Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarek dla 6-latka

Zegarki dla 6 latków

Zegarek dla 6 latka pomoże dziecku nauczyć się rozumienia upływu czasu. Pozytywnie wpływa na kształtowanie się punktualności i obowiązkowości. Dzięki obcowaniu z czasomierzem maluch zaczyna kontrolować, ile trwa droga z domu do zerówki czy emisja odcinka ulubionej bajki. W tym wieku dziecko ćwiczy rozpoznawanie liczb i zaczyna kojarzyć wskazania cyfr na tarczy z konkretnymi porami dnia oraz powtarzającymi się aktywnościami, na przykład codzienną poranną pobudką. Posiadanie własnego zegarka dziecięcego dodaje pewności siebie, uczy samodzielności i stymuluje rozwój.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Pomagamy w podjęciu decyzji, jaki zegarek dla 6-latka kupić i na co zwracać szczególną uwagę, dokonując tego ważnego wyboru.

Jaki zegarek dla 6-latka wybrać?

Przed zegarkami dla 6-latka stoi szereg poważnych wymagań. Zegarek dla dziecka musi być trwały i odporny na przypadkowe uszkodzenia. Szkiełko chroniące tarczę nie powinno łatwo poddawać się zarysowaniom, na które narażone jest podczas dziecięcych zabaw. W przypadku zegarka analogowego tarcza musi być czytelna, a indeksy godzinowe opisane wyraźnymi cyframi, które nie będą sprawiały trudności przy odczytywaniu godziny. Zegarek dla sześciolatka powinien być wykonany z bezpiecznych materiałów, które nie mają potencjału alergennego.

Zegarek chłopięcy dla 6 latka 
Czarny zegarek chłopięcy dla 6 latka

Zegarek dla dziecka nie może być też zbyt ciężki i duży, aby noszenie go na drobnym dziecięcym nadgarstku było wygodne i nieobciążające. Dobrze, aby łączył solidną jakość wykonania i przystępną cenę. Jeśli kupujemy pierwszy zegarek dla dziecka, warto postawić na model analogowy, żeby maluch miał szansę nauczenia się odczytów wskazówek. Kolejny etapem może być zegarek z elektronicznym wyświetlaczem bądź smartwatch.


Zegarek dla 6-letniego chłopca

Zegarek dla chłopca to nie tylko akcesorium edukacyjne. Kiedy jest dobrze dobrany, podkreśla również styl i zainteresowania małego mężczyzny. Chłopcy gustują zazwyczaj w zegarkach zaprojektowanych w typowej męskiej wyrazistej kolorystyce. W chłopięcych kolekcjach dominują różne odcienie niebieskiego, granatu, szarości, zieleni, czerwieni i pomarańczu. Jako ozdoby pojawiają się motywy militarne, motoryzacyjne, lotnicze, dinozaury, dzikie zwierzęta i symbole związane z podbojem kosmosu.

Zegarek dla 6 latka z motywem kosmosu


Smartwatch chłopięcy Garett dla 6 latka

Są chłopcy, których marzeniem jest „poważny” zegarek na wzór męskich modeli przeznaczonych dla dorosłych. Świetnym rozwiązaniem będzie w takiej sytuacji zegarek elektroniczny dla 6-latka utrzymany w modnej stylistyce sportowej albo zaawansowany smartwatch dla dzieci Garett.


Zegarek dla 6-letniej dziewczynki

Wybór zegarka dla dziewczynki to niełatwe zadanie. Młode damy mają zazwyczaj określone wymagania i upodobania. Zanim dokonamy zakupu, warto dobrze się w nich rozeznać. Dla sześciolatki odpowiedni będzie zarówno wesoły zegarek z postaciami z bajek lub typowo przedszkolnymi motywami, jak i bardziej stonowany czasomierz, który swoje dziecięce przeznaczenie zdradza jedynie kolorystyką lub subtelnymi ozdobami.

Różowy zegarek dla 6 latki


Zegarek dla 6 latki na brokatowym pasku

Zegarki dziewczęce dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Niektóre dziewczynki preferują dodatki w cukierkowych barwach różu i fioletu, inne kolory neonowe, a jeszcze inne neutralne barwy o bardziej uniwersalnym wyrazie. Ciekawymi dziewczęcymi detalami są połyskliwe tarcze, kryształki przy indeksach, paski z brokatowym wykończeniem czy też paski w formie bransoletek z kolorowych koralików.


Ciekawe propozycje zegarków dla sześciolatka 

W ofercie zegarków tradycyjnych uwagę zwracają kolekcje Flik FlakLorusIce WatchKnock NockyQQCasioLacoste Timex. Jeżeli poszukujemy technologicznych nowinek, interesujący powinien okazać się zegarek smartwatch dla dzieci. Dobrym przykładem jest zegarek dla 6-latka z krokomierzem marki Garett. Inne ciekawe funkcje, które oferuje takie sprzęt, to między innymi kalkulator, termometr, możliwość wykonywania połączeń głosowych oraz video, aparat fotograficzny i opcja zdalnego podsłuchu.

 Funkcje smartwatcha dla 6 latka


Funkcja GPS w smartwatchu dla 6 latka

Zegarek dla 6-latka smartwatch może również wpływać pozytywnie na bezpieczeństwo dziecka dzięki wbudowanej opcji lokalizacji GPS. Ciekawe multifunkcyjne zegarki oferuje również popularna amerykańska marka Garmin. Interesującą propozycją są zegarki utrzymane w sportowym duchu produkowane przez kultowe Maserati i Festinę.


Dobry zegarek dla sześciolatka znajdziesz w ZEGAREK.NET

Dbamy o to, aby asortyment zegarków dla dzieci był na tyle szeroki, aby każdy rodzic mógł znaleźć bezproblemowo model odpowiedni dla swojej pociechy. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami o ugruntowanej pozycji na rynku. Każdy zegarek dla 6-latka z portfolio ZEGAREK.NET charakteryzuje się dobrą jakością i starannością wykonania. Przywiązujemy jednak również wagę do tego, aby oferowane zegarki były przystępne cenowo. Dostępne są zarówno tradycyjne zegarki analogowe, zegarki z wyświetlaczami elektronicznymi, jak i zegarki typu smartwatch dla dziecka (Garett to jeden z nich). Każdy rodzaj zegarka nadaje się doskonale na prezent, na przykład atrakcyjny upominek urodzinowy bądź gwiazdkowy. Wszystkie oferowane przez ZEGAREK.NET zegarki objęte są gwarancją.

Zegarek dla 6 latka na czarnym pasku