Zegarki Flik flak Power Time

Piękne i kolorowe zegarki Flik Flak Power Time to propozycja dla dzieci i młodzieży. Wykonane w całości z tworzywa sztucznego są bardzo wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Dzięki temu każdy zegarek Flik Flak może być pięknym dodatkiem dla najmłodszych. Okrągłe tarcze przyciągają uwagę swoimi zdobieniami. Niektóre z nich mają namalowane gwiazdki i motylki. Większość czasomierzy ma kolorowe cyfry, które ułatwiają odczytanie aktualnej godziny. Wykorzystanie kilku kolorów w jednym urządzeniu sprawia, że jest ono bardziej wyraziste i atrakcyjne. Zegarki Flik Flak tworzą piękną całość z paskami. Ich modowy styl sprawia, że wyróżniają się wśród innych. Niektóre modele Flik Flak Power Time mają niestandardowe koperty, na przykład w kształcie kwiatka. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0

Zegarki Flik Flak – modny i praktyczny dodatek 

Czasomierz u dzieci w wieku szkolnym to niezbędny dodatek. Uczy dyscypliny i pilnowania czasu, na przykład podczas wyjścia na zajęcia dodatkowe. Zegarki Flik Flak pokazują czas przy użyciu tradycyjnego systemu wskazówkowego. To zmusza najmłodszych do zapamiętywania zasad odczytywania godziny, dzięki czemu zegarek to nie tylko piękny dodatek, ale również narzędzie do nauki. Wskazówki zaokrąglone na końcach dokładnie pokazują cyfry, a ostra sekundowa wskazówka ułatwia odliczanie czasu do nowej minuty. 

 

Zegarki Flik Flak Power Time – odporne na uszkodzenia 

Szwajcarski producent zadbał o to, aby czasomierze nie uległy szybkiemu zniszczeniu. Dzieci mają bujną wyobraźnię, dlatego kolorowe tarcze chronione są przez niezawodne szkło akrylowe. Jest ono przejrzyste, a w przypadku powstania zarysowań z łatwością można je wypolerować. Zegarki Flik Flak zasilane są mechanizmem kwarcowym - za pomocą impulsu elektrycznego, który wprawia w ruch kryształ kwarcu. Takie rozwiązanie jest bardzo popularne i gwarantuje nieprzerwane działanie czasomierza. 

Zobacz wszystkie zegarki Flik Flak dostępne w naszej ofercie!