Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
Smartwatch dla dzieci. Jak działa i jaki smartwatch dla dziecka warto wybrać?

Smartwatch dla dzieci. Jak działa i jaki smartwatch dla dziecka warto wybrać?

2021-08-27
Smartwatch dla dzieci nie jest tylko modnym gadżetem, ale też inwestycją w zdrowie, rozwój i bezpieczeństwo dziecka. Smartwatch dziecięcy może służyć do kontroli aktywności, monitorowania jakości snu, organizacji czasu albo zdalnej opieki. Dowiedz się, jak działa zegarek smartwatch dla dzieci i jaki model wybrać.

Co to jest smartwatch dla dzieci?

Smartwatch czyt. smartłocz dla dzieci to wielofunkcyjne, inteligentne urządzenie, które łączy funkcje tradycyjnego zegarka z dodatkowymi zadaniami.W zależności od modelu może mierzyć aktywność, wykonywać połączenia telefoniczne i wskazywać lokalizację użytkownika.

Zakres możliwości upodabnia smartwatch dla dzieci do standardowych akcesoriów dla dorosłych. Wielkość i design urządzenia są jednak dostosowane już do kilkulatków. Niewielki rozmiar wygodnie dopasowuje się do małego nadgarstka. Żywa kolorystyka, motywy bajkowe i nowoczesny design odpowiadają zaś na dziecięce i młodzieżowe trendy.

Co to jest smartwatch dla dzieci?
Jak działa smartwatch dla dzieci?

Jak działa smartwatch dla dzieci?

Chcesz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na smartwatch dla dzieci, jak to działa? Standardowo każde tego typu urządzenie podaje aktualną godzinę. Dodatkowo smartwatch dziecięcy jest wyposażony w stoper, alarm, krokomierz i najczęściej również monitor snu. Te dwa ostatnie czujniki opierają swoje pomiary na ruchach dłoni.
Smartwatch dla dzieci potrzebuje również modułu Bluetooth do sparowania się ze smartfonem (ma go, nawet jeśli działa niezależnie z kartą SIM). W tym drugim przypadku nie musi jednak współgrać z telefonem, aby odebrać czy wykonać połączenie. Smartwatch dla dzieci na kartę SIM łączy się bowiem bezpośrednio z siecią.
Smartwatch dla dziecka z funkcją dzwownienia zielony marki Garett
Zegarek smartwatch z lokalizatorem dla dziecka
A jak działa smartwatch dla dzieci z GPS? Na podstawie sygnału satelitarnego i długości fali dokładnie określa współrzędne użytkownika. W każdej chwili może też przekazać dane o jego położeniu opiekunom. Jeżeli dodatkowo zegarek z lokalizatorem dla dziecka ma wbudowaną technologię LBS, jak stworzony przez markę Garett smartwatch dla dzieci, zachowuje precyzję nawet w pomieszczeniach zamkniętych.

Jaki smartwatch dla dziecka warto wybrać?

Nie masz pewności, jaki smartwatch dla dziecka będzie odpowiedni? Dopasuj jego możliwości do potrzeb swoich i pociechy. Urządzenie z podstawowymi funkcjami sportowymi będzie znakomite dla dziecka, które potrzebuje motywacji do ćwiczeń lub przeciwnie - trenuje regularnie. Dla przykładu zegarek smartwatch dla dzieci Garmin z krokomierzem, stoperem i monitorem snu da liczbowy ogląd na aktywność, pozwoli śledzić statystyki i wyznaczać sportowe cele. Nie będzie przy tym rozpraszać pociechy dodatkowymi funkcjami.
Jaki smartwatch dla dziecka warto wybrać?
Zegarek dla dziecka, z którego można dzwonić
A może za pomocą urządzenia chcesz skontaktować się z dzieckiem, sprawdzić jego położenie i pomóc mu w organizacji obowiązków? W takim razie strzałem w dziesiątkę okaże się smartwatch dla dzieci Garett. Z powodzeniem łączy funkcje smartfona z zadaniami akcesorium treningowego i zdalną opieką nad użytkownikiem. Ten zegarek, z którego można dzwonić, ma slot na kartę SIM, lokalizator, oprogramowanie do ćwiczeń, kalendarz, funkcję planu lekcji i zestaw gier edukacyjnych dla najmłodszych. To świetny wybór, jeśli zastanawiasz się, jaki zegarek z GPS dla dziecka wybrać.
Jak widać zegarek dla dzieci smartwatch może zaskakiwać wieloma możliwościami. By jednak Twoja pociecha chciała z nich w pełni korzystać, dopasuj urządzenie do jej stylu, upodobań i najnowszych trendów. Na przykład smartwatch dla dzieci Garmin Vivofit 2 z bajkowym wzorem zrobi niemałe wrażenie na fanach kultowych produkcji filmowych.
Smartwatche dla dzieci Garmin Vivofit 2 z bajkowymi motywami
Smartwatch wielofunkcyjny dla dziewczynki

Smartwatch dziewczęcy

Nowoczesny smartwatch dla dziewczynki pozwala jej podążać za modą, a nawet wyznaczać nowe trendy wśród rówieśników. Łączy bajkowy design z funkcjonalnością wykraczającą poza możliwości tradycyjnego zegarka. Dziewczynka mająca na nadgarstku Garett smartwatch dla dzieci może sobie np. zrobić selfie z przyjaciółkami albo przejrzeć wspólne zdjęcia i w każdym momencie przeprowadzić wideorozmowę z najbliższą koleżanką.
Serca świeżo upieczonych nastolatek podbija dynamiczny w stylu zegarek z GPS dla dziecka Garett z linii Spark, Craft albo Fly. Kilkulatce dodaje natomiast dziewczęcości różowy i delikatny smartwatch dziewczęcy Garett Kids Sweet.
Zegarek z GPS dla dziecka marki Garett
Garmin zegarek dla dziecka z wizerunkami bajkowych bohaterek na pasku
O tym, co w dziecięcej modzie piszczy, doskonale wie również marka Garmin. Smartwatch dla dziewczynek z motywem kwiatowym lub zabawną grafiką? A może model z wizerunkami bajkowych bohaterek na pasku? Dziewczynka w każdym wieku znajdzie tu propozycję dla siebie.

Smartwatch chłopięcy

Również chłopcom mogą towarzyszyć na nadgarstku ich ulubione postaci ze świata popkultury. Smartwatch dla chłopca Garmin ma na pasku i kopercie motywy ze Star Wars, Kapitana Marvela i Spider-Mana. Bez wątpienia ucieszy więc zagorzałego fana komiksów.
Garmin zegarek dla dziecka na pasku z motywem Kapitana Marvela
Smartwatch dla dzieci Garett niebieski dla chłopca
Amatora nowych technologii zaskakuje natomiast nowoczesnymi funkcjami smartwatch dla dzieci Garett. Gra matematyczna na rozgrzewkę przed lekcją, telefon do mamy lub najlepszego kolegi, a może spacer z rodzicami pełen sportowych wyzwań? To wszystko jest możliwe, gdy ma się smartwatch chłopięcy na nadgarstku. Jego stonowana kolorystyka i dynamiczny styl sprawiają, że zegarek telefon dla dziecka chętnie zakładają chłopcy w każdym wieku.
Wybierz smartwatch dziecięcy dla swojej pociechy i korzystaj z pomocy, jaką w opiece nad dzieckiem oferują dziś nowe technologie