Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Smartwatch dla dzieci – jaki wybrać? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając smartwatch dla dziecka

19-11-2021

Smartwatch dla dzieci powstał, aby zapewnić małemu człowiekowi większe bezpieczeństwo, zadbać o jego zdrowie i rozwój. Ten niezawodny gadżet pozwala mieć dziecko pod kontrolą nawet na odległość. Dzięki temu rodzic, którego pociecha ma smartwatch dziecięcy na ręku, zawsze może się z nią szybko skontaktować i sprawdzić jej położenie. Ale smartwatch dla dziewczynki i chłopca przynosi również mnóstwo frajdy samym dzieciom. Ma wiele ciekawych funkcji, a do tego modnie wygląda. Zobacz, jaki smartwatch dla chłopca i dziewczynki warto wybrać.


Jaki smartwatch dla dziecka warto wybrać? Poznaj przydatne funkcje zegarków smartwatch dla dzieci

Zegarek smartwatch dla dzieci, pod względem działania, w dużej mierze odpowiada swoim odpowiednikom dla dorosłych. Ma oprogramowanie treningowe, krokomierz i monitor snu. Dzięki temu daje szeroki ogląd na kondycję fizyczną dziecka. Motywuje do aktywności i osiągania postępów. Pozwala też ją efektywnie zaplanować w równowadze z odpoczynkiem oraz czasem na naukę.

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Bloom 4G RT  5904238481110


Garett dla dzieci z funkcją robienia zdjęć

To tylko mała część funkcjonalności, jaką smartwatch dla dzieci przekonuje do siebie małych użytkowników i ich rodziców. W niektórych modelach można znaleźć gry edukacyjne i aparat do wykonywania selfie podczas wspólnej zabawy. Ciekawą opcją jest też system wynagradzania zachęcający do realizacji codziennych obowiązków.


Zobacz wszystkie SMARTWATCHE DLA DZIECI


Nie da się jednak ukryć, że to funkcje związane z bezpieczeństwem pociechy liczą się najbardziej, jeśli rozważasz smartwatch dla dzieci. Jaki wybrać model, aby wykorzystać pełnię możliwości oferowanych przez to urządzenie?


Smartwatch dla dzieci z GPS

GPS w tego typu akcesorium jest podstawą, gdy zależy Ci na tym, aby inteligentny zegarek dla dzieci przejął zdalną opiekę nad Twoją pociechą. Jego zadaniem jest określanie i wskazywanie położenia użytkownika. Smartwatch dla dzieci z GPS działa z dokładnością do kilkudziesięciu metrów na otwartej przestrzeni. Wystarczy, że zainstalujesz specjalną aplikację, a w każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoje dziecko.

Smartwatch dla dzieci z GPS Garett


Marka Garett połączyła ten moduł z systemem LBS oraz WiFi, aby zegarek dla dziecka z GPS niezawodnie namierzał lokalizację również w przestrzeniach zamkniętych: w szkole czy domu przyjaciela. Wybierając tak wyposażony smartwatch dziecięcy, możesz czuć się spokojniej. Dziecko, nawet pod Twoją nieobecność, nie zniknie Ci bowiem z oczu.


Zobacz wszystkie ZEGARKI Z GPS


Smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia

A jeśli dodatkowo postawisz na zegarek dla dziecka z telefonem, w każdej chwili skontaktujesz się z pociechą. W modelach Garett da się to zrobić na kilka sposobów. Poza tradycyjną rozmową telefoniczną smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia umożliwia również przeprowadzenie rozmowy wideo. Dziecko może też wysłać krótką wiadomość głosową oraz skorzystać z przycisku SOS w razie zagrożenia. Zdecydowanie wzmacnia to poczucie bezpieczeństwa u dzieci i rodziców. Daje też przy tym sporo frajdy! Smartwatch dziecięcy, który pozwala rozmawiać z poziomu nadgarstka, przypomina bowiem gadżety superbohaterów rodem z bajek i filmów science-fiction.


Zobacz wszystkie ZEGARKI Z FUNKCJĄ DZWONIENIA

Smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia Garett

Smartwatch dla dzieci na kartę SIM

Wyposażony w kartę SIM zegarek dla dzieci do dzwonienia działa niezależnie od smartfona. Staje się więc dla niego znacznie wygodniejszą i bezpieczniejszą konkurencją. Gdy smartwatch dla dzieci stale znajduje się na nadgarstku, nie sposób go zgubić i przeoczyć połączenia. Do tego nie musisz się obawiać, że Twoja pociecha będzie musiała odbierać telefony od nieznanych numerów. Odpowiednie zabezpieczenia umożliwiają przeprowadzenie rozmowy wyłącznie z osobami wprowadzonymi przez Ciebie do książki telefonicznej.


Decydując się na smartwatch dla dzieci na kartę SIM, musisz tylko kupić odpowiednią kartę z pakietem internetowym, aktywować ją w telefonie, znieść ewentualne blokady PIN i rodzicielską… i gotowe. Od teraz inteligentny zegarek dla dzieci daje Ci nieograniczony kontakt z Twoją pociechą!


Smartwatch dla chłopca

Dla pełnego energii chłopca warto postawić na smartwatch dla dzieci Garett o ciemniejszej kolorystyce i dynamicznej, sportowej formie. Modele z serii Kids Star i Play przypominają futurystyczne gadżety o dużych możliwościach. Z pewnością przypadną go gustu chłopcu, który lubi wyróżniać się wśród rówieśników nowoczesnymi akcesoriami.

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Play Niebieski  5903246284584


Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Craft 4G RT 5904238481141

Natomiast świeżo upieczonemu nastolatkowi może się spodobaćsmartwatch dla chłopca przypominający designem modne zegarki dla dorosłych. Do nowoczesnych trendów ze świata wearables nawiązuje stonowany zegarek smartwatch dla dzieci z kolekcji Kids Life i Craft.

Zobacz wszystkie SMARTWATCHE DLA CHŁOPCÓW


Smartwatch dla dziewczynki

A jaki smartwatch dla dziewczynek będzie odpowiedni? Również w tym przypadku warto sięgnąć do portfolio polskiej marki. Różowy smartwatch dla dzieci Garett Kids Sweet lub Happy doda dziewczęcości już kilkulatce. Zamiłowanie do sportowego stylu podkreśli Kids Spark albo 4You. Podążającą za modą nastolatkę zachwyci natomiast smartwatch dla dziewczynki Craft w nowoczesnym stylu.


Zobacz wszystkie SMARTWATCHE DLA DZIEWCZYNEK

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Spark 4G różowy 5903246286854


Już wiesz, jaki smartwatch dla dziecka wybierzesz? Zapoznaj się z pełną ofertą ZEGAREK.NET i wybierz z niej smartwatch dziecięcy pasujący do stylu i potrzeb Twojego dziecka. Zobacz też całą kolekcję SMARTWATCHY, które kupisz u nas w dobrych cenach!