Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Bisset Męskie na bransolecie

Bisset zegarki męski na bransolecie mesh i z ogniw

Mężczyźni, którzy szukają klasycznych dodatków zwrócą uwagę na zegarki Bisset męskie. Ta szwajcarska marka zyskała uznanie dzięki zachowaniu tradycji w swoich produktach. Każdy zegarek męski Bisset pokazuje czas przy użyciu wskazówek, co czyni go ponadczasowym. Wśród wielu modeli znajdą się również te bardziej sportowe. Takie czasomierze przypadną do gustu panom wolącym mniej eleganckie dodatki. Zegarki Bisset męskie na bransolecie ze stali są bardzo wygodne. Stal, z której są wykonane, pięknie się błyszczy i świetnie komponuje z różnego rodzaju stylizacjami. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 29 z 29 produktów

Zegarki Bisset męskie na bransolecie z ogniw 

Połączenie tradycyjnych ogniw ze sobą daje efekt wyjątkowej biżuterii. Idealne łączenia są nie tylko wyjątkowe, ale stanowią najwyższą gwarancję jakości. Zegarek męski Bisset, dzięki temu będzie służył przez wiele sezonów pięknie się prezentując. Szwajcarski producent wykorzystał w tych czasomierzach zapięcie motylkowe, które zabezpiecza przed samoistnym rozpięciem bransolety, a dodatkowo jest bardzo praktyczne. Bransolety są jednymi z bardziej eleganckich rodzajów pasków w zegarkach, dlatego wybierając model tej marki możesz być pewien, że zwróci uwagę niejednej osoby. 

Zegarek Bisset BSDE86GISX05BX Classic męski zegarek na złotej bransolecie i jasną tarczą

Różnorodne tarcze w zegarkach męskich Bisset 

  Zegarek Bisset BSDF34BIBZ05AX męski zegarek na bransolecie w kolorze czarnym z zapięciem motylkowym swiss made

Każdy z nas ma swój wymarzony czasomierz. Dlatego zegarki Bisset męskie na bransolecie mają różnorodne tarcze. Dla fanów jasnych kolorów znajdą się wyraźne białe i srebrne kolory. Te czasomierze mają proste wskazówki, które pomagają w odczytaniu aktualnej godziny. Dla zachowania jeszcze większej przejrzystości, w większości modeli wykorzystano indeksy w postaci linii zamiast cyfr. Mężczyźni szukający egzemplarzy w ciemnej stylistyce zwrócą uwagę na zegarek męski Bisset z czarną lub niebieską tarczą. Takie modele idealnie współgrają ze złotymi i srebrnymi zdobieniami na kopercie i tarczy. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Bisset dostępną w naszej ofercie!