Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Powrót do szkoły! Jaki zegarek dla ucznia?

11-09-2019

Mamy nadzieję, że wakacje były dla Was czasem odpoczynku, wyjazdów i beztroskich zabaw! Jeśli wraz ze swoimi pociechami zregenerowaliście siły - wspólnie stawicie czoła kolejnym wyzwaniom w nowym roku szkolnym. Najważniejsze przygotowania są już na pewno za Wami, a zaopatrzenie w zeszyty i podręczniki dawno gotowe. Warto jednak zadbać też o inne cenne dodatki, które pomogą wejść w kolejny etap wymagający systematyczności. Niezastąpiony będzie zegarek dla ucznia.


Czytelne zegarki Lorus dla dzieci

Czytelne zegarki Lorus dedykowane młodszym uczniom


Dlaczego zegarek do szkoły?


Korzyści z posiadania czasomierza jest wiele, niezależnie od stopnia szkoły. Nauka odczytu godzin jest fundamentalną umiejętnością, którą najmłodsi muszą nabyć jak najszybciej, a która bez zegarka wydaje się wręcz niemożliwa.

Zegarek do szkoły to także genialna propozycja dla nieco starszych uczniów i to z co najmniej dwóch powodów. Okres poszukiwania własnej tożsamości wymaga dodatków pozwalających wyróżnić się spośród rówieśników.

Do tego coraz częstsze zakazy korzystania z telefonów zmuszają do poszukiwania innych sposobów na punktualność. W każdym z tych przypadków niezastąpiony okazuje się właśnie zegarek dla ucznia, dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka propozycji na każdy etap.

Modny zegarek Timex w srebrnym kolorze idealny dla nastolatki.
Timex Digital Mini idealny dla licealistkiZegarek szkolny dla młodzieży

Zegarek Timex Command dla chłopaka.
Timex Command dla chłopaka
Uczniowie w wieku licealnym wchodzą w szczególny dla siebie okres. Odpowiedni zegarek do szkoły powinien więc nie tylko wskazywać godzinę, ale również podkreślać styl właściciela. W takim przypadku niezastąpione okazują się zegarki Timex dedykowane młodzieży.

To cały wachlarz propozycji, który pozwoli dopasować właściwy egzemplarz uzewnętrzniający cechy osoby noszącej. Wystarczy zerknąć choćby na damskie modele Timex Digital Mini, czy niepowtarzalne męskie zegarki Timex Command, aby zrozumieć, że mamy przed sobą idealny zegarek młodzieżowy. Wykonany z tworzywa sztucznego model Timex Command bardzo wygodnie nosi się na nadgarstku. Jego wzornictwo sprawia, że jest on przy tym niezwykle oryginalny. Timex to także niepowtarzalne zegarki dla niej. Delikatne kształty budowa, przyjemny design z oldschoolową nutą oraz efektowne wykończenie tarczy kryształkami pełniącymi rolę indeksów to mocne argumenty. Warto podkreślić tutaj kwestię rozpoznawalności marki , co w połączeniu z różnorodnością składa się na naprawdę godną uwagi propozycję.

Zegarek dla najmłodszych

Zegarek dla ucznia rozpoczynającego swoją przygodę ze szkołą powinien być dobrany również do jego zdolności oraz temperamentu. Nauka punktualności nierozerwalnie związana jest z przyzwyczajaniem się do czasomierza, dlatego odpowiedni zegarek do szkoły powinien być zarówno czytelny jak i wygodny.

Czytelne zegarki Lorus dla małych uczniów.

Zegarki do szkoły od marki Lorus


W tym okresie warto też, aby czasomierz nie był przy tym zbyt drogi, dlatego z pomocą przychodzą również dziecięce zegarki Timex. Posiadają wszystkie te cechy, na dodatek połączone z ciekawym i niepowtarzalnym wykończeniem.

Jeżeli jednak nauka odczytu godzin nie należy do pierwszej potrzeby, a zabawy naszej pociechy przyjmują bardziej sportowy charakter, warto postawić na cyfrowy zegarek Lorus dla dziecka, wykonany z tworzywa sztucznego. Modele posiadają wygodny w odczycie wyświetlacz. Materiał z jakiego są wykonane zapewnia lepszą odporność na potencjalne uszkodzenia. Warto wspomnieć też o 100 m wodoszczelności, które zapewnią bezpieczeństwo urządzenia, nawet podczas zabawy w wodzie.
Kolorowe zegarki dla dzieci.
Dziecięce zegarki Timex


Życzymy pięknego roku szkolnego !