Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT27-08-2021

Smartwatch damski kwadratowy. 5 propozycji kwadratowych smartwatchy w różnym stylu

Smartwatch damski kwadratowy odpowiada na jeden z najmodniejszych trendów wzorniczych. Nietypowy kształt jego koperty nadaje całej konstrukcji dynamikę, która koresponduje ze sportową funkcjonalnością urządzenia. To jednak nie oznacza, że smartwatch kwadratowy damski pasuje tylko do stroju treningowego. Utrzymany w casualowej, uniwersalnej stylistyce model sprawdzi się również w codziennych sytuacjach. Jaki smartwatch damski w tym kształcie wybrać? Przygotowaliśmy propozycje w różnych stylach od 5 cenionych marek. 


Wielofunkcyjny i kobiecy smartwatch damski Garett 

Smartwatch Garett damski jest dobrym przykładem tego, że kwadratowa koperta daje projektantom wiele wzorniczych możliwości. Połączona z paskiem z tworzywa sztucznego, jaki mają zegarki smartwatch damskie Sport Mode, zyskuje casualowo-sportowy charakter. Zawieszona na bransolecie mesh w modelach Eva podkreśla natomiast kobiecość i klasę swojej właścicielki w stylizacjach od biznesowych po sportowe. 

Zegarek Garett Smartwatch 5903246287080 Garett Women Eva RT damski smartwatch na złotej bransolecie mesh


Garett smartwatch sportowy zegarek idealny na siłownie

Tak zaprojektowany smartwatch damski Garett może Ci towarzyszyć przez cały dzień. Długa lista jego funkcji sugeruje jednak, że został stworzony przede wszystkim do zadań sportowych. Ma rozbudowane oprogramowanie treningowe, które dostosowuje swoją pracę do wybranych dyscyplin. Zegarek kwadratowy mierzy kroki, ciśnienie, puls i saturację krwi, abyś mogła kontrolować zdrowie, efektywnie planować trening i właściwie zarządzać odpoczynkiem. 


Nieco mniej funkcji ukrytych za nietuzinkowym designem oferuje natomiast smartwatch damski prostokątny Lucy. Kształtem przypomina smartband. Jednak dzięki szykownej bransolecie mesh i cyrkoniom na kopercie wyróżnia się większą elegancją. 

Zegarek Garett Smartwatch Garett Women Lucy RT zegarek damski na bransolecie mesh

Elegancki smartwatch damski Rubicon 

Zegarek Rubicon Smartwatch RNCE42RIBX01AX zegarek damski na różowym pasku i prostokątną kopertą

Elegancki design z funkcjonalnością niezbędną do sięgania po treningowe cele z powodzeniem łączy również smartwatch damski Rubicon. Znana marka postawiła na kwadratowe i prostokątne koperty z efektownie zaokrąglonymi brzegami. Delikatnie połyskujące kobiecym różem harmonizują z matową powierzchnią paska z tworzywa sztucznego. O ich wyglądzie w dużej mierze decyduje jednak użytkowniczka, która może dostosować wygląd tarczy do swojego stylu. 


Oszczędny w stylu zegarek damski smartwatch to szykowny dodatek do niezobowiązująco eleganckich strojów, ale też codziennych treningów. Specjalne oprogramowanie dopasowuje pomiary do danej dyscypliny. Wspomagane dodatkowo przez zdrowotno-treningowe czujniki (pulsometr, pulsoksymetr, krokomierz, licznik kalorii) daje szeroki ogląd na fizyczną kondycję. A to jeszcze nie wszystko, bo w wybranych modelach zegarek smartwatch damski Rubicon oferuje nawet rzadko spotykane funkcje, takie jak cykl miesiączkowy, alarm hydracyjny i pomiar temperatury ciała. 

Zegarek Rubicon Smartwatch RNCE42RIBX01AX damski zegarek smartwatch wielofunkcyjny na rózowym pasku i prostokątną kopertą

Smartwatch kwadratowy damski Vector Smart 

Kwadratowa i prostokątna koperta stały się szczególnym wyróżnikiem produktów Vector Smart.Zegarki damskie kwadratowe tej marki są dostępne z czarną matową kopertą albo bardziej elegancką, delikatnie połyskującą różem, złotem lub różowym złotem. 

Smartwatch Vector Smart zegarek damski na różowym pasku

Sportowy rys zyskuje smartwatch Vector na pasku gładkim i z efektownymi wypustkami. Nietuzinkowym wyglądem wyróżnia się model na zwężającym się pasku z tworzywa sztucznego. Bardziej elegancki i uniwersalny w stylu jest natomiastsmartwatch damski na bransolecie mesh. Jego ostateczny wygląd w dużej mierze zależy jednak od użytkownika. Urządzenie można dowolnie projektować, wymieniając w nim paski i dopasowując wzór wyświetlacza. 


Tym, co łączy ze sobą modele smartwatch damskie, jest funkcjonalność. Obejmuje możliwości, jakich należy oczekiwać od nowoczesnego urządzenia tego typu. Zegarek kwadratowy damski Vector Smart przekaże Ci prognozę pogody i poda temperaturę otoczenia. W dodatku obliczy wykonane kroki, podsumuje liczbę spalonych kalorii i zmierzy Twój aktualny puls. 

Vector smart zegarek smartwatch z pulsometrem

Smartwatch damski czarny kwadratowy Marea 

Zegarek Marea B59001/1 typu smartwatch w różnych kolorach na pasku

Zegarek smartwatch damski kwadratowy ma w portfolio również Marea. Hiszpańska marka postawiła w swoich modelach przede wszystkim na klasyczną czerń. Ciemny, głęboki kolor nadaje urządzeniu uniwersalność, minimalistyczny wygląd i sportową elegancję z nutą casual. 

Marea zadbała jednak nie tylko o dopracowany design urządzenia. Smartwatch damski czarny kwadratowy jest również dobrze przemyślany technologicznie. Wyposażony w zaawansowane funkcje pozwala zawsze trzymać rękę na pulsie w trosce o zdrowie i kondycję fizyczną. W kwadratowej kopercie Marea smartwatch chowa pulsoksymetr i oprogramowanie treningowe, a w niektórych modelach także rzadziej spotykane: ciśnieniomierz, elektrokardiogram, termometr, alarm hydracyjny. 

wielofunkcyjny zegarek Marea B59001/1 typu smartwatch na czarnym pasku

Zegarek smartwatch damski kwadratowy Strand 

Zegarek damski kwadratowy musiał się również pojawić w portfolio marki Strand. Brand słynie bowiem z oszczędnego wzornictwa, w jakie wpisuje się nowoczesna forma urządzenia. 

Zegarek Strand S716USVBVP zegarek damski typu smartwatch na pasku z krokomierzem, termometrem, licznikiem kalorii, pulsometrem

Delikatna konstrukcja odzwierciedla dążenie do wysublimowanej prostoty. A dzięki różowej kolorystyce podkreśla dodatkowo kobiecy wdzięk swojej właścicielki. Elegancki smartwatch damski przydaje się zawsze, kiedy chcesz w podstawowym zakresie analizować poziom swojej aktywności i fizyczną kondycję. Z powodzeniem możesz go założyć do pracy, kina, na wycieczkę, spacer czy poranny jogging. 


Smartwatch damski to stylowy kompan w codzienny wyzwaniach. Noś go na co dzień, monitoruj aktywność i wyróżniaj się modnym dodatkiem w nietypowej odsłonie.