Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Smartwatch Garett – który wybrać dla dziecka?

12-05-2021

Polska marka Garett stworzyła inteligentne zegarki dla dzieci, które pod względem funkcjonalności nie ustępują wielu modelom dla dorosłych. Ich największą zaletą są jednak możliwości pozwalające lepiej zadbać o bezpieczeństwo pociechy. Dzięki nim smartwatch Garett jest więcej niż tylko modnym gadżetem. Znakomicie sprawdza się w roli zdalnego opiekuna. Wspiera najmłodszych w codziennych obowiązkach, a do tego dostarcza im mnóstwo zabawy.Garett dla dzieci – polskie zegarki o wielu praktycznych funkcjach

Garett należy do czołowych producentów inteligentnych zegarków w Polsce. Zaprojektowany przez tę markę zegarek smartwatch dla dzieci został wyposażony w funkcje, które doceniają zarówno mali użytkownicy, jak i ich rodzice. Przede wszystkim umożliwia różne formy kontaktu. Za jego pomocą można odebrać i wykonać połączenie nawet bez konieczności parowania urządzenia ze smartfonem. Ten smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia ma bowiem slot na kartę SIM, dzięki któremu działa samodzielnie, tak jak smartfon. Poza tym dziecko może wysyłać do rodziców krótkie wiadomości głosowe, dzielić się z nimi zdjęciami, a także przeprowadzać wideorozmowy. Natomiast w razie niebezpieczeństwa smartwatch z funkcją SOS pozwala na zaalarmowanie opiekuna jednym przyciskiem.
Smartwatche od makri Garett dla chłopca i dla dziewczynki


Zaopatrując swoją pociechę w zegarek dla dziecka z GPS, nie sposób stracić jej z oczu nawet na odległość. Smartwatch Garett, dzięki połączeniu technologii GPS, LBS i WiFi, wskazuje lokalizację swojego właściciela. Jest również wyposażony w funkcję GEOogrodzenie, która na bieżąco powiadamia rodzica, gdy jego pociecha opuszcza wyznaczony teren. Tak oto zegarek z lokalizatorem dla dziecka znakomicie sprawdza się w roli zdalnego opiekuna.

Zeagrek Smartwatch Garett dla chłopca w niebieskim kolorze
To jeszcze nie wszystko, bo inteligentny czasomierz Garett dla dzieci monitoruje również aktywność fizyczną użytkownika i kontroluje jakość jego snu. Korzystając ze wskazań krokomierza czy oprogramowania treningowego, można łatwo zachęcić swoją pociechę do ćwiczeń i w ten sposób jeszcze efektywniej zatroszczyć się o jej zdrowie. Ponadto w modelach Garett Kids 2 zastosowano system nagród, które rodzic wysyła dziecku na smartwatcha, np. za wykonaną aktywność czy inne zadania. Inne niecodzienne udogodnienia pozwalają wykorzystać inteligentny zegarek również do nauki i rozwoju. Przykładem jednej z takich funkcji jest gra matematyczna, w jaką został wyposażony smartwatch Garett Kids 5.Smartwatch Garett Kids – linie smartwatchy stworzone dla dzieci

Marka Garett w pełni dostosowała smartwatch dla dzieci do ich potrzeb również pod względem konstrukcji i designu. Zegarkowi niestraszne są szalone zabawy na deszczu i w śniegu czy przypadkowe zachlapanie podczas mycia rąk. Jest bowiem odporny na działanie wody. A jeśli podczas dziecięcych przygód uszkodzi się jego pasek? Z łatwością można wymienić go na nowy.


Garett wie, jak ważny jest dla dzieci atrakcyjny, wpisujący się w aktualne trendy design. Dlatego smartwatch dziecięcy polskiej marki przykuwa uwagę żywą kolorystyką w odcieniach błękitu, różu, zieleni. Idealny zegarek Garett dla dziecka można wybrać spośród kilku modnych kolekcji. Dostępne w nich modele łączy podobna funkcjonalność, różni – design dostosowany do wieku, płci i upodobań małych użytkowników. Tak oto smartwatch Garett Kids 2 wyróżnia się delikatnością i minimalizmem. Garett Kids 5 z okrągłą kopertą nawiązuje do klasycznego wzornictwa, ale w nowoczesnej, bajkowej odsłonie. Futurystyczny Garett smartwatch dla dzieci z serii Play pozwala dziecku poczuć się jak superbohaterz ulubionych bajek i komiksów. Smartwatch Garett Kids 4, Nice czy Happy jest przykładem zegarka o typowo dziecięcym designie. Bardziej młodzieżowym stylem wyróżniają się natomiast takie kolekcje, jak Fly i 4G.
Zegarek smartwatch od marki Garett dla dziewczynki w różowym kolorze


Garett – smartwatch dla dzieci w różnym wieku


Zegarki dla chłopca i dla dziewczynki od niezawodnej marki Garett
Zróżnicowane wzornictwo i szeroka funkcjonalność sprawiają, że smartwatch dla dziecka Garett trafia w gusta dzieci w niemal każdym wieku i odpowiada na ich konkretne potrzeby. Najmłodsi czują się bezpieczniej, wiedząc, że za pomocą zegarka mogą w każdej chwili skontaktować się z rodzicami. Sporo frajdy dostarcza im również możliwość podzielenia się z mamą lub tatą samodzielnie wykonanymi zdjęciami. Dla nich odpowiednim wyborem okaże się na przykład kolorowy Garett Kids 2, 4, Nice lub Happy w niewielkim rozmiarze dostosowanym do delikatnego, dziecięcego nadgarstka.


Młodzież może z kolei poczuć się modnie w gronie rówieśników, nosząc na ręku nowoczesny gadżet o sportowym, dynamicznym wzornictwie. Takim stylem wyróżnia się m.in. zegarek Garett dla dzieci z kolekcji 4You i Star.


Nastolatkowie chętnie wykorzystują funkcjonalność, jaką oferuje im smartwatch Garett Kids, do rozmów z przyjaciółmi czy robienia wspólnych zdjęć. Dzieciom w wieku szkolnym przydaje się również kalendarz do zapisania terminów zadań domowych, klasówek i innych ważnych wydarzeń. Dodatkowo smartwatch dla dzieci Garett 4G daje możliwość szybkiego sprawdzenia planu lekcji na zegarku.
Jak widać, na rynku jest dostępnych wiele modeli zegarków smartwatch Garett. Który wybrać? Warto przede wszystkim dopasować design do wieku i upodobań dziecka. To w połączeniu z atrakcyjną funkcjonalnością sprawi, że dziecko nie będzie chciało się rozstawać z modnym zegarkiem. Ty zyskasz natomiast spokój, mając swoją pociechę pod stałą kontrolą.

Sportowe jak i funkcjonalne zegarki Smartwatch Garett dla dzieci