Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Garett Kids – innowacyjne zegarki smartwatch dla dzieci. Dlaczego warto wybrać zegarek Garett Kids?

10-08-2021

Smartwatch dla dzieci powinien mieć wszystkie cenione przez młodzież funkcje, być modny i wygodny. Modele Garett Kids, będące absolutnym hitem ostatnich miesięcy, łączą wszystkie te cechy!  Co więcej, wspierają rozrywkę, edukację oraz bezpieczeństwo pociech poza domem. Poznaj idealny smartwatch dla dzieci i dowiedz się, jak dokonał niemożliwego - zdobył uznanie wśród dzieci i rodziców! 


Garett Kids – smartwatche dziecięce o wielu funkcjach 

Dzieci kochają nowinki technologiczne, którymi mogą cieszyć się wraz ze znajomymi, a marka Garett zapewnia ich pełną gamę! Jak nietrudno się domyślić, największymi ulubieńcami młodzieży sprawnie wyszukującej kolejne funkcje interfejsu są smartwatche dla dzieci Garett. Jednak satysfakcjonującą, bogatą funkcjonalność są w stanie zapewnić także niższe klasą, a zarazem tańsze modele. 

Innowacją, z której zasłynął Garett smartwatch dla dzieci, jest brak kompromisów w zakresie działania funkcji. Modele tworzone były od podstaw z myślą o dzieciach, co widać w dostępnych opcjach. Choć smartwatche nieco różnią się między sobą funkcjonalnością, w każdym z nich znajdziemy trzy filary: bezpieczeństwo, wsparcie dla edukacji oraz funkcje wspierające dziecięce pasje i ruch. Jako jedne z nielicznych zegarków smart dostępnych na rynku nie każą rezygnować z żadnego z istotnych aspektów dziecięcej codzienności. Bezpośrednio w zegarkach dostępnych jest od kilkunastu do kilkudziesięciu funkcji, które zapewniają spokój i dobrą zabawę! 

Zegarek Smartwatch Garett Kids Sweet 2 różowy, niebieski, czarny na pasku wielofunkcyjny

Smartwatch Garett Kids – gadżet zapewniający dziecku bezpieczeństwo i dobrą zabawę 

Największą zaletą smartwatchów dla dzieci Garett jest połączenie funkcji wspierających rozrywkę z tymi gwarantującymi bezpieczeństwo. To dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii stały się ulubieńcem dzieci i dorosłych.  

Zegarek Garett Smartwatch Fly Rt dla dzieci różowy i czarny z GPS, przyciskiem SOS, krokomierzem, Geoogrodzeniem, aparatem fotograficznym

Zegarek Garett Kids został wyposażony w systemy bezpieczeństwa, w tym: 

 • Przycisk SOS natychmiastowo wzywający rodziców. 

 • Geoogrodzenie pozwalające na skonfigurowanie bezpiecznego obszaru. Po jego opuszczeniu przez dziecko, rodzic otrzyma powiadomienie. 

 • Możliwość śledzenia lokalizacji dziecka w czasie rzeczywistym. 


 • Podsłuch otoczenia, w którym przebywa dziecko. 

 • Zapis trasy, po której poruszało się dziecko, co może ułatwić jego ewentualne poszukiwania lub samodzielny powrót do domu. 

 • Funkcję dzwonienia bezpośrednio za pomocą zegarka. Jest ona dostępna m.in. w smartwatchu Garett Kids różowym 4G i innych z oznaczeniem sieci. 

Zegarek Smartwatch Garett Kids Spark 4G niebieski z GPS, krokomierzem, przyciskiem SOS, zegarek umożliwiający wykonywanie połączeń


Smartwatch Garett dla dzieci z wbudowanym aparatem fotograficznym

Garett – zegarek dla dzieci wspierający dobrą zabawę posiada: 

 • Monitoring aktywności sportowej i krokomierz. 

 • Wbudowany w smartwatch aparat z możliwością przeglądania galerii na wyświetlaczu. 

 • Dotykowy ekran z możliwością personalizacji i zmiany tapet, np. na wykonane wcześniej zdjęcia. 


 • Połączenie z innymi urządzeniami poprzez Wi-Fi oraz Bluetooth. 

 • Dostęp do alarmów oraz planu lekcji. 

 • Funkcję znajdowania zegarka oraz trybu cichego. 

Zegarek Garett 5903246284607 Smartwatch Kids Sweet 2 czarny wielofunkcyjny zegarek dla dzieci zwiększający bezpieczeństwo dziecka, z przyciskiem SOS, GPS, możliwością odtwarzania pokonanej trasy  
Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Star 4G RT różowy i czarny z wieloma funkcjami

Co ważne, funkcje istotne z punktu widzenia dzieci i dorosłych wykorzystują te same, zaawansowane sensory i technologie. Przemyślana strona techniczna pozwoliła zmaksymalizować funkcjonalność przy jednoczesnym dość niskim poborze energii z baterii. Szybkie ładowanie w połączeniu z dużą pojemnością baterii sprawia, że zegarek Garett dla dzieci nie rozładuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie będzie też wymagał częstego i uciążliwego ładowania. 


Smartwatch dla dzieci Garett – kolorowe modele dla dziewczynek i chłopców 

Dodatki dla dzieci muszą być atrakcyjne wizualnie, a co za tym idzie - kolorowe! Smartwatch dziecięcy Garett wyróżnia się młodzieżowym designem i zachwyca radosnymi, ciekawymi wzorami. W szerokiej ofercie producenta znalazły się zegarki smart dla dziewczynek, chłopców, a także modele unisex. Mnóstwo wariantów kolorystycznych daje pewność, że znajdziesz model idealnie wpisujący się w gust pociechy.

Garett dla dzieci dostępny jest w niemal każdej konfiguracji kolorystycznej. Ogromną popularnością cieszą się także czasomierze w klasycznej dziecięcej kolorystyce, w tym: Garett Kids różowy i niebieski, a także modele w odcieniach czerwieni i fioletu. 


Zegarek Smartwatch dla dzieci na pasku w różnej wersji kolorystycznej

Zegarek Garett Kids – świetny pomysł na prezent dla dziecka 

Zegarek Smartwatch wielofunkcyjny dla dzieci w różnych kolorach  

Szukasz praktycznego prezentu, który spodoba się dziecku? Zegarek dziecięcy Garett to strzał w dziesiątkę! Od modeli innych marek dostępnych na rynku odróżnia go przede wszystkim dopasowanie do potrzeb młodzieży. Nie jest mniejszą kopią modelu dla dorosłych, a wielofunkcyjnym gadżetem dopasowanym do aktywności, mody i tak ważnego z punktu widzenia dorosłych - bezpieczeństwa. 

Wielofunkcyjny smartwatch dla dzieci stanie się niezapomnianym prezentem na urodziny, święta lub Dzień Dziecka. Co więcej, możesz zdecydować się na wykonanie grawerunku na dekielku w postaci napisu lub wzoru i uczynić egzemplarz absolutnie niepowtarzalnym. Zyskasz pewność, że nigdy nie zostanie pomylony z innym smartwatchem, a dziecku da radość z posiadania czegoś unikalnego.