Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Polar Pacer

3wyniki

Zegarki Polar Pacer

Chcesz uzyskiwać lepsze wyniki w bieganiu? Z Polar Pacer sięgniesz po ambitne cele! Ten wydajny, łatwy w obsłudze zegarek pomoże Ci zaplanować trening, poprowadzi po wybranej trasie, a także poprawi efektywność dzięki specjalistycznym funkcjom biegowym. Poznaj zegarek Polar Pacer dla biegaczy, którzy mierzą wysoko. 

FILTRY0

Zegarek Polar Pacer — poczuj komfort użytkowania

Proponowany przez markę Polar zegarek został wykonany tak, aby był niemal niewyczuwalny na nadgarstku. Dzięki smukłej, konstrukcji z wytrzymałego plastiku waży zaledwie 40 g. Jego silikonowy pasek doskonale przylega do nadgarstka. W efekcie Polar Pacer nie przesuwa się, ani nie powoduje obciążenia podczas biegu. Zakładaj go nawet na wymagające trasy. Odporne na stłuczenia szkło Gorilla Glass 3.0 o grubości zaledwie 1,1 mm ochroni zegarek w trudnych warunkach.

 Zegarki Polar Pacer


Zegarek Polar na Pasku

A gdy zechcesz z niego skorzystać? Zamiast ekranu dotykowego zegarki sportowe Polar z tej serii mają wygodne w obsłudze, ergonomiczne przyciski do sterowania funkcjami. To sprawia, że bez trudu sprawdzisz wyniki i ustawisz wybraną opcję nawet w rękawiczkach, bez konieczności przerywania treningu. Energooszczędny wyświetlacz MIP (memory-in-pixel) czytelnie przedstawi wszystkie dane nawet w jasnym słońcu.


Trenuj bez przeszkód z wydajnym Polar Pacer

Zegarek Polar imponuje również szybkością działania i długą żywotnością baterii. Rozładowany smartwatch w trakcie treningu? Tracone sekundy na uruchomienie się funkcji? To już przeszłość! Wydajny procesor przetwarza dane 2x szybciej niż popularny Polar Vantage M2. Do tego oferuje 7x więcej miejsca na dane w pamięci wewnętrznej. Zaskoczy Cię, jak szybko i płynnie działa.

Zegarek Polar z dużą żywotnością baterii


Szybkie ładowanie zegarka Polar Pacer

Wystarczy, że połączysz zaprojektowany przez markę Polar zegarek z ładowarką Charge 2.0, przygotowując się do treningu. Bateria o pojemności 273 mAh szybko ładuje się do 100%, a następnie działa:

  • do 35 h w trybie treningowym z włączonym GPS i czujnikiem tętna;
  • do 100 h w trybie treningowym z opcją oszczędzania energii;
  • aż do 1032 h w trybie zegarka.


Efekt? Zegarek Polar zbiera dane przez cały dzień, nawet gdy nie trenujesz. A Ty możesz zapomnieć o codziennym ładowaniu.

Zegarek Polar Pacer do biegania

Zegarek Polar Pacer do biegania i nie tylko — poznaj jego możliwości

Funkcja GPS w zegarkach Polar

Proponowane przez markę Polar zegarki sportowe z serii Pacer powstały przede wszystkim z myślą o biegaczach. 130 profili sportowych w połączeniu z czujnikami zdrowia i precyzyjnym GPS sprawia jednak, że możesz wykorzystać zegarek Polar Pacer do pływania czy jazdy na rowerze.


Dowiedz się, jak intensywnie trenujesz! 

Tętno należy do najważniejszych wyznaczników efektywności biegania i wielu innych aktywności. Dlatego zegarki Polara z linii Pacer zostały wyposażone w technologię OHR Precision Prime™. Zmniejszony pulsometr, głębsze przenikanie światła przez skórę i eliminacja zakłóceń pozwoliły uzyskać najbardziej precyzyjny na rynku optyczny pomiar tętna. Teraz dokładnie wiesz, jak szybko bije Twoje serce i efektywniej pracujesz nad celami.

Funkcje w zegarku Polar Pacer


Opcja Trening Load Pro w Polar Pacer

Trenuj w zgodzie ze sobą! 

