Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Smartwatch dziecięcy Garett – jaki wybrać? Sprawdź serie zegarków dziecięcych Garett

31-08-2022

Smartwatch dziecięcy Garett to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz sprawić prezent dziecku i sobie. Nowoczesna kolorystyka oraz pakiet ciekawych funkcji sprawiają, że najmłodsi używają zegarka nie tylko do sprawdzania czasu, ale również do wielu kreatywnych zabaw. Ci starsi mogą z kolei śledzić ich poczynania z dowolnego miejsca, aby nie ograniczać ich swobody. Sprawdź, jakie modele masz do wyboru i znajdź najlepszy smartwatch dla dziecka Garett dla swojej pociechy.


Czym cechuje się taki zegarek? Smartwatch dla dzieci Garett w pigułce

Dzieci i ich pociechy doceniają zegarki Garett dla dzieci przede wszystkim za dużą różnorodność, która sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Każdy proponowany przez markę Garett smartwatch dla dzieci cechuje się też właściwościami, które przesądzają o wysokiej funkcjonalności. Warto tu wspomnieć chociażby o:

  • wysokiej klasie pyło i wodoodporności, która zapobiega zniszczeniu smartwatcha na skutek zachlapania czy zapylenia, np. podczas szusowania rowerem po szutrowej drodze czy deszczu, który może pojawić się znienacka
  • slocie na kartę SIM, który pozwala na używanie zegarka Garett dla dzieci w roli telefonu, czyli do wykonywania i odbierania połączeń, a także wysyłania wiadomości tekstowych (a nawet głosowych) – numery można wybrać z zapisanych kontaktów na karcie SIM lub wpisać na klawiaturze numerycznej
  • lokalizacji przy pomocy technologii GPS i pokrewnych
  • dotykowym ekranie i polskim menu, które ułatwiają obsługę
Funkcje Smartwatcha dziecięcego Garett
dziecięcy smartwatch Garett


  • funkcjach przydatnych dla młodego właściciela, jak np. budzik, który pomoże wstać do szkoły, czy plan lekcji, który będzie zawsze pod ręką, a dokładnie na nadgarstku
  • wbudowanym mikrofonie potrzebnym podczas prowadzenia rozmów z poziomu zegarka, a także zdalnego nasłuchiwania otoczenia dziecka przez rodzica
  • trwałej baterii, która wytrzymuje od kilku do kilkunastu dni, a jej naładowanie do pełna trwa zaledwie 2 godziny
  • funkcji znajdź urządzenie, która ułatwi odzyskanie smartwatcha dla dzieci Garett po utracie przez młodego właściciela


Garett Kids Rock 4G RT

Zegarek dla dzieci Garett Kids Rock 4G RT zachwyca młodych użytkowników głównie wbudowanym aparatem do robienia zdjęć oraz prowadzenia wideorozmów. Pilny uczeń na pewno skorzysta też nie raz z kalkulatora oraz gry matematycznej, a jeśli ma problemy ze spóźnianiem się do szkoły – także z budzika. Rodzice docenią z kolei fakt, że ten smartwatch dziecięcy Garett lokalizuje za pomocą aż trzech technologii (GPS/Wi-Fi/LBS), co oznacza ponadprzeciętną dokładność w tym zakresie. Dysponuje też przyciskiem SOS, który dziecko może nacisnąć, żeby wezwać rodzica, gdy poczuje się zagrożone.

 Garett Kids Rock 4G RT


Garett Kids Craft 4G RT

Garett Kids Craft 4G RT

Za sprawne działanie zegarka dla dzieci Garett Kids Craft 4G RT odpowiada Android. Nowa generacja systemu umożliwia szybkie działanie wszystkich zintegrowanych funkcji, a tym samym podwyższa komfort użytkowania. Jako że gust dzieci zmienia się równie szybko, co ich pomysły na kolejne zabawy, nie sposób nie docenić możliwości personalizacji smartwatcha dziecięcego Garett. W tym modelu można ją zrealizować poprzez błyskawiczną wymianę obudowy i paska – są dostępne osobno w szerokiej gamie odcieni i motywów.


