TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Bisset Damskie na pasku

Zegarki Bisset damskie spodobają się kobietom, które szukają uniwersalnych dodatków na co dzień. Czasomierze szwajcarskiego pochodzenia mają koperty wykonane ze stali. Większość z nich ma kolor srebrny i złoty. Panie, które lubią nowoczesne dodatki, zwrócą uwagę na zegarek damski Bisset z kopertą w kolorze różowego złota. Ten niezwykle modny odcień wygląda elegancko i idealnie współgra z jasną tarczą. Zegarki Bisset damskie na pasku ze skóry naturalnej dopasowują się do kształtu nadgarstka, przez co są bardzo wygodne. 

czytaj więcej
Kategoria:

Zegarek damski Bisset przyciąga uwagę 

Szwajcarski producent pomyślał o kobietach, które cenią mieniące się zdobienia i wykorzystał w niektórych swoich modelach brokat i cyrkonie. Tarcza, która w środku niezwykle się błyszczy, przyciąga uwagę innych osób. Brokat nie utrudnia odczytu godziny, a ostre wskazówki wręcz ułatwiają tę czynność. Cyrkonie zamontowano dokoła koperty. Zegarek damski Bisset odbija światło i przy tym mieni się na różne kolory. Kilka modeli ma zamiast godzin błyszczące kropki. Takie zegarki Bisset damskie są minimalistyczne i jednocześnie bardzo efektowne. 


Zegarki Bisset – damskie propozycje na pasku ze skóry naturalnej 

Zegarki Bisset damskie mają skórzane paski, które doskonale leżą na nadgarstku. Naturalny materiał układa się idealnie na ręce. Czasomierze przez to są wygodne, a po całodziennym noszeniu nie odczujemy dyskomfortu. Nasze dłonie będą gotowe na kolejne dni z niezwykłym dodatkiem. Paski mają klasyczne zapięcie na sprzączkę i różne szerokości, które szwajcarski producent stworzył tak, aby każda mogła dobrać odpowiedni model dla siebie.

Sprawdź całą kolekcję zegarków Bisset dostępną w naszej ofercie!