Z dobrym samopoczuciem i doskonałą kondycją organizmu jeszcze szybciej osiągniesz wyznaczone cele. Korzystaj więc z opcji Training Load Pro™ w Polar Pacer, aby poznać swoje obciążenie cardio oraz mięśni po każdym treningu. Sprawdzaj też wskazania monitora snu dotyczące długości odpoczynku, jego jakości i czasu trwania poszczególnych faz. Dzięki wszystkim tym informacjom zegarki Polar ułatwiają zaplanowanie kolejnego biegu na miarę możliwości. Kierując się ich wskazaniami, masz szansę uniknąć przemęczenia i kontuzji oraz określić moment szczytowej formy.


Nie daj się zaskoczyć pogodzie! 

Czas na trening? Zegarek Polar Pacer do biegania pomoże Ci dobrać odpowiedni strój i wybrać sprzyjające warunki dzięki aktualnym prognozom. Kontroluj je również w czasie biegu, aby w razie nadchodzącego deszczu lub burzy odpowiednio wcześnie zakończyć trening.

Funkcja sprawdzania pogody w zegarku Polar Pacer


Funkcja GPS w zegarkach sportowych Polar Pacer

Daj się poprowadzić do celu! 

Lubisz odkrywać nowe tereny? Z Polar Pacer możesz biegać w nieznanych miejscach, nie martwiąc się o przebieg trasy. Precyzyjna nawigacja GPS wspierana przez systemy Glonass, Galileo i QZSS wskaże Ci Twoje położenie w każdym miejscu na Ziemi. Nowa antena i szybkie łączenie z satelitami poprzez Assisted-GPS pozwalają na dokładne śledzenie każdego Twojego ruchu. Natomiast po zakończonym treningu zegarek Polar Pacer do biegania umożliwia odtworzenie przebytej trasy wraz ze wskazaniem wzniesień i spadków terenu.

Trenuj z technologią smart! 

Zegarki sportowe Polar sprawiają, że bieganie jest jeszcze łatwiejsze dzięki zaawansowanym funkcjom treningowym. Przed sesją sportową otrzymujesz wskazówki biegowe. Natomiast po ćwiczeniach w aplikacji Polar Flow czekają na Ciebie niezbędne dane dotyczące tempa, długości, czasu czy spalonych kalorii z podziałem na węglowodany, białka i tłuszcze. Możesz też korzystać na zegarku z ulubionych aplikacji sportowych, takich jak Komoot.

 Aplikacja Polar Flow


Tryby w zegarku Polar Pacer 

A gdy zechcesz urozmaicić trening? Zegarki Polar obsługują aż 130 profili sportowych. Wykorzystaj więc zegarek Polar Pacer do pływania i wielu innych aktywności, aby kompleksowo zadbać o formę.

Biegaj w rytmie muzyki!

Jeśli lubisz w tym czasie słuchać muzyki — żaden problem. Zaprojektowane przez markę Polar zegarki sportowe umożliwiają odtwarzanie muzyki z poziomu nadgarstka. Po prostu włącz ulubioną piosenkę i złap swój rytm!

 Możliwość odtwarzania muzyki w zegarkach Polar


Możliwość odbierania powiadomień w zegarkach  Polar Pacer

Odbieraj powiadomienia!

Chcesz być przy tym na bieżąco z wirtualnym światem? Zegarek Polar Pacer przekaże Ci wszystkie powiadomienia o wiadomościach SMS, połączeniach, e-mailach. Nie musisz nawet przerywać treningu!


Podkreśl swój sportowy styl z Polar Pacer

Mając zegarek Polar na nadgarstku, nie tylko efektywniej trenujesz, ale też stylowo wyglądasz. Ultracienka, minimalistyczna konstrukcja z dyskretnie wbudowanymi przyciskami komponuje się ze strojem sportowym, a nawet codziennym, luźnym outfitem. Z Polar Pacer wyrazisz swój aktywny tryb życia, dopasowując do swojego stylu jego kolor i wymienny pasek silikonowy.

Zegarek Polar Pacer do casualowych outfitów


Zegarek Sportowy Polar Pacer dla kobiet i mężczyzn

U autoryzowanego sprzedawcy ZEGAREK.NET oryginalny zegarek Polar Pacer do biegania znajdziesz w różnych odcieniach dla kobiet i mężczyzn. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i ciesz postępami w treningu — zapraszamy!