Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Bisset Wyprzedaż

Zegarki Bisset Wyprzedaż

Zegarki Bisset od lat cieszą się ogromną popularnością. Te szwajcarskie modele zachwycają przede wszystkim stosunkiem jakości do ceny. Na uwagę zasługuje również niebanalny design - umiejętne łączenie barw i oryginalne wzornictwo. Jeśli chcesz kupić w dobrej cenie zegarki Bisset - wyprzedaż jest okazją do upolowania interesujących modeli, które są bardzo różnorodne i zachwycą niejednego miłośnika czasomierzy.  

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 122 produktów

Zegarki Bisset – oryginalny, niebanalny wygląd  

Marka Bisset proponuje zegarki o klasycznym wyglądzie, choć w ofercie można znaleźć także modele o odważnych barwach, np. na paskach z motywem zwierzęcym. Dominują przede wszystkim czerń, brąz i srebro. Producenci wykorzystują różne odcienie i tworzą unikatowe fuzje. Srebrne i złote zegarki są bardzo eleganckie, idealnie sprawdzą się podczas oficjalnych wyjść. Modele zegarków Bisset na skórzanych paskach wyglądają intrygująco, na pewno będą pasować do codziennych stylizacji. Mechanizmy umocowane są na paskach lub bransoletach o różnej szerokości. 

Zegarek Bisset BSAE58SISR03BX Classic


Zegarek Bisset BSCF14GMSX03BX Classic Titanium

Tarcze mają raczej klasyczny wygląd - jeden kolor i godziny w kształcie kresek. Występują także wersje z cyframi, fonty dobrane są tak umiejętnie, że nawet wtedy czasomierze wyglądają szykownie i klasycznie. Niektóre damskie zegarki Bissetposiadają delikatnie zdobione koperty z niewielkimi cyrkoniami. Męskie modele mogą mieć tarcze z wieloma funkcjonalnościami, przypominając czasomierze sportowe. Zegarki Bisset na wyprzedażysą bardzo różnorodne, więc każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie coś dla siebie.  

Zobacz całą kolekcję zegarków Bisset!