Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Bisset Męskie na pasku

Zegarki Bisset Męskie na pasku

Męskie dodatki często zwracają uwagę innych. Mężczyźni coraz częściej przykładają większą uwagę do wybieranych czasomierzy. Jednymi z piękniejszych są zegarki Bisset męskie. Wykonane w stylu klasycznym sprawdzą się na każdą okazję, a szczególnie wyjątkowo prezentują się przy eleganckiej koszuli. Zegarki męskie Bisset wybierane są również na co dzień. Klasa znakomicie łączy się z codziennymi stylizacjami, również tymi sportowymi. Zegarki Bisset męskie na pasku ze skóry naturalnej są nie tylko piękne, ale też bardzo wygodne. Materiał dopasowuje się do nadgarstka, co sprawia, że jest prawie niewyczuwalny na dłoni.  

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 41 z 41 produktów

Szwajcarska precyzja, czyli zegarki męskie Bisset 

Szwajcarzy są przodującymi producentami zegarków na świecie. Ich dodatki cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego, ponieważ wykorzystany mechanizm kwarcowy jest jednym z lepszych dostępnych na rynku. Zegarki Bisset męskie pokazują czas w tradycyjny sposób, przy wykorzystaniu wskazówek. Tarcze czasomierzy są okrągłe i ławo z nich odczytać czas. Co więcej, wśród wielu modeli możemy również wybrać interesujący nas kolor z czarnego, srebrnego, białego, niebieskiego, szarego i złotego, a dla bardziej odważnych stworzono zielone tarcze.

Zegarek Bisset Classic Sapphire BSCF36SRWX05AX  na czarnym skórzanym paskuZegarki Bisset męskie – klasa i funkcjonalność 

Zegarek Bisset Classic Sapphire BSCF27RIBX05BX z elegancka tarczą

Czasomierze szwajcarskiej marki Bisset są nie tylko znakomite pod względem wyglądu, ale również funkcjonalności. Wyraźne tarcze chronione są szkłem mineralnym lub szafirowym. Oba są niezwykle odporne na pęknięcia i stłuczenia. Zegarki męskie Bisset można zabierać pod prysznic i są odporne na zachlapania, więc bez strachu można używać ich podczas codziennych obowiązków. 

Zobacz wszystkie zegarki męskie Bisset dostępne w naszej ofercie!