Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki sportowe dla dzieci

Zegarki sportowe dla dzieci oferują funkcje, jakich brakuje tradycyjnym czasomierzom. Choć ich zakres różni się w zależności od modelu, cel mają ten sam: wesprzeć dziecko w codziennej aktywności. Zegarek sportowy dla dzieci założony na spacer z rodzicami czy spotkanie z przyjaciółmi pobudza kreatywność i inspiruje do różnego rodzaju zabaw w ruchu. Regularnie trenującym dzieciom pozwala natomiast wyznaczać cele i mierzyć postępy. Myślisz o tym, by kupić taki czasomierz dla swojej pociechy? Zobacz zegarki sportowe dla dzieci z ZEGAREK.NET! 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 144 produktów

Zegarek sportowy dziecięcy. Co go wyróżnia? Jakie oferuje funkcje?

Sportowy zegarek dla dziecka może co prawda wyróżniać się tylko luźnym, dynamicznym designem, jak zegarek dziecięcy Knock Nocky. Częściej oferuje jednak rozszerzoną funkcjonalność służącą do pomiaru aktywności. Już nawet tradycyjny analogowy lub elektroniczny czasomierz może mieć funkcje przydatne podczas biegów oraz innych dyscyplin na czas. Mowa tu o takich opcjach jak timer, stoper czy chronograf, w które został wyposażony, np:


jak i inne niezawodnie posłuży na lekcjach wychowania fizycznego, treningach albo podczas aktywnej zabawy w gronie przyjaciół.

Sportowy zegarek dziecięcy


Sportowy Smartwatch dla dziecka

Znacznie więcej możliwości oferują natomiast zegarki dla dzieci sportowe w wersji smart. Dla przykładu modele od Garett liczą kroki, obsługują dyscypliny sportowe i funkcje zdrowotne. Natomiast propozycje od Garmina są wyposażone w krokomierz, pomiar prędkości i przebytego dystansu. A do codziennej aktywności dodatkowo motywują animowanymi ćwiczeniami, nagrodami i przygodami w komiksowym uniwersum. Taki zegarek dziecięcy sportowy okaże się więc odpowiednim wyborem, jeśli chcesz zachęcić dziecko do różnej aktywności, śledzić jej efekty każdego dnia i mieć pod kontrolą najważniejsze parametry zdrowia pociechy. Poniżej znajdziesz najciekawsze zegarki sportowe dla młodzieży i dzieci.


Zegarek sportowy dla chłopca — odkryj stylowe i funkcjonalne modele

Chłopięce czasomierze prezentują różnorodny design i funkcjonalność. Jest tutaj analogowy zegarek dziecięcy Knock Nocky czy Festina, elektroniczny Lorus i Casio oraz praktyczny smartwatch od:

Utrzymane głównie w ciemnej kolorystyce zegarki sportowe dla chłopców pasują zarówno do kilkulatków, jak i młodzieży. Na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę?

Sportowy zegarek chłopięcy


Zegarek dziecięcy G-Shock

Zegarek dziecięcy G-Shock

Masywną konstrukcją wyróżniają się niezniszczalne G-Shocki od Casio. A wśród nich największą popularnością cieszy się model Digital Bluetooth Step Tracker, który ze względu na duży rozmiar okaże się odpowiednim wyborem dla aktywnego nastolatka. Zegarki sportowe dla młodzieży z tej serii mogą śmiało konkurować ze smartwatchami. Obsługują bowiem Bluetooth, krokomierz, oprogramowanie treningowe, pomiar okrążeń i przebytego dystansu.

Zegarek dziecięcy Garett

To już pełnoprawny smartwatch stworzony dla dzieci w każdym wieku. Poza funkcjami sportowymi oferuje też dodatkowe opcje, z których chętnie korzystają mali użytkownicy i ich rodzice. Dzieciom powinna spodobać się na przykład możliwość zrobienia zdjęcia aparatem czy przeprowadzenia wideorozmowy. Rodzice, wybierając ten dziecięcy zegarek sportowy, otrzymują natomiast bieżący podgląd lokalizacji dziecka, dyskretny podsłuch dźwięków w jego okolicy i dane o podstawowych parametrach zdrowotnych. Wśród wielu modeli nieznacznie różniących się zakresem funkcji szczególną sympatię zdobył u chłopców zegarek dziecięcy Garett Kids Star 4G z ramką sport protection.

