Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zdalna opieka? Tylko z zegarkami Garett dla dzieci

14-07-2020

Garett to zarówno nowoczesny gadżet dla dziecka, jak i świetne urządzenie pozwalające utrzymać stały kontakt dorosłego z pociechą. Obie strony mogą wysyłać do siebie głosowe wiadomości i dzwonić, dzieląc się w ciągu dnia wszystkimi przeżyciami. Dzięki lokalizacji GPS będziemy mieć pewność, że najmłodszy członek rodziny bezpiecznie dotarł do szkoły. Zobacz, jakie jeszcze inne funkcje oferują smartwatche Garetta i dlaczego warto postawić właśnie na te urządzenia.Żywiołowe smartwatche Garett dla dzieci

Smartwatche Garett dla dzieci to świetny pomysł na pierwszy zegarek dla naszej pociechy. Urządzenie z dotykowym wyświetlaczem stanie się towarzyszem wszystkich zabaw, rozbudzającym wyobraźnię najmłodszych. Solidna obudowa przetrwa najbardziej szalone pomysły, a wbudowane w inteligentny zegarek funkcje okażą się nieocenioną pomocą na co dzień. To właśnie liczne dodatki pozwolą zadbać o bezpieczeństwo najmłodszego członka rodziny.
 Żywiołowe smartwatche Garett dla dzieciZadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka — smartwatche Gerett

Choć zawsze chcemy być blisko naszego dziecka, to nie zawsze jest to fizycznie możliwe. Nowoczesne technologie dają nam jednak możliwość stałego kontaktu z najmłodszymi członkami rodziny. Dostosowany do wieku i potrzeb użytkowników sprzęt, pozwoli im wejść w technologiczny świat. Dzięki inteligentnemu zegarkowi rodzic będzie mieć możliwość zdalnej opieki nad dzieckiem i czuwaniem nad jego bezpieczeństwem.


Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka — smartwatche Gerett
Zadbaj o bezpieczeństwo pociechy — smartwatche Gerett


Wykonywanie połączeń

Urządzenie daje możliwość stałego kontaktu na linii rodzic-dziecko. Co istotne, nasz podopieczny może wykonywać połączenia i odbierać rozmowy wyłącznie od numerów zapisanych w książce adresowej. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nikt niepowołany nie będzie próbował połączyć się z naszym podopiecznym. Umieszczona na przodzie kamera pozwala także na prowadzenie wideo rozmów. Teraz gdy tylko dziecko zatęskni za rodzicem, będzie mogło je w każdej chwili zobaczyć.


Notatki głosowe

Ciekawym rozwiązaniem pozostaje możliwość przesyłania 15 - sekundowych notatek głosowych i ich wielokrotnego odtwarzania. Szybko oraz wygodnie wymienimy się z dzieckiem najważniejszymi informacjami. To także świetny sposób, aby dzielić się ze sobą nawzajem przeżywanymi radościami oraz sukcesami.


Alarm ściągnięcia zegarka

Kiedy urządzenie zostanie zdjęte z ręki dziecka, na telefon rodzica zostaje wysłane powiadomienie.


Zdalny podsłuch

Dzięki tej funkcji mamy możliwość dyskretnego podsłuchania otoczenia, w którym znajduje się dziecko. Możliwość ta sprawdzi się zwłaszcza w sytuacji, gdy nasza pociecha idzie po raz pierwszy w nowe otoczenie, a my chcemy wiedzieć, w jaki sposób jest ono traktowane przez innych.


Śledzenie trasy

Przychodzi czas, w którym dziecko chce być coraz bardziej niezależne i niekoniecznie potrzebuje naszej opieki we wszystkich sytuacjach codziennych. Samodzielna podróż do szkoły, czy odwiedziny kolegów/koleżanek z klasy to niejednokrotnie duży stres dla rodzica. Za sprawą funkcji śledzenia trasy dziecka wykorzystującej GPS, będziemy dokładnie wiedzieć, w jakim miejscu aktualnie przebywa nasza pociecha.


