Ice Glam jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kolekcji cenionej marki Ice Watch. To seria, która podbiła serca stylowych kobiet połączeniem minimalistycznej elegancji i sportowej wygody użytkowania. Marka postawiła na przejrzyste, gładkie tarcze uzupełnione o wykończenie z tworzywa sztucznego. Wśród starannie dopracowanych modeli króluje biel, czerń oraz wystawne złoto widoczne nie tylko na oznaczeniach godzinowych, ale i elementach zegarka takich jak koronka oraz tarcza.

W ofercie znajdziemy zarówno zegarki z arabskim oznaczeniem godzin, jak i te, w których zastosowano niewielkie słupki. Co ciekawe w przypadku drugiego sposobu oznaczania godzin, tarcze zachowały monochromatyczną kolorystykę. Dzięki wyborze delikatnych tłoczeń, czasomierze nabrały niepowtarzalnej estetyki. Niewielkie wyżłobienia pozwalają wygodnie odczytywać porę dnia, podkreślając prostotę zdobień tarczy. Drugą z różnic jest miejsce zamieszczenia logotypu. W przypadku zegarków z cyframi arabskimi znalazł się on w górnej części cyferblatu, zaś w modelach wzbogaconych ponadczasowymi słupkami w miejscu godziny trzeciej - po prawej stronie. Cechą charakterystyczną zegarków Ice Glam jest jednolite połączenie koperty z paskiem zegarka. Wykrawanie z jednego kawałka sylikonu zapewnia opływowy, niepowtarzalny kształt, a brak łączenia teleskopami czyni je niezwykle stylowymi. Kobieca delikatność bijąca z wzornictwa połączona z doskonale wyważoną wielkością pozwala uplasować kolekcję na granicy segmentu zegarków fashion.

O niesamowitej estetyce, której na próżno szukać gdzie indziej przesądziła wyrazistość designu, który wyróżnia się swoją subtelnością. Ice Glam to nie tylko wygodny zegarek damski. To dodatek, który dotrzyma towarzystwa w każdych warunkach. Z powodzeniem można zabrać go ze sobą do pracy, na spacer, a także na wakacje. Dzięki wodoszczelności na poziomie 100 m, nie trzeba obawiać się zanurzenia zarówno pod prysznicem, jak i w basenie. Starannie opracowana konstrukcja umożliwi szybkie wysychanie już w ciągu kilku chwil - bez obaw o uszkodzenie któregoś z elementów. Ogromną zaletę stanowi fakt, że modny zegarek damski został dostosowany do każdego rozmiaru nadgarstka. Modele z serii Ice Glam dostępne są w aż trzech rozmiarach! XS, S oraz M idealnie dopasują się nie tylko do obwodu Twojej ręki, ale także jej budowy, dzięki czemu czasomierz nienagannie się zaprezentuje. Koniec problemów z doborem rozmiaru czasomierza! Zróżnicowana wielkość koperty pozwoliła wyróżnić zegarki dziecięce, które wprowadzą najmłodszych w świat analogowej sztuki zegarmistrzowskiej, pozwalając cieszyć się wzornictwem stworzonym z myślą o dorosłych. Zegarek ze złotymi wstawkami dopasuje się do każdego rodzaju stroju. Dzięki zastosowaniu paska w kolorze uniwersalnej bieli i czerni, nie zdominuje kreacji, a delikatnie ją podkreśli. Warto zaznaczyć, że złote elementy w zegarku dodają mu uroku i podkreślają kobiecość, jednocześnie pozostawiając dość skromnym, nienachalnym dodatkiem. Ice Glam najczęściej wybierany jest jako niezawodny zegarek codzienny.