięciu życiowego spokoju oraz ułatwienie jeszcze lepszego doświadczania teraźniejszości.

Zegarek Obaku na bransolecie

Nowe zegarki Obaku Denmark – najważniejsi twórcy

Damski zegarek Obaku Mosaik

Zadaniem zegarka jest nie tylko odmierzanie czasu, ale również działanie na ludzkie zmysły – z takiego założenia wychodzi Christian Mikkelsen, jeden z głównych projektantów nowych zegarków Obaku Denmark. Równie istotne jest to, jak skórzany pasek czy bransoleta działa na skórę i czy zapewnia jej odpowiedni komfort.

Ważne są także względy estetyczne. Już samo spojrzenie na zegarek powinno być źródłem radości. Ponadto duński projektant nie ma wątpliwości, że najlepszym wyborem są te akcesoria, które współgrają z osobowością konkretnej osoby. W efekcie tworzone przez markę Obaku zegarki damskie i męskie stają się integralną częścią codzienności.


Christian Mikkelsen posiada bogate doświadczenie w swoim zawodzie, w którym pracuje już ponad 15 lat. Maestria tworzonych projektów oraz zaskakujące nowe pomysły przyniosły Mikkelsenowi międzynarodową sławę.

Designer jest absolwentem duńskiej Szkoły Architektury w Aarhus na specjalizacji projektowania przemysłowego. Jak można określić styl Duńczyka? To unikalne połączenie minimalizmu, współczesnego designu oraz umiłowania świata natury.

Zegarek męski Obaku
Srebny zegarek Obaku Danemark

Właśnie dlatego projektowane przez Mikkelsena zegarki męskie i damskie zachwycają zarówno całościowo, jak i w każdym najdrobniejszym detalu. Wśród projektantów Obaku Denmark możemy znaleźć firmę pod intrygującą nazwą Aros Design House.

Firma rozpoczynała od sektora motoryzacyjnego, by w ciągu kolejnych lat stać się liderem w przeróżnych dziedzinach, w których na pierwszym planie występują innowacyjność i kreatywność. To właśnie dzięki nim firma rozwinęła się na tyle aby również brać czynny udział w projektowaniu wyglądu zegarków Obaku Denmark.


Nowe zegarki Obaku Denmark – czym zaskakuje kolekcja?

Nowe zegarki Obaku są doskonałym przykładem ponadczasowej klasy i elegancji. Nieprzemijalny szyk w połączeniu z najnowszą technologią tworzą razem połączenie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Zarówno damskie, jak i męskie zegarki Obaku Denmark doskonale wpisują się w założenia minimalizmu.

Właśnie dlatego tak wielkie znaczenie ma każdy najmniejszy szczegół. Najwyższej klasy materiały gwarantują wysoką wytrzymałość wszystkich akcesoriów. Zegarki Obaku damskie i męskie zostały wyposażone w mechanizm kwarcowy, który słynie ze swojej niezawodności.

Elegancki zegarek męski Obaku


Obaku Chili

Eleganckie koperty powstały ze stali szlachetnej. Materiał nie tylko świetnie się prezentuje, ale przede wszystkim wykazuje wysoką odporność na działanie wstrząsów i korozji. Tarcza została natomiast zabezpieczona szkłem mineralnym albo szkłem szafirowym.

Wśród nowości przeważają męskie i damskie zegarki Obaku Denmark o okrągłych oraz podłużnych kopertach i przejrzystych tarczach. Miłośnikom klasyki powinny przypaść do gustu egzemplarze z kolekcji Chili.

Wyrazista tarcza oraz bransoleta w metalicznym odcieniu to zestawienie, które nigdy nie wychodzi z mody. Podobną estetykę posiadają zegarki damskie na bransolecie Fjord Lille, jednak tym razem marka postawiła na podłużne koperty.

Jeżeli podoba Ci się ta forma, ale szukasz modelu o delikatniejszej bransolecie, powinny Ci się spodobać zegarki Tern oraz Tern Lille. Kolekcja Jasmin jest z kolei skierowana do osób lubiących zdecydowane formy. Wśród proponowanych modeli znajdziesz zegarki męskie oraz zegarki damskie Obaku w aż czterech metalicznych odcieniach.

Obaku Fjord Lille


Obaku Mosaik

Satin to wcielenie prostoty i minimalizmu, podobnie jak zegarek damski Obaku Felt Lille. W kolekcji Mosaik, oprócz tradycyjnych odcieni, znajdziesz też m.in. proponowany przez markę Obaku zegarek damski w kolorze oceanu i różowego złota. Acacie i Titanium zachwycają precyzyjnie wyprofilowaną bransoletą, z kolei Salvie są doskonałym wyborem dla miłośników klasycznych skórzanych pasków.

W nowościach znalazły się również zegarki Brilliant, których okrągłe koperty zdobi metaliczny blask. Warto też wspomnieć o modelu Ild, który łączy wyrazistą formę wraz z nietypową kolorystyką np. zestawieniem zieleni i srebra.

Nie ma wątpliwości, że wśród wymienionych modeli znajdują się niezwykle interesujące zegarki męskie oraz zegarki damskie Obaku Denmark. Sklep internetowy stanowi idealne miejsce na przemyślane zakupy. Możesz na spokojnie zastanowić się nad atutami każdego zegarka i w ten sposób wybrać swój wymarzony egzemplarz.