Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Obaku Denmark Damskie na pasku

11wyniki

Zegarki Obaku Denmark Damskie na pasku

Kobiety lubią podkreślać swoje stylizacje odpowiednio dobranymi dodatkami. Stylowa biżuteria pozwala się wyróżnić, efektownie uzupełniając nawet codzienne outfity. Zegarki Obaku Denmark są niezwykle eleganckie, co przekłada się na ich popularność wśród Pań. Skandynawski producent wykorzystał różne szerokości pasków tak, aby każda kobieta mogła wybrać rozmiar odpowiedni dla swojej dłoni. Stalowe koperty Obaku Denmark występują w klasycznym okrągłym kształcie oraz w równie świetnie prezentującym się kwadracie i prostokącie. Zegarki Obaku Denmark damskie na pasku ze skóry naturalnej są bardzo wygodne i uniwersalne. 

czytaj więcej

Zegarki Obaku Denmark – inne niż wszystkie 

Dodatki stanowią wyróżnik. Biżuteria dobierana pod kolor oczu, włosów i do ubioru może podkreślić lub całkowicie zmienić styl, w zależności od tego, czego aktualnie potrzebujemy. Zegarki Obaku Denmark damskie na cienkim pasku to jedne z ciekawszych modeli na rynku. Ich prostokątne tarcze w kolorze białym mają strukturę 3D, dzięki temu odczytanie godziny oznaczonej prostymi kreskami nie stanowi najmniejszego problemu. Wskazówki w czasomierzach Obaku Denmark są krótkie i ostre, a dla wyróżnienia położone są niżej niż reszta elementów. Skórzane paski zapinane są na klasyczną sprzączkę, co podkreśla uniwersalność zegarków. Ciekawie prezentuje się również krótka stalowa obwódka przy górnej części czasomierza. 

Zegarek Obaku V150LVWRW Denmark damski zegarek na białym pasku i prostokątną kopertą

Czasomierze Obaku Denmark – propozycja dla każdego 

Zegarek Obaku V211LXVIRX Denmark MYNTE - DOVE damski na niebieskim pasku i kopercie w kolorze różowego złota

Kobiety uwielbiają piękną biżuterię. Zegarki skandynawskiego producenta zachwycają nie tylko swoją wyjątkowością, ale również wykonaniem. Tarcze w klasycznych kolorach zabezpieczone są szkłem mineralnym. Takie rozwiązanie zapewnia długotrwałą ochronę przed zarysowaniami i pęknięciami. Kwarcowy typ mechanizmu w połączeniu z 3-letnią gwarancją z pewnością pozwoli na korzystanie z zegarka Obaku Denmark każdego dnia. Skórzane paski wykonano w standardowych kolorach tak, aby każda kobieta mogła wybrać swój idealny model. 

Zobacz wszystkie zegarki Obaku Denmark dostępne w naszej ofercie!