Garett Kids Play

Na korzyść tego smartwatcha dla dziecka Garett przemawia wyjątkowy komfort użytkowania. Jest on efektem zastosowania dużego (1,44 cala), dotykowego ekranu, wodoodpornej obudowy (IP54) oraz alarmu informującego o rozładowaniu baterii. Frajdy dostarczą aparat fotograficzny i opcja wysyłania notatek głosowych. Zegarek dziecięcy Garett zapewnia też spokój ducha rodzicom i realizuje to za pośrednictwem GEOogrodzenia z funkcją odtworzenia trasy, zdalnego podsłuchu oraz aplikacji Garett Tracker z menu w języku polskim.

Garett Kids Play


 Garett Kids Spark 4G

Garett Kids Spark 4G

Jeśli Twoja pociecha jest przyzwyczajona do sprzętów mobilnych bazujących na Androidzie, obsługa tego smartwatcha Garett dla dziecka nie przysporzy najmniejszych trudności. Urządzenie zapewnia możliwość wgrania planu lekcji, aby był zawsze pod ręką. Dużo emocji dostarczy również funkcja wideorozmów, dzięki której będzie można nie tylko porozmawiać z pociechą, ale też zobaczyć ją na żywo. Czym jeszcze zaskakuje tutaj Garett? Smartwatch dla dzieci ma aż 512 MB RAM-u i 4 GB pamięci wewnętrznej, co przekłada się na sprawne działanie i dużo miejsca do przechowywania niezbędnych plików.

Garett Kids 4You

Zegarek dla dziecka Garett z tej serii sprawdzi się w przypadku aktywnych maluchów, które nie potrafią usiedzieć na miejscu, bo rozpiera je energia. Korzystając z tego akcesorium, mogą je dobrze spożytkować na sportowe aktywności, a do działania zmotywują je specjalne tryby służące do monitorowania formy osoby ćwiczącej – czyli przede wszystkim krokomierz i monitor snu. Przydatne mogą się też okazać takie opcje smartwatcha Garett dla dzieci, jak aparat czy latarka, a w przypadku rodziców – GEOogrodzenie z odtworzeniem trasy i zdalny nasłuch.

Garett Kids 4You


 Garett Kids Fly RT

Garett Kids Fly RT

Jak pod względem bezpieczeństwa dziecka wypada ten Garett? Zegarki dla dzieci wchodzące w skład tej kolekcji zaskakują m.in. lokalizacją GPS+LBS, a także możliwością zdalnego podsłuchiwania otoczenia dziecka i wyznaczenia mu bezpiecznego obszaru za pomocą GEOogrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa dziecka i rodzica zwiększy również obecność przycisku SOS. Jego naciśnięcie spowoduje natychmiastowe poinformowanie rodzica o niebezpieczeństwie (np. zgubieniu się w obcym miejscu) – wystarczy tylko sprawdzić jego położenie w aplikacji Garett Tracker (menu w języku polskim) i można natychmiast pospieszyć z ratunkiem.


Garett Kids Star 4G RT

Gdy zabawa jest przednia, trudno wymagać od dziecka, by uważało na to, żeby przez przypadek nie uszkodzić zegarka. Ten Garett dla dzieci dotrzyma jednak kroku nawet najbardziej aktywnym dzieciom i będzie towarzyszem wielu niezapomnianych przygód. Jest to zasługą obudowy spełniającej wymagania dla normy IP67. Oznacza to, że zegarek Garett 4G RT nie straci na funkcjonalności ani z powodu zachlapania przy myciu rąk czy lekkiej mżawce, ani na skutek zapylenia przy zabawie w piaskownicy lub na plaży. W każdej chwili można przeprowadzić wideorozmowę z poziomu smartwatcha albo wezwać rodzica na pomoc przyciskiem SOS, a zintegrowany plan lekcji pomoże uporządkować obowiązki w danym dniu.

Garett Kids Star 4G RT


Garett Kids Sweet 2


Garett Kids Sweet 2

Podczas dobrej zabawy nietrudno o zgubienie zegarka – wystarczy tylko chwila nieuwagi. Gdy w pobliżu brakuje rodzica z czujnym okiem, który od razu znajdzie zgubę, pomocny może się okazać ten smartwatch dziecięcy Garett, który wspomoże młodego właściciela w odzyskaniu swojego skarbu. Służy do tego alarm zgubienia zegarka. Model pozwala także na robienie zdjęć, dzwonienie i wysyłanie notatek głosowych, a także śledzenie swojej aktywności – i za dnia (krokomierz), i po zmroku (monitor snu).


