Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia – jak działa i jaki warto wybrać? Podpowiadamy!

28-03-2022

Zegarek dziecięcy, który działa jak smartfon? To możliwe! Dzięki zastosowaniu slotu na kartę SIM producentom udało się uzyskać autonomiczny smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia. Sprawdza się jako nowoczesna alternatywa dla telefonu lub jego wygodne rozszerzenie. Jak działa zegarek dla dzieci do dzwonienia?  

Smartwatch dla dzieci do dzwonienia nie wymaga sparowania ze smartfonem.Po umieszczeniu i skonfigurowaniu karty SIM akcesorium zyskuje bezpośredni dostęp do sieci komórkowej. Najnowsze modele, takie jak Garett Kids Spark czy Rubicon RNCE77, obsługują nawet nowoczesną łączność 4G. Wystarczy ruch ręką na wyświetlaczu, aby za ich pomocą przyjąć lub odrzucić rozmowę. Chcąc się natomiast do kogoś dodzwonić, należy wybrać kontakt z książki telefonicznej i gotowe. Warto przy tym zauważyć, że w modelach Garett możliwość rozmowy jest ograniczona tylko do wprowadzonych wcześniej numerów. To bezpieczne rozwiązanie całkowicie eliminuje ryzyko kontaktu z przypadkowymi, obcymi osobami.  

Jak działa zegarek dla dzieci do dzwonienia?

Dodatkowy sposób prowadzenia rozmów oferuje zegarek do dzwonienia dla dzieci Rubicon. Poza slotem na kartę SIM ma aplikację Bluetooth Talk. Umożliwia ona kontakt telefoniczny poprzez Bluetooth po połączeniu smartwatcha z telefonem. Taka możliwość skomunikowania przydaje się np. w sytuacji, gdy brakuje środków na karcie SIM w zegarku, a trzeba pilnie zadzwonić do rodzica.  

Na tym, jednak nie wyczerpują się możliwe formy kontaktu. Zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia Garett i Rubicon pozwalają też na prowadzenie wideorozmów, wysyłanie wiadomości głosowej, a także zaalarmowanie rodzica poprzez przycisk SOS. Dzięki temu możesz pozostawać w stałej łączności z dzieckiem, gdy jest ono w szkole, na klasowej wycieczce, w drodze do domu albo u przyjaciół.  Jaki smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia warto wybrać?  

Do najbardziej funkcjonalnych, stylowych i jakościowych propozycji na rynku należą modele Garett i Rubicon. Poza wymienionymi już możliwościami kontaktu oferują dokładną lokalizację za pomocą systemów GPS, LBS, WiFi, wbudowany aparat fotograficzny oraz funkcje sportowo-zdrowotne (krokomierz, monitor snu). W ZEGAREK.NET. znajdziesz duży wybór modeli tych producentów.Różnią się od siebie przede wszystkim designem, ale też oferują nieco zróżnicowany zakres funkcji. Który zegarek do dzwonienia dla dzieci warto wybrać spośród nich? Garett Kids Spark – uniwersalny smartwatch dla dzieci do dzwonienia  

Nowoczesna technologia 4G, uniwersalny design i niezbędna funkcjonalność to cechy, jakimi przekonuje do siebie zegarek z możliwością dzwonienia Garett Kids Spark. Ma minimalistyczną, prostą kopertę w atrakcyjnych kolorach z dużym czytelnym wyświetlaczem. Szeroka na 45 mm szczególnie wygodnie układa się na nadgarstku nieco starszego dziecka.  

W serii Kids Spark znajdziesz wszystkie funkcje, będące standardem w modelach Garett. Dość wspomnieć o: oprogramowaniu treningowym, GEOogrodzeniu, odtwarzaniu pokonanej trasy czy możliwości przeglądania zdjęć w sparowanym telefonie. To najchętniej wybierany model tego producenta w ofercie ZEGAREK.NET.

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Spark 4GGarett Kids Star – zegarek do dzwonienia dla dzieci aktywnych 

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Star 4G RT

Kids Star jest doskonałą propozycja dla energicznych dzieci. Twoja pociecha uwielbia zabawy w plenerze, długie spacery albo przejażdżki rowerowe? Smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia, dzięki solidnej, wzmocnionej kopercie, zachowa wytrzymałość podczas ulubionych aktywności. Natomiast wodoszczelność na poziomie IP67 sprawi, że bez uszczerbku zniesie kontakt z wilgocią i pyłem – nie uszkodzi się nawet przy zanurzeniu na pół godziny w wodzie. Całość dopełnia sportowy, dynamiczny design, który będzie zwracał uwagę w gronie rówieśników.Garett Kids Life – zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia i czujnikami zdrowia 

Stylowy Garett Kids Life powstał z kolei z myślą o rodzicach, którzy chcą mieć pod kontrolą zdrowie swojej pociechy. Smartwatch dla dzieci do dzwonienia z tej serii wyróżnia się spośród innych modeli szerokim zestawem czujników zdrowotnych. Dzięki nim Twoje dziecko, wybierając tylko właściwą aplikację, szybko i łatwo zmierzy wysokość ciśnienia tętniczego, poziom natlenienia krwi oraz szybkość bicia serca. 

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Life 4G RTGarett Kids Play – futurystyczny zegarek z możliwością dzwonienia dla superbohaterów 

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Play Fioletowy

Tym, co odróżnia Garett Kids Play od innych modeli, jest futurystyczny design. Na plan pierwszy wysuwa się w nim efektownie wyeksponowany aparat fotograficzny. Dzięki niemu zegarek dla dzieci do dzwonienia przypomina bajkowy gadżet, którego nie powstydziłby się żaden superbohater. Poza tym znajdziesz w nim wszystkie funkcje typowe dla smartwatchy Garett. Rubicon RNCE75 – smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia w japońskiej jakości 

Połączenie wodoszczelnej, solidnej koperty SPORT PROTECTION z długą listą funkcji czyni z Rubicon RNCE75 jedną z najciekawszych propozycji na rynku. Wśród przydatnych na co dzień funkcji warto wymienić: kalkulator, plan lekcji, pomiar przebytego dystansu czy czat do wysyłania i odbierania wiadomości głosowych oraz tekstowych ze sparowanym telefonem.

Zegarek Rubicon Smartwatch dziecięcy SW-LJL75 Pink (RNCE75)W ZEGAREK.NET znajdziesz te i wiele innych propozycji zegarków smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą!