Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT20-08-2020

Wyjątkowy damski Aerowatch Night&Day dla Pań

Zegarki Aerowatch w samej nazwie nawiązują do tematyki lotnictwa, co nieodłącznie związane jest z momentem ich powstania. W 1910 roku, kiedy świat śledził nowe rekordy w dziedzinie lotnictwa, marka koncentrowała się na zegarkach kieszonkowych. Z czasem oferta poszerzona została o zegarki lotnicze na nadgarstek, a dziś szwajcarska manufaktura wykonała kolejny, niezwykle ważny krok. We flagowej kolekcji Aerowatch 1942 pojawił się całkowicie nowy, damski zegarek lotniczy Aerowatch Night;Day.

Damski zegarek Aerowatch 44960-AA10 1942 NIGHT ; DAY


Zegarek lotniczy dla wyrafinowanej kobiety

Choć zegarki dla pilotów kojarzone są zazwyczaj z czasomierzami męskimi, najbardziej uznani producenci coraz częściej zwracają się ku miłośniczkom awiacji. Nowe zegarki Aerowatch Night;Day to doskonały przykład, że lotnicza stylistyka świetnie pasuje również do kobiecego nadgarstka, szczególnie w tak oryginalnej kompozycji jak nowe modele. Ich wspólnym i najbardziej niesamowitym elementem jest bez wątpienia 24 godzinna tarcza, która zamiast wskazówki godzinowej wykorzystuje... obrotowy dysk!

Damski zegarek Aerowatch 1942 NIGHT ; DAY
Częściowo zasłonięty cyferblat, pozornie wyposażony jest jedynie we wskazówkę minutową. Spod osłonki z napisem Aerowatch Night;Day wyłania się jednak zdobiona tarcza, która obracając się prezentuje nie tylko aktualną godzinę, ale również graficznie przedstawioną porę dnia.

Nietypowy sposób wskazywania godziny nadaje czasomierzowi niesamowitego charakteru i jest przy tym niezwykle prosty. Wystarczy skierować wzrok na indeks godziny 12, gdzie przyjmuje on postać niebieskiej kropki. W zależności od pozycji dysku, właśnie pod nim znajduje się zapis aktualnej godziny.Zegarki Aerowatch 1942 – dwa nowe modele

Nowy zegarek damski Aerowatch Night;Day pojawia się w dwóch wariantach - Aerowatch 44960-AA10 na niebieskim pasku oraz Aerowatch 44960-AA10-M na stylowej bransolecie.

Poza niesamowitą tarczą i 35mm kopertą pasującą do kobiecego nadgarstka, oba łączy przynależność do flagowej kolekcji Aerowatch 1942, poświęconej jednemu z właścicieli marki. Oznacza to wykorzystanie wspaniałej stylistyki, inspirowanej zegarkami kieszonkowymi, odpowiedzialnej za niepowtarzalny charakter zegarków Aerowatch.
Zegarek Aerowatch 1942 NIGHT ; DAYWyjątkowo urokliwy zegarek Aerowatch Night;Day na srebrnej bransolecie
Zegarki wydają się złożone z trzech obłych części, dając przyjemny wizualnie efekt “nadmuchania”. Do tego wspaniała, cebulkowata, radełkowana koronka oraz łukowate uszy inspirowane oczkiem łączącym stare zegarki kieszonkowe z łańcuszkiem.

Całość tej kompozycji sprawia, że zegarki Aerowatch Night;Day są ekstrawaganckie i rzucają się w oczy, ale robią to w gładki, wyrafinowany, pełen finezji i klasycyzmu sposób.
Dlaczego warto wybrać zegarek damski Aerowatch Night;Day

Kupując nowy zegarek Aerowatch kupujemy znacznie więcej niż ciekawy i niepowtarzalny wygląd. Zegarmistrzowska tradycja marki sięga 1910 roku i nieodłącznie związana jest ze Szwajcarią, a współczesna oferta składa się wyłącznie z oryginalnych zegarków swiss made. Stylistyczna odmienność tych czasomierzy, jest efektem wielu lat troski o każdy szczegół, a także rozszerzenia kontroli jakości do trzech etapów.
Eleganckie jak i porządnie wykonane opakowanie od zegarka Aerowatch


Zegarki Aerowatch są składane ręcznie w siedzibie firmy, a do ich produkcji wykorzystywane są jedynie najlepsze materiały. Konstrukcja wykonana ze stali szlachetnej L 316, szafirowe szkiełka i 50m wodoszczelności przygotowuje zegarki Aerowatch do wszystkich wyzwań, jakie mogą je spotkać każdego dnia na naszym nadgarstku.

PP