Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT07-05-2021

Jaki smartwatch do 200 zł wybrać? Propozycje dobrych smartwatchy do 200 zł

Zegarek już dawno przestał być jedynie urządzeniem odmierzającym czas. Inteligentne zegarki są funkcjonalnymi gadżetami, w których zamknięto możliwości kilku sprzętów. Chcesz odbierać wiadomości i rozmowy? Chcesz kontrolować swoje treningowe postępy i monitorować funkcje organizmu? - zdecyduj się na smartwatch! Mogłoby się wydawać, że tak zaawansowane technicznie urządzenie musi wiele kosztować. Na szczęście wybór inteligentnych czasomierzy jest bardzo bogaty, więc bez problemu znajdziesz dobrej jakości smartwatch do 200 zł. Inteligentne zegarki nie są już postrzegane jako dobro luksusowe. Oczywistym jest, że na modele z wyższej półki może sobie pozwolić określona grupa odbiorców, ale smartwatche do 200 zł są produktami naprawdę godnymi uwagi. Sprawdź nasze propozycje dobrych i tanich smartwatchy. Wybierz smartwatch damski do 200 zł albo smartwatch męski do 200 zł!Smartwatch damski do 200 zł

Dziś inteligentny zegarek kojarzy się z modnym gadżetem, który może w pewnym stopniu zastąpić smartfon. Aż trudno uwierzyć, że pierwsze wzmianki o smartwatchach pojawiły się już w 1946 roku. Nowoczesne czasomierze różnią się oczywiście od tych przedstawianych w komiksie o przygodach detektywa Dicka Tracy’ego, są bardziej funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. Cieszy więc fakt, że obecnie z łatwością można znaleźć dobry tani smartwatch.

Idealnym przykładem takiego modelu jest Rubicon Smartwatch RNBE37. Zegarek posiada mechanizm kwarcowy i jest kompatybilny z systemamiAndroid i iOS. Cechuje go wodoszczelność na poziomie 30 m (3 bar) oraz możliwość personalizacji tarczy. Urządzenie posiada Bluetooth, krokomierz, funkcję znajdź telefon, licznik kalorii i monitor snu. Ponadto zegarek powiadamia o połączeniach i wiadomościach SMS. Smartwatch Rubikon zachwyca swoim designem. Cała konstrukcja ma kolor złota, mechanizm zainstalowany jest na bransolecie z zapięciem na magnes. Model ten jest przykładem wysokiej jakości smartwatcha za 200zł.

Damski zegarek Rubicon Smartwatch RNBE37 na meshowej bransolecie


Stylowy zegarek marki Rubicon z numerem katalogowym RNCE40SIBX01AX

Innym czasomierzem marki Rubicon jest zegarek RNCE40SIBX01AX. Model posiada dotykowy ekran z możliwością personalizacji oraz wiele przydatnych funkcji: GPS, informacje pogodowe, krokomierz, pulsometr, pulsoksymetr czy oprogramowanie treningowe. Jest to przykład dobrego smartwatcha do 200 zł, który idealnie sprawdzi się podczas ćwiczeń. Czasomierz posiada kopertę oraz pasek z tworzywa sztucznego, które przylegają do nadgarstka i nie przeszkadzają podczas treningu.Smartwatch męski do 200 zł

Inteligentne zegarki kojarzą się z nowoczesnością i zaawansowaniem technologicznym. Nasuwa się pytanie – jaki smartwatch do 200 zł spełni oczekiwania użytkownika? Okazuje się, że znalezienie taniego dobrego smartwatcha wcale nie jest trudne. Podczas zakupu należy zwracać uwagę na wytrzymałość baterii, kompatybilność z systemami i funkcjonalności. Dane techniczne świadczą o wartości czasomierza i jego jakości. Tanie smartwatche mogą mieć bardzo dobre parametry.

Przykładem świetnego inteligentnego męskiego zegarka jest Garett Smartwatch Garett Men 3S RT. Model posiada funkcję Bluetooth 4.0, kalkulator, krokomierz, pulsometr, monitor snu i oprogramowanie treningowe. Ponadto powiadamia o połączeniach i wiadomościach SMS. Wartym uwagi jest sam design czasomierza. Mechanizm z dotykowym czarnym ekranem zamocowany jest na skórzanym pasku. Zegarek wygląda bardzo klasycznie, ale zarazem oryginalnie. Podobniejak prezentowane wcześniej smartwatche do 200 zł, Garett jest wodoszczelny (30 m), posiada wbudowany alarm, datownik i stoper. Jest to idealny model dla sportowców na każdym poziomie zaawansowania. Smartwatch Garett dostępny jest również w wersji damskiej i dziecięcej.

Inteligentny, męski zegarek Garett Smartwatch Garett Men 3S RT na skórzanym pasku


Kolorowe jaki i kreatywne zegarki smartwatch dla dzieci

Warto wspomnieć, że oferta inteligentnych zegarków obejmuje także smartwatche dla dzieci do 200 zł. Takie zegarki smartwatch dla dzieci, dzięki wielu praktycznym funkcjom,doskonałym rozwiązaniem zarówno dla samych maluchów, jak i rodziców. Smart zegarki z reguły posiadają GPS, przyciski SOS i dają możliwość szybkiej komunikacji z dzieckiem. Pozwalają także na robienie zdjęć czy mierzenie kroków. Dla młodzieży jest to modny gadżet, a dla rodziców urządzenie zapewniające bezpieczeństwo.


Tanie smartwatche posiadają mnóstwo funkcjonalności, dlatego przy wyborze należy dokładnie przyjrzeć się specyfikacji technicznej i dopasować model do własnych preferencji. Szeroka oferta dobrych smartwatchy do 200 zł dostępna jest w naszym sklepie.