Geoogrodzenie 

Świat dziecka z każdym rokiem staje się coraz większy, a jego granice coraz dalsze. Dlatego ważnym jest wspólne ustalanie obszaru, w którym nasza pociecha może się swobodnie poruszać. Przez wbudowany GPS lub sieć komórkową określimy w telefonie na wirtualnej mapie przestrzeń od 200 do 2 000 tys. metrów — gdy tylko dziecko je przekroczy, rodzic otrzyma na telefon powiadomienie.


Przycisk SOS

Każdy rodzic pragnie zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa dla swojego dziecka. Teraz jest to możliwe. Poprzez naciśnięcie jednego przycisku nasza pociecha zadzwoni na numer zapisany w książce adresowej smartwatcha. Odbierając połączenie, jesteśmy w stanie dowiedzieć się co się stało i od razu zareagować. Przycisk SOS, choć nie musi być używany, to daje obu stronom poczucie bezpieczeństwa. Dziecko wie, że w każdej sytuacji może liczyć na pomoc dorosłego.


Monitoring snu i krokomierz

Choć funkcje te mogą wydawać się nieco nad wyraz, to nic bardziej mylnego. Monitoring snu daje możliwość prześledzenia nocnego wypoczynku naszej pociechy – ilości przespanych godzin oraz jakości. Krokomierz stanowi z kolei zachętę dla dzieci do podejmowania wielu aktywności fizycznych. Poprzez ustalenie dziennego limitu kroków młody człowiek uczy się podejmować cele i je realizować. Dla nas dorosłych to również gwarant, że w świecie przesiąkniętym wirtualnością, młody człowieka utrzyma prawidłowy poziom codziennego ruchu.


Boczny aparat 

Sprawi dziecku prawdziwą frajdą. Gadżet uruchomi wyobraźnię najmłodszych, którzy będą mogli wcielić się w szpiegów niczym, bohaterowie z filmu Mali Agenci. Może dodatkowa funkcja stanie się początkiem do rozwiązania jakiegoś tajemniczego śledztwa, które zlecimy dziecku?Jak skorzystać ze wszystkich funkcji smartwatcha Garett?

Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcji smartwatcha dziecięcego Garett, należy w pierwszej kolejności włożyć do sprzętu kartę microsim dowolnego operatora, a także zaopatrzyć ją w pakiet internetowy. W ten sposób dziecko i rodzic będzie mogło do siebie nawzajem dzwonić. Ściągnięta na telefon rodzica darmowa aplikacja Globtracker pozwala dorosłemu podjąć zdalną opiekę nad wychowankiem.

Jak skorzystać ze wszystkich funkcji smartwatcha Garett?
Funkcjonalny smartwatch dla dzieci- GarettSpecyfikacja techniczna smartwatchy Gerett

Smartwatche Gerett dla dzieci zostały skonstruowane w taki sposób, by najmłodsi mogli cieszyć się zegarkiem podczas każdej zabawy. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego modele sprawdzą się we wszystkich okolicznościach dnia codziennego. Smartwatche nie mają żadnych wystających z boku przycisków, o które można zahaczyć. Dotykowy wyświetlacz o szerokości 1,22 dostosowany jest do rozmiaru nadgarstków dziecka, a jednocześnie zapewnia dobrą przejrzystość odczytu godziny. Dzięki wodoszczelności IP54 z urządzeniem na nadgarstku można myć ręce lub biegać w deszczu.
Specyfikacja techniczna smartwatchy Gerett


Specyfikacja techniczna dziecięcych smartwatchy Gerett
Smartwatche Garett dla dzieci wyposażony został w baterię 380 mAh, która po pełnym naładowaniu będzie działać około dwóch dni. Warto pamiętać, że nowy sprzęt potrzebuje 2-3 ładowań, aby osiągnąć swoją optymalną pojemność mocy. Dzięki prostej w obsłudze magnetycznej ładowarce dziecko będzie mogło samodzielnie podłączać zegarek do ładowania – ucząc się w ten sposób odpowiedzialności za własny sprzęt.


Zobacz najpopularniejsze smartwatche Garett dla dzieci: