Zegarki Polar Vantage V2

Zegarek Polar Vantage V2

Trenujesz regularnie, ale brakuje Ci niezawodnego monitora aktywności do śledzenia postępów? Polar Vantage V2 jest jedną z najlepszych propozycji w klasie premium dla każdego, kto chce świadomie i efektywnie dbać o formę. Ten minimalistyczny smartwatch oferuje innowacyjną technologię, za którą stoją dekady badań naukowych. Zobacz Vantage V2 — najpotężniejszy oferowany przez markę Polar zegarek sportowy w naszej ofercie!  

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Polar Vantage V2 - dopasuj go do swojego stylu

Zegarki Polar z tej serii wyróżniają się nowoczesnym, minimalistycznym designem. Okrągła koperta, delikatna ramka i dyskretnie wkomponowane w obudowę przyciski nadają im sportowo-casualową elegancję. W efekcie smartwatch Polar podkreśli Twój styl nie tylko na treningu, ale też podczas innych aktywności.

Smartwatch Polar Vantage 2


Czerwony zegarek Polar Vantage V2

W zestawie z nim otrzymasz adapter do paska SHIFT™ V2, który umożliwia sprawną i szybką wymianę paska na dowolny o szerokości 22 mm. Wybierasz intensywną czerwień, aby dodać sobie energii na treningu? A może wolisz klasyczną czerń na każdą okazję? Nie ograniczaj się i dostrajaj zegarek Polar do okazji albo ulubionego outfitu!


Polar — zegarek sportowy, z którego możesz korzystać do kilku dni na jednym ładowaniu

Polar Vantage V2 będzie Ci służył niezawodnie nawet przez kilka dni bez ładowania. 100 h pracy w trybie oszczędzania energii i kilka dni w trybie zegarka z włączonym pulsometrem? Dla tego urządzenia to nie jest wyzwaniem. Szybko zasilisz go energią do 100%. A on będzie rejestrował aktywność przez cały trening i jeszcze dłużej. 

Zegarek Sportowy Polar Vantage V2

Trenuj w trybie smart z zaawansowanym Vantage V2

Zegarek Polar Vantage V2 do ćwiczeń outdoorowych

Zegarek sportowy Polar jest znakomicie przystosowany do różnego rodzaju wyzwań w outdoorze. Jeśli zechcesz sprawdzić się w pływaniu, zabierz go ze sobą. Wodoszczelność 100 m w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami pływackimi umożliwia trening na basenie i wodach otwartych. A może regularnie biegasz? Funkcje stworzone do tej dyscypliny przekażą wskazówki treningowe i zarejestrują Twoje wyniki. Możesz dodatkowo korzystać z aplikacji zewnętrznych, aby osiągać cele z najlepszym dla Ciebie wsparciem.


Zegarek Polar — docieraj do celu z niezawodną nawigacją

Podczas ćwiczeń w terenie Polar Vantage V2 okaże się najlepszym przewodnikiem. 

GPS to dla fińskiego producenta zdecydowanie za mało. Dlatego zegarki sportowe Polar z tej serii obsługują globalne systemy nawigacji, aby w każdym miejscu na Ziemi mieć na oku cel Twojej aktywności i aktualne położenie. Tak oto GPS współpracuje nie tylko z GLONASS i Galileo, ale też regionalną nawigacją satelitarną QZSS dla Azji wschodniej i Oceanii. Śmiało przekraczaj więc granice terytoriów! Smartwatch Polar będzie śledził Twoją trasę, mierzył dystans i prędkość niezależnie od tego, gdzie jesteś. Dzięki Assisted-GPS Polar zegarek w ciągu kilku sekund odbierze sygnał z różnych satelitów nawet przy niepełnym zasięgu.

Funkcja GPS w zegarku sportowym Polar Vantage V2


Funkcje sportowego zegarka Polar Vantage V2

Dla jeszcze pewniejszej orientacji w terenie możesz skorzystać z takich funkcji Vantage V2 jak: 

  • kompas,
  • podgląd współrzędnych,
  • wysokościomierz,
  • dostęp do zewnętrznej aplikacji Komoot.

Obserwuj zdrowie z najlepszymi czujnikami

Stworzony przez markę Polar smartwatch nie pozostawia miejsca na przypadek również w kwestii zdrowia. Tylko będąc świadomym stanu organizmu, możesz bowiem trenować w zgodzie ze sobą i śledzić poprawę kondycji.

Funkcje dedykowane kwestii zdrowia w zegarku Polar Vantage V2

 

Technologia OHR w zegarkach Polar Vantage V2

Dla sportowców jednym z najważniejszych parametrów jest szybkość bicia serca. Dlatego zegarki sportowe Polar zostały wyposażone w najlepszy pulsometr, jaki pojawił się dotąd na rynku. Technologia OHR Polar Precision Prime™ umożliwia precyzyjny pomiar poprzez głębsze wnikanie światła przez skórę i eliminację zakłóceń. Po prostu uruchom aplikację i sprawdzaj intensywność treningu oraz wydolność organizmu.

 

To wciąż jednak nie wszystko, bo zegarek sportowy Polar Vantage V2 monitoruje również jakość snu i wiele innych czynników niezbędnych do osiągnięcia celów.

Monitorowanie snu w zegarku Polar Vantage V2

Korzystaj z dodatkowych funkcji 

Zegarek Polar Vantage V2

Jeśli dodatkowo połączysz zaprojektowany przez Polar zegarek ze smartfonem, zachowasz wszystkie wyniki pomiarów. Uzyskasz też dostęp do maksimum oferowanych możliwości. Odtwarzanie muzyki z poziomu nadgarstka? Śledzenie prognozy pogody i godzin wschodu słońca? Odbieranie komunikatów z telefonu na wyświetlaczu? Z tym zegarkiem zrobisz to wszystko łatwo i wygodnie.


 

W ZEGAREK.NET znajdziesz oryginalne zegarki Polar Vantage V2 w różnych wersjach. Zapoznaj się z naszą ofertą i jeszcze efektywniej rozwijaj sportowy potencjał!