Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Smartwatche Garett z Nagrodą Rodziców 2021!

18-05-2021

Dedykowane najmłodszym użytkownikom smartwatche Garett zachwycają swoją funkcjonalnością. Ich oryginalne wzornictwo, świetne wykonanie oraz możliwość sprawowanie zdalnej opieki przez dorosłych zaważyło na sukcesie tych zegarków. Smartwatche Garett właśnie zdobyły Nagrodę Rodziców!Smartwatche Garett z Nagrodą Rodziców!

Smartwatche od marki Garett z Nagrodą Rodziców!
Smartwatche Garett otrzymały Nagrodę Rodziców! Konkurs promuje przyjazne dzieciom akcesoria, wspierające rozwój i kreatywność najmłodszych. Uznani eksperci z dziedziny psychologii, terapeutyki sensorycznej oraz znani rodzice, zachwycili się nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi w smartwatchach Garett. Urządzenia te są świetnymi towarzyszami naszych pociech w ich codziennym odkrywaniu świata, jednocześnie pozwalają nam dorosłym zadbać zdalnie o ich bezpieczeństwo.Nagroda Rodziców dla funkcjonalnych urządzeń Garett

Nagroda Rodziców to prestiżowy konkurs skierowany do producentów i dystrybutorów akcesoriów dla dzieci. Pomaga on wyłonić najbardziej wartościowe gadżety, które wspierają rozwój najmłodszych. Dwa razy do roku komisja złożona z ekspertów, dziennikarzy oraz znanych rodziców wybiera z nadesłanych zgłoszeń najlepsze przedmioty pod względem wykonania, bezpieczeństwa użytkowania i funkcjonalności. Celem tego jest promowanie mądrych rozwiązań w branży przedmiotów dedykowanym młodym użytkownikom.

Nagroda Rodziców dla marki Garett


Jak doskonale wiedzą twórcy konkursu - przedmiot może wspierać emocjonalny, intelektualny oraz społeczny rozwój młodego użytkowania. Organizatorzy namawiają dorosłych do świadomych zakupów - przynoszących najmłodszym jednakowo wiele radości, co także nauki.Dlaczego smartwatche Garett są przyjazne dzieciom?

Smartwatche Garett dla dzieci to inteligentne urządzenia stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Zbudowane z wytrzymałych tworzyw egzemplarze, przygotowane są na najbardziej szalone zabawy dzieci. Odporne na uderzenia i zachlapania, będą dobrymi pomocnikami w odkrywaniu świata. Ich nowoczesne, oryginalne wzornictwo sprawi, że zegarki staną się nieodłącznym codziennym gadżetem naszych pociech. Wbudowane w urządzenia alarm, kalendarz, krokomierz, czy możliwość wgrania planu lekcji pozwolą naszym pociechom uczyć się samodzielności i odpowiedzialność.

Smartwatche Garett przyjazne dzieciom


Smartwatche Garret i ich przyjazne nastawienie do dzieci

Niezwykle ważnym składnikiem sukcesu smartwatchy Garett jest również fakt, że wyposażone zostały one w funkcje pozwalające rodzicom sprawować zdalną opiekę.  Dzięki GPS możemy odtworzyć pokonaną przez dziecko trasę, mając pewność, że bezpiecznie dotarło ono do szkoły i wróciło do domu. W przypadku poczucia zagrożenia, nasza pociecha wciśnie specjalny przycisk SOS, a my od razu otrzymamy informacje o jego położeniu. W utrzymaniu stałego kontaktu na linii dziecko-rodzic, sprawdzi się także opcja wysyłania krótkich, 15- sekundowych wiadomości głosowych.