Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Junghans Meister

49wyniki

Zegarki Junghans Meister

Firma Junghans od kilkudziesięciu lat wyznacza trendy w produkcji zegarków o klasycznym wyglądzie. Koperty i tarcze zegarków Junghans jawnie nawiązują do stylu Bauhaus, który cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Znakiem rozpoznawczym zegarków Junghans Meister są idealnie okrągłe koperty, wąska luneta oraz bardzo czytelna tarcza. Wszystkie elementy zegarka Junghans są perfekcyjnie dopracowane.

FILTRY0

Zegarki Junghans – niemiecka precyzja i nowoczesna technologia 

Zegarek Junghans Meister Fein na srebrnej bransolecie mesh

Za dokładne odmierzanie czasu w zegarkach Junghans Meister odpowiedzialne są wysokiej jakości mechanizmy wyprodukowane w Szwajcarii. Gwarantują one znakomitą kulturę pracy oraz niską awaryjność przez długi okres użytkowania. Część mechanizmów jest poddawana licznym modyfikacjom w niemieckiej fabryce Junghans, która znajduje się w malowniczej miejscowości Schramberg. Modyfikacje te polegają najczęściej na zwiększeniu precyzji chodu, a także wydłużeniu jego rezerwy. Do produkcji zegarków Junghans Meister wykorzystuje się nowoczesne technologie, dzięki którym każdy detal zegarka wygląda perfekcyjnie.


Zegarek Junghans – luksus z zachowaniem funkcjonalności  

Zegarki Junghans, dzięki historii firmy, stylistyce i jakości wykonania są uznawane za luksusowe. W ofercie producenta znajdziemy mnóstwo ciekawych komplikacji, które w znaczący sposób ułatwiają wiele czynności w życiu codziennym. Znakomitym przykładem funkcjonalnego czasomierza jest model z automatycznym chronografem. Za dokładne odmierzanie czasu stopera odpowiada niezwykle rozbudowany mechanizm składający się z ponad 150 ruchomych elementów, zamkniętych w finezyjnie wykończonej kopercie. Zegarki Junghans dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Różnią się także sposobem mocowania do nadgarstka. Większość modeli dostępna w wersji na pasku oraz bransolecie, dzięki czemu można zamiennie stosować te dwa rodzaje mocowań. Wszystkie zegarki Junghans Meister posiadają szkło szafirowe. Jest to niezwykle twardy materiał, który bardzo trudno jest zarysować, dlatego zegarek przez długi czas będzie wyglądał jak nowy.


Zobacz całą kolekcję zegarków Junghans

Zegarek Junghans 27/4153.44 Meister Fein