Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki ICE Watch ICE-Steel

1wyniki

Zegarki ICE Watch ICE-Steel

Zegarki ICE Watch to klasyczne dodatki na nadgarstek z wyjątkowym wykończeniem. Okrągłe koperty są szerokie, przez co całość prezentuje się nietuzinkowo. Każdy zegarek ICE pokazuje czas w sposób tradycyjny. Krótsza wskazówka ma ciekawe zakończenie, zwieńczone ostrym szpicem. Wskazówka, która pokazuje godzinę, jest prosta i dobrze widoczna. Również ma ostrą końcówkę. Dzięki temu tarcze ICE Watch Steel są czytelne i przejrzyste. Odczytanie godziny nie stanowi najmniejszego problemu. Zegarki ICE mają paski z tworzywa sztucznego. Sprawia to, że są odporne na wszelkie uszkodzenia. Możesz je moczyć bez obaw o zniszczenie mechanizmu. Czasomierze ICE Watch ICE Steel wykonano w stylu fashion, największą popularnością cieszą się więc wśród młodzieży.

FILTRY0

ICE Watch ICE Steel – mariaż klasycznego i nowoczesnego wzornictwa 

Czasomierze ICE Watch Steel działają przy pomocy mechanizmu kwarcowego. Napędzany jest poprzez impuls elektryczny z baterii. Przekłada to się na niezawodność i długie lata bez usterek. Na tarczach zegarów ICE Watch ICE Steel zawsze widoczna jest prawidłowa godzina. Wszystkie czasomierze wykonano w stonowanej kolorystyce. Tarcze są jednokolorowe - czarne lub białe. Uzupełnieniem całości są minimalistyczne dodatki, na przykład wskazówka sekundowa w kolorze pomarańczowym. Przy końcu znajduje się kółko, które sprawia, że całość wygląda modnie. Wyróżnia się również logo marki. Zostało umieszczone pod godziną „12”. 

Zegarek ICE Watch ICE Steel ICE.016771 zegarek męski na niebieskim pasku i z datownikiem na tarczy

Zegarek ICE – oryginalna