Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia. Podpowiadamy, jak działa i jaki model warto wybrać

23-03-2022

Chcesz mieć stały kontakt telefoniczny ze swoim dzieckiem? Rozwiązaniem jest zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia. Tak jak smartfon umożliwia wykonywanie połączeń. Zapewnia jednak przy tym większą wygodę i bezpieczeństwo użytkowania oraz sporo dodatkowych funkcji.


Jak działa smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia?

Zegarek z funkcją dzwonienia zwykle musi być sparowany z telefonem, aby było możliwe przeprowadzenie rozmowy. Producenci smart zegarków dla dzieci wiedzą jednak, że w przypadku najmłodszych takie rozwiązanie nie najlepiej się sprawdza. Powoduje bowiem ryzyko, że dziecko straci możliwość kontaktu z rodzicem na skutek nieoczekiwanego przerwania połączenia Bluetooth czy zgubienia telefonu.

Dlatego smartwatch z funkcją dzwonienia dla dzieci jest wyposażony w slot na kartę SIM. Dzięki temu zyskuje dostęp do sieci komórkowej bez pośrednictwa smartfonu. Dziecko wybiera numer z zapisanej w zegarku listy. A w przypadku połączenia przychodzącego - odbiera je ruchem palca na wyświetlaczu.

Producenci starają się przy tym maksymalnie zwiększyć wygodę i bezpieczeństwo kontaktu. Dla przykładu smartwatch dziecięcy Garett zezwala na rozmowę tylko z osobami zapisanymi w książce telefonicznej.

Ponadto Rubicon i Garett ma jeszcze opcję wideorozmowy. Dzięki niej dziecko może w każdym momencie pokazać Ci, gdzie się znajduje, wskazać coś niepokojącego lub podzielić się fascynującym odkryciem. To wzmacnia więzi i daje poczucie bezpieczeństwa.

Zegarek Rubicon Smartwatch dziecięcy SW-LJL75 SMASHE099

Jaki zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia wybrać?

Choć na rynku pojawia się coraz więcej smart zegarków dla najmłodszych, nie wszystkie oferują opcję rozmowy. W tej kategorii jedne z najciekawszych propozycji przynoszą dwie wspomniane już wcześniej marki: japoński Rubicon oraz rodzimy producent Garett.

Zegarek Rubicon Smartwatch dziecięcy SW-LJL75 SMASHE098

Ich zegarki smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia są do siebie zbliżone pod względem designu i funkcjonalności. Wszystkie zapewniają precyzyjną lokalizację za pomocą systemów GPS, LBS i WiFi oraz funkcję GEO ogrodzenie.

Poza tym dają możliwość zdalnego podsłuchu, wysłania krótkiej wiadomości głosowej i alarmu SOS oraz zrobienia zdjęcia.


Smartwatch Rubicon dla dzieci

Zegarek z funkcją dzwonienia dla dzieci Rubicon okaże się odpowiednim wyborem, jeśli zależy Ci przede wszystkim na usprawnieniu kontaktu z dzieckiem i zwiększeniu jego bezpieczeństwa. Funkcje zdrowotne i sportowe obejmują podstawowy zakres: krokomierz, licznik kalorii, monitor snu i pomiar przebytego dystansu.

Dzięki funkcjom wymagającym połączenia z telefonem (Bluetooth talk oraz przeglądania zdjęć) japoński smartwatch z funkcją dzwonienia dla dzieci szczególnie docenią Ci użytkownicy, którzy mają już smartfon.

Jego posiadanie nie jest jednak obowiązkowe. Dostęp do większości funkcji daje aktywacja karty SIM obsługująca łączność 2G, 3G lub 4G.

Zegarek Rubicon Smartwatch RNCE77 SMAHMI100


Zegarek Rubicon Smartwatch RNCE77 SMAHMI101

Ten zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia odpowiada na potrzeby Twoje i dziecka? W ZEGAREK.NET smartwatch Rubicon znajdziesz w uniwersalnej i stylowej wersji RNCE77. Będzie odpowiedni dla dziecka w każdym wieku, które lubi wyróżniać się modnymi gadżetami.

A może szukasz propozycji dla aktywnych, energicznych użytkowników? W takim razie strzałem w dziesiątkę okaże się sportowy zegarek smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia RNCE75.


Smartwatch dla dziecka Garett

Na nieco szersze możliwości możesz natomiast liczyć, wybierając smartwatch dla dzieci Garett. Z powodzeniem posłuży on nie tylko do kontroli dziecka i regularnego z nim kontaktu, ale sprawdzi się też jako narzędzie do monitorowania zdrowia i kondycji.

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Life 4G RT 5903246289862


Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Life 4G RT 5903246289855

Smartwatch dziecięcy Garett został wyposażony w oprogramowanie treningowe, a niektóre jego modele mają również czujniki zdrowia. Pod tym względem przoduje Kids Life z ciśnieniomierzem, termometrem i pulsoksymetrem. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli w portfolio producenta.


Poza nim nie mniejszym zainteresowaniem cieszy się nowoczesny zegarek z funkcją dzwonienia dla dzieci Spark. Utrzymany w casualowym uniwersalnym stylu wyróżnia się technologią 4G, wysoką klasą wodoszczelności oraz podstawową funkcjonalnością do utrzymania kontaktu z dzieckiem i monitorowania jego kondycji. Jesteś zainteresowany ofertą tego producenta? W ZEGAREK.NET znajdziesz smartwatch dla dziecka Garett w najpopularniejszych odsłonach dla użytkowników w każdym wieku.