Zegarek dziecięcy Garett


Zegarek sportowy chłopiecy Rubicon

Szukasz dla niego alternatywy? Sprawdź również zegarek sportowy dla chłopca Rubicon o zbliżonej funkcjonalności i stylu.

Zegarek dziecięcy Lorus

Wśród chłopięcych bestsellerów trzeba też wymienić czasomierze Lorus. To niezwykle czytelne i wygodne zegarki dziecięce sportowe stworzone dla małych miłośników aktywności w wodzie. Wodoszczelność 100m pozwala na pływanie w jeziorze lub basenie bez zanurzania się na duże głębokości. Jeśli dodać do tego stoper i timer, otrzymujemy praktyczny sportowy zegarek dla chłopca lubiącego uprawiać sporty na czas.

Zegarek dziecięcy Lorus

Zegarek sportowy dla dziewczynki — poznaj najciekawsze propozycje

Równie dużo stylowych modeli od czasomierzy analogowych przez elektroniczne po smartwatche mają do wyboru dziewczynki w różnym wieku. Oto najchętniej wybierane propozycje. 

Zegarek dziewczęcy Casio

Zegarek dziecięcy Casio

Dziewczęca kolorystyka, wyróżniający się design i przydatna na co dzień funkcjonalność sprawiają, że dziewczynki chętnie korzystają z zegarków od Casio. W tej kategorii jest do wyboru sportowy zegarek dziecięcy z analogowym wskazaniem czasu, bezelem oraz tarczami stylizowanymi na chronograf. Największą popularnością cieszy się jednak elektroniczny zegarek sportowy dla dziewczynki Digital. Jest wyposażony w cyfrowy wyświetlacz, podświetlenie LED, alarm, stoper i kalendarz. Jego subtelna, idealnie wyprofilowana koperta atrakcyjnie prezentuje się nawet na drobniejszym nadgarstku nastolatki. Lubiącym się wyróżniać dziewczynkom może też jednak przypaść do gustu muskularna konstrukcja, jaka charakteryzuje kultowy zegarek dziecięcy G-Shock od Casio.

Zegarek dziecięcy Knock Nocky

Młodsze miłośniczki sportowego stylu powinny z kolei zwrócić uwagę na zegarki sportowe dla dzieci od Knock Nocky. Poza wskazaniem czasu nie oferują one co prawda dodatkowych funkcji. Ich wygląd i energetyczna kolorystyka efektownie podkreślają jednak żywiołowy temperament. Wodoszczelność 50m sprawia, że zegarek sportowy dziecięcy świetnie sprawdza się jako towarzysz zabaw w deszczu czy na plaży (nie nadaje się jednak do pływania).

Zegarek dziewczęcy Knock Nocky


Zegarki sportowe dziewczęce Lorus

Zegarki sportowe dziecięce Lorus 

Jeśli chodzi o czasomierze analogowe, ciekawą propozycją jest również zegarek dziecięcy Lorus z wykończeniem koperty stylizowanym na bezel. Pojawiło się ono w tych modelach nie bez powodu, bo wodoszczelność 100m przygotowuje czasomierz do aktywności w wodzie.

Zegarek dziecięcy Garett

Zegarki dla dzieci sportowe Garett musiały znaleźć się też wśród najlepszych propozycji dla dziewczynek. Są uniwersalne, dlatego oferują tę samą funkcjonalność co chłopięce odpowiedniki. O ich wyborze decyduje zatem przede wszystkim design. Dziewczynki najchętniej wybierają sportowy zegarek dla dziecka Garett Kids Spark, bo ma delikatną, modną konstrukcję i dziewczęcą kolorystykę. 

Zegarek dziewczęcy Garett

Markowe zegarki sportowe dziecięce znajdziesz w ZEGAREK.NET

Zegarek Sportowy CASIO G-SHOCK

Interesuje Cię zegarek sportowy dla dzieci? W ZEGAREK.NET znajdziesz propozycje wielu cenionych marek, w tym: zegarek dziecięcy Garett, Garmin, Casio, G-Shock czy Lorus. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą zegarków tych producentów. Kupując u nas, masz więc pewność, że otrzymasz bezpieczny, oryginalny model, który niezawodnie będzie wspierał Twoje dziecko w różnego rodzaju codziennych aktywnościach. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i wybierz idealny zegarek dziecięcy sportowy dla Twojej pociechy. Zapraszamy!