Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Polar Ignite

Polar Ignate

Zegarek fitness, który jest stylowy, funkcjonalny łatwy w obsłudze i komfortowy? Polar wie, jak to połączyć! Smartwatch Polar Ignite wykorzystuje najnowszą technologię, aby zapewnić Ci to, czego właśnie potrzebujesz. Korzystaj ze wskazówek treningowych, monitoruj organizm i ciesz się wieloma innymi funkcjami przez całą dobę!

czytaj więcej
Kategoria:

Nie ograniczaj się w terenie

Zegarek Polar Ignite może Ci towarzyszyć w niemal każdym miejscu. Dzięki wodoszczelności 30 ATM jest całkowicie odporny na zachlapania z kałuż, deszczu czy śniegu.

Zegarek Polar Ignite
 Zegarek Treningowy Polar Ignite

Wyposażony w wydajną baterię działa nawet 20h w trybie treningowym i nieco ponad 4 dni w trybie oszczędzania energii. Masz więc pewność, że nie zawiedzie Cię, gdy na przykład stracisz orientację w terenie. Współpraca kilku globalnych systemów nawigacji: GPS, GLONASS, Galileo i QZSS wraz z funkcją assisted GPS do szybkiego łączenia z satelitami gwarantuje precyzyjną lokalizację w każdym miejscu na Ziemi. Po prostu trenuj z Polar Ignite na nadgarstku, nie martwiąc się o szczegóły! Zegarek wskaże Ci nawet prognozę pogody, aby wiedzieć, jak się ubrać i kiedy zaplanować wyjście.


Trenuj to, co lubisz zgodnie z planem

Smartwatch obsługuje aż 130 dyscyplin sportowych, nie musisz więc się ograniczać. Ma m.in. tryb jazdy na rowerze, ćwiczeń fitness, a nawet gotowe plany treningu biegowego. Możesz polegać na jego sugestiach, bo propozycje ćwiczeń opiera na Twoich postępach i aktualnej kondycji. Z Polar Ignite dbasz o formę, nie przeciążając się.

Sportowy smartwatch dla kobiety Polar Ignite

Dbaj o zasoby energii

Energooszczędny smartwatch Polar Ignite

Zegarek Polar dobrze zna Twoje możliwości i zasoby energetyczne dzięki dwóm ważnym funkcjom: 

  • Training Load Pro™- podczas treningu rejestruje, jak są obciążane poszczególne części Twojego organizmu;
  • Nightly Recharge™  - bada stopień regeneracji w czasie nocy.

Wsłuchaj się w bicie serca

Na tym czujniki zdrowotne dostępne w Polar Ignite się jednak nie kończą. W modelu znalazła również zastosowanie multisensoryczna technologia Precision Prime™. Nie tylko wykonuje ona optyczny pomiar tętna, ale też zbiera wskazania innych czujników. W ten sposób udaje jej się wyeliminować zakłócenia, które mogłyby przekłamywać wynik pomiaru. Swój aktualny puls możesz zobaczyć nie tylko na wyświetlaczu, ale też na żywo monitorować w aplikacji lub na sprzęcie sportowym połączonym z Bluetooth oraz Polar Club.

Pomiar tętna w smartwatchu Polar Ignite


Fazy snu w smartwatchu Polar Ignite

To bardzo ważne, by mieć ten parametr na oku. Szybkość bicia serca w różnych momentach dnia informuje bowiem o wydolności, fazach snu czy poziomie stresu.


Nie daj się stresowi

Napięcie emocjonalne z kolei negatywnie odbija się na naszej efektywności. Dlatego Polar Ignite został wyposażony w aplikację do ćwiczeń oddechowych. Wykonując je w trudnych sytuacjach lub profilaktycznie, dbasz o wewnętrzną równowagę i rozluźniasz napięcia w ciele.

Ćwiczenia oddechowe w smartwatchu Polar

Korzystaj zamiast smartfona

Możliwość odbierania połączeń w zegarku Polar Ignite

A jeśli do tego połączysz zegarek Polar ze swoim smartfonem, do pewnego stopnia zdoła Ci go zastąpić. Na jego ekranie odbierzesz powiadomienia o sms-ach, połączeniach i e-mailach. Dzięki temu nic Cię nie omija nawet wtedy, gdy telefon masz poza zasięgiem wzroku.

Czy wiesz, że możesz nawet sterować muzyką w smartfonie? Przeglądaj playlistę, wybierz ulubioną piosenkę i ustaw optymalną głośność prosto z zegarka Polar Ignite.

 Polar Ignite biały

Kreuj własny styl

Zegarki Polar Ignite dla kobiet i mężczyzn

To nowoczesne akcesorium wyrazi Twój aktywny tryb życia i indywidualny styl w każdej sytuacji. Ma okrągłą kopertę ze stylową, dyskretną ramką. Jego ostateczny wygląd zależy jednak wyłącznie od Ciebie. Możesz dowolnie wymieniać paski zgodnie z outfitem czy nastrojem. Masz ochotę na efekt glamour? Zamów pasek z błyszczącymi kryształkami. Cenisz sobie minimalizm i klasyczną elegancję? Wybierz uniwersalną czerń! A jeśli zechcesz podkreślić swoją kobiecość? Żaden kolor nie zrobi tego lepiej niż róż.


Na tym jednak opcje personalizacji się nie kończą. Zyskujesz też bowiem możliwość zmiany kolorów napisów na tarczy. Ustawiaj ulubione i pozwól, by Polar Ignite podążał za Twoim stylem każdego dnia!

Zmiana kolorów na tarczy w smartwatchu polar

 

W ZEGAREK.NET znajdziesz oryginalne zegarki z serii Ignite w różnych wersjach. Zapoznaj się z pełną ofertą tej i innych kolekcji dostępnych w naszym sklepie - zapraszamy!