Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki dla dzieci z GPS

25wyniki


Zegarek dla dzieci z GPS wbrew pozorom wcale nie służy do orientacji w terenie czy wyznaczania trasy. Jest on przede wszystkim wsparciem dla rodzica, który w każdym momencie może sprawdzić lokalizację swojej pociechy. Wielość dodatkowych funkcji sprawia jednak, że również najmłodsi czerpią wiele korzyści, nosząc zegarek z GPS dla dziecka. Myślisz o tym, by kupić taki czasomierz? Zaawansowane urządzenie nada Twojej opiece nad dzieckiem wymiar smart! Oto zegarki dla dzieci z GPS w ofercie ZEGAREK.NET — odkryj je wszystkie!

FILTRY0

Smartwatch dla dzieci z GPS — dlaczego warto go wybrać?

Zegarek dziecięcy z GPS jest modny, designerski i naszpikowany nowoczesnymi funkcjami. Jego największą zaletę stanowi jednak lokalizator. Jeszcze do niedawna, gdy dziecko przebywało w szkole, na wycieczce, czy u przyjaciół, rodzicowi pozostawał z nim co najwyżej kontakt telefoniczny. Zegarek z lokalizatorem dla dziecka radykalnie to jednak zmienia!

Smartwatch dla dzieci z funkcją GPS
Zegarek chłopięcy z GPS

Teraz opiekun nie musi już dzwonić do swojej pociechy, przerywać jej spotkania ze znajomymi czy martwić się brakiem odpowiedzi. Wystarczy połączyć smartfon z zegarkiem, a aktualne położenie dziecka będzie dostępne w każdej chwili. Tak smartwatch z GPS dla dzieci pozwala na zdalną opiekę nad pociechą i dba o jego bezpieczeństwo, zapewniając rodzicowi większy spokój.


Zegarek z lokalizatorem dla dziecka — jak działa?

Wszystko dzięki nadajnikowi, który w modelach z najwyższej półki (takich jak smartwatch Garett dla dziecka czy Rubicon) działa w oparciu o trzy moduły nawigacyjne: GPS, LBS i WiFi. Pierwszy z nich określa lokalizację z dokładnością do kilku metrów na otwartej przestrzeni.

Dziecięcy zegarek z Lokalizatorem


Jego precyzja spada niestety w pomieszczeniach. Dlatego w miejscach zamkniętych do akcji wkraczają systemy LBS i WiFi. Dzięki temu, że działają jednocześnie, smartwatch z GPS dla dzieci wskazuje położenie w granicy błędu wynoszącej kilkadziesiąt metrów. Dostęp do aktualnych danych rodzic otrzymuje w aplikacji, którą może pobrać na swój smartfon.


Jaki zegarek z GPS dla dziecka wybrać?

By w pełni wykorzystać możliwości systemu nawigacji, warto zwrócić uwagę, aby zegarek z lokalizatorem oferował również funkcję GEOogrodzenie. W ramach tej opcji rodzic może wyznaczyć bezpieczną granicę dla dziecka. A gdy pociecha ją przekroczy, natychmiast zostanie wysłane powiadomienie.

Funkcje GEOogrodzenie w smartwatchu dla dziecka


Funkcje smartwatcha dla dzieci z funkcją GPS

Poza tym przydatny okaże się smartwatch dla dzieci GPS wyposażony dodatkowo w:

  • chat umożliwiający wysyłanie wiadomości głosowych
  • przycisk SOS, którym dziecko może zaalarmować rodzica o kryzysowej sytuacji
  • opcję wideorozmowy
  • zdalny podsłuch dźwięków z otoczenia dziecka
  • moduł rozmowy przez zegarek lokalizator dla dziecka

Smartwatch z lokalizatorem — najmodniejsze zegarki dla dzieci z GPS

Zegarek z lokalizacją dla dziecka staje się coraz popularniejszym akcesorium. Niewiele czasomierzy na rynku oferuje jednak tak szeroki zakres funkcji, jak smartwatch Garett dla dziecka. Możesz w nim liczyć na wszystkie wymienione wcześniej możliwości, a do tego szereg dodatkowych udogodnień. Standardowo ma wbudowany: krokomierz, pulsometr, monitor snu, licznik kalorii, oprogramowanie treningowe i aparat. Poszczególne kolekcje nieznacznie różnią się od siebie zakresem funkcji, a przede wszystkim — nowoczesnym designem. Jaki zegarek dla dziecka z GPS warto wybrać?

Funkcja aparatu w smartwatchu z lokalizatorem dla dziecka
Smartwatch Garett z funkcją dzwonienia i GPS
  • Kids Spark 4G to najczęściej kupowany smartwatch z lokalizacją GPS dla dzieci w wieku szkolnym. Dzięki możliwości wprowadzenia planu lekcji ułatwia dziecku organizację obowiązków
  • Kids Star 4G — zegarek dla dziecka z lokalizatorem i z podstawową funkcjonalnością Garett. Wyróżnia się muskularną kopertą SPORT PROTECTION
  • Kids Life Max 4G, czyli unowocześniona odsłona dobrze znanej już serii Life. Poza udoskonaloną konstrukcją smartwatch dziecięcy z GPS oferuje kilka nowych funkcji, takich jak dyktafon czy latarka. To dobry wybór dla rodziców, którzy chcą mieć stale pod kontrolą zdrowie pociechy — jako jeden z nielicznych smart zegarków posiada ciśnieniomierz i pulsoksymetr
  • Nowość w portfolio Garett, to jest Kids Focus 4G. Projektanci odeszli w nim od charakterystycznej kwadratowej koperty i stworzyli smartwatch dla dzieci z lokalizatorem przypominający pełen możliwości analogowy zegarek. Dość wspomnieć o tym, że pozwala na sterowanie muzyką i aparatem w telefonie, czy wykonanie obliczeń na kalkulatorze. Powinien przypaść do gustu aktywnym nastolatkom


Na jaki zegarek z GPS dla dziecka warto jeszcze zwrócić uwagę? Lokalizację GPS, LBS i WiFi oraz wiele dodatkowych funkcji oferują także zegarki z lokalizacją dla dzieci Rubicon. Pod względem funkcjonalności przypominają modele Garett. Podobnie jak one liczą kroki, przebyty dystans i spalone kalorie. Mają funkcję GEOogrodzenie, przycisk SOS, moduł do rozmowy wideo, plan lekcji i kalkulator. Nie zostały jednak wyposażone w slot na kartę SIM, co sprawia, że rozmowy mogą odbywać się tylko po połączeniu przez Bluetooth ze smartfonem.

Garett dla dzieci z funkcją GPS

Oryginalny zegarek z GPS dla dziecka znajdziesz w ZEGAREK.NET

dziewczęcy zegarek z lokalizatorem

Chcesz lepiej zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka, kupując mu zegarek dla dzieci z lokalizacją? W ZEGAREK.NET znajdziesz m.in. japońskie, zaawansowane technologicznie zegarki dla dzieci z GPS Rubicon, a także cieszący się zaufaniem smartwatch Garett dla dziecka. Ten ostatni należy do najbardziej cenionych i najlepiej wyposażonych zegarków na rynku. W 2020 r. został wyróżniony tytułem Dziecięca Marka Roku, a rok później otrzymał kolejną już Nagrodę Rodziców serwisu zabawkowicz.pl. Dlatego wybierając z naszej oferty zegarek dla dzieci z GPS, inwestujesz w smartwatch z lokalizatorem z najwyższej półki. Jego jakość jest gwarantem niezawodnej nawigacji i szeregu innych funkcji ułatwiających opiekę nad dzieckiem. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą — zapraszamy!