Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Polar Unite

3wyniki

Polar Unite mierzy aktywność przez całą dobę, monitoruje regenerację i przekazuje wskazówki treningowe. Jego nazwa oznacza jednoczyć, bo łączy wiele funkcji, ale też ludzi wokół zdrowego stylu życia. Jest przeznaczony dla każdego, kto chce w pełni korzystać z życia i rozwijać swój potencjał z pomocą nowej technologii. Oto Polar Unite — elegancki i łatwy w obsłudze zegarek do każdej aktywności. 

FILTRY0


Ruszaj się tak, jak lubisz i analizuj postępy

Biegasz, wracasz z zakupów, a może sprzątasz mieszkanie? Miej Polar Unite zawsze na nadgarstku, bo ten czujny monitor aktywności odnotuje każdy Twój ruch. Tak oto dowiesz się na przykład, ile łącznie kroków wykonujesz podczas różnych czynności i czy realizujesz wyznaczone cele.

Smartwatche Polar Unite


Polar Unite na bransolecie

A jeśli chcesz trenować regularnie, ale brakuje Ci planu i motywacji? Aplikacja zasugeruje Ci gotowe, urozmaicone ćwiczenia dostosowane do Twojej kondycji. Potem możesz sprawdzić, jaki procent tłuszczów, białek i węglowodanów z całkowitego zużycia kalorii udało Ci się wykorzystać podczas treningu. Otrzymasz również do dyspozycji podsumowanie tygodnia z najważniejszymi statystykami z ostatnich 7 dni. Porównasz m.in. plany i historię ćwiczeń oraz poświęcony na nie czas.


Trzymaj Polar Unite na pulsie

Zegarek z serii Unite mierzy Twoją formę na wielu płaszczyznach, dzięki czemu wie, ile sił na ćwiczenia masz danego dnia. Poprzez zaawansowaną technologię Precision Prime™ wykonuje optyczny pomiar tętna, eliminując przy tym możliwe zakłócenia. Wynik jest możliwie dokładny, daje więc wiarygodny obraz intensywności ćwiczeń i Twojej wydolności. Możesz monitorować go na bieżąco również w aplikacjach albo na ekranie sprzętu sportowego z dostępem do Bluetooth i aplikacji Polar Club.

Funkcje zdrowotne w smartwatchu Polar Unite

Monitoruj swoją kondycję

Monitorowanie kondycji w smartwatchu Polar

Polar Unite wykorzystuje szybkość bicia serca również przy pomiarze innych parametrów zdrowia. Jest ona jednym z elementów przy ocenie jakości snu i długości poszczególnych faz. Z funkcji monitorujących organizm w czasie nocy dowiesz się, jak efektywny był sen i na ile udało Ci się zregenerować podczas nocnego odpoczynku. 


By poznać swoją kondycję, możesz również wykonać kilkuminutowy Fitness Test. Tętno spoczynkowe, zmienność rytmu pracy serca oraz informacje osobiste (m.in. płeć, wiek, wzrost, waga) pozwalają szybko ocenić próg tlenowy podczas samodzielnego badania na leżąco. Jeśli dodać do tego obecny w Polar Unite wskaźnik wydolności tlenowej VO2max — otrzymujesz szeroki ogląd wytrzymałości i wydolności Twojego serca. 

Sportowy Smartwatch Polar Unite


Funkcja Serene

Funkcja Serene pomoże Ci natomiast utrzymać harmonijny rytm jego bicia. W momentach stresu sugeruje bowiem relaksujące ćwiczenia oddechowe, które rozluźniają napięcia i przywracają uczucie spokoju.


Odkryj jeszcze więcej możliwości

Jeśli połączysz Polar Unite ze smartfonem, zyskasz jeszcze więcej możliwości. Odbieranie powiadomień o połączeniach, sms-ach czy e-mailach to standard w tego typu urządzeniach. Zegarek umożliwia też jednak korzystanie z GPS z telefonu. Jedyne, co musisz zrobić to skonfigurować funkcję i zezwolić aplikacji Polar Flow na śledzenie Twojej lokalizacji. Tak w łatwy sposób zaplanujesz trasę, skorzystasz ze wskazówek nawigacji oraz skontrolujesz tempo i czas poruszania się. A co najważniejsze — GPS nie będzie w tym czasie wyczerpywał baterii zegarka.

Polar Unite możliwość łączenia z telefonem

Korzystaj z Polar Unite do 4 dni

Polar Unite 4 dni ładowanie

Jej czas działania i tak jest już zresztą imponujący. W trybie zegarka możesz używać urządzenia aż 4 dni na jednym ładowaniu. Natomiast w trybie treningowym jego żywotność zmniejsza się do 50 godzin. To wciąż jednak ponad 2 dni, podczas których nie musisz zaprzątać sobie głowy podłączaniem smartwatcha do ładowarki. Oszczędzasz czas i energię!


Wyraź swój styl

Polar Unite jest dostępny w minimalistycznej, casualowo-eleganckiej odsłonie. Ma okrągłą kopertę z tworzywa sztucznego na pasku silikonowym lub materiałowym w różnych odcieniach. By idealnie skomponować ze sobą wszystkie elementy zegarka, zyskujesz do wyboru tarcze w kilku kolorach. Wybieraj je dowolnie i wyrażaj swój nastrój, styl i temperament.

Polar Unite różne warianty


Oryginalny zegarek Polar Unite znajdziesz w ZEGAREK.NET w różnych wersjach kolorystycznych dla kobiet i mężczyzn. Zapoznaj się z pełną ofertą, wybierz odpowiedni model dla siebie i realizuj swój aktywny styl życia w stylu smart!