Garett Kids Focus 4G RT

Z jaką skutecznością lokalizuje ten Garett? Zegarek dla dzieci Kids Focus 4G RT dysponuje aż trzema technologiami służącymi do ustalania położenia osoby, na której nadgarstku się znajduje – GPS, Wi-Fi i LBS. Przekłada się na wysoką precyzję i niezawodność, czyli wartości niezwykle istotne z punktu widzenia rodzica. Jak na ten smartwatch dla dziecka Garett spojrzą najmłodsi? Dotykowy ekran, opcje sportowe (monitor snu i krokomierz) i wideorozmowy stanowią zapowiedź niesamowitej zabawy. Teraz eksplorowanie najbliższej okolicy będzie jeszcze przyjemniejsze, a przy tym bezpieczniejsze!

Garett Kids Focus 4G RT


Garett Kids Happy


Garett Kids Happy

Nazwa tego smartwatcha dla dzieci Garett doskonale odzwierciedla to, co zobaczysz na dziecięcej buzi po sprezentowaniu mu takiego gadżetu: radość w najczystszej postaci. Ten model Garett dla dzieci wesprze swojego właściciela w każdej dziedzinie życia. Budzik zadba o to, żeby już nigdy nie zaspać na lekcje. Wykonywanie połączeń z poziomu zegarka zapobiegnie martwieniu rodziców z powodu nieodbierania telefonu. Alarm rozładowania ostrzeże, gdy nadejdzie pora podłączenia zegarka Garett dla dzieci do źródła zasilania. A wbudowany aparat… jest po prostu fajny i dostarczy maluchowi frajdy.

Garett Kids Moro 4G

Oryginalny, militarny wzór to niejedyna zaleta tego smartwatcha dziecięcego Garett. Przykuwającemu oko wzornictwu towarzyszy bowiem wysoka funkcjonalność reprezentowana m.in. przez takie właściwości, jak potrójna technologia lokalizacyjna (GPS, LBS, Wi-Fi), możliwość dzwonienia, przycisk SOS i funkcje służące ochronie rodzicielskiej (GEOogrodzenie, zdalny nasłuch i aplikacja Garett Tracker). W zegarku Garett dla dzieci możesz też ustawić aktualny plan lekcji swojej pociechy, aby mieć pewność, że o niczym nie zapomni.

Garett Kids Moro 4G


Garett Kids Life Max 4G RT

Garett Kids Life Max 4G RT

Zegarek Garett dla dzieci to jeden z tych modeli, które są najbardziej zbliżone do smartfona. I nie mamy tu na myśli jedynie tego, że można korzystać z niego do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych. Model bazuje na popularnym systemie operacyjnym Android, ma wbudowany aparat, umożliwia sprawdzenie historii połączeń, a nawet… zagranie w pasjonującą grę matematyczną. Wszystkim można z kolei zarządzać przy użyciu wygodnego, dotykowego ekranu IPS o wielkości 1,3 cala – z podświetleniem, które ułatwia odczytywanie w każdych warunkach.


Garett Kids Protect 4G

Jak sama nazwa wskazuje, ten smartwatch dla dziecka Garett ma wyjątkowo rozbudowane funkcje służące ochronie malucha, który nosi go na nadgarstku. Służą do tego m.in. aplikacja Garett Tracker w języku polskim, GEOogrodzenie, zdalny nasłuch oraz przycisk SOS do wzywania pomocy rodzica, gdy zajdzie taka potrzeba. Dziecko zwróci natomiast uwagę na funkcję wideorozmów, wbudowany plan lekcji oraz krokomierz, który pomoże mu zadbać o odpowiednią ilość aktywności fizycznej w ciągu dnia.

Garett Kids Protect 4G


Zobacz wszystkie zegarki dla dzieci Garett dostępne w sklepie ZEGAREK.NET i znajdź taki, który najlepiej spełni oczekiwania młodego użytkownika – i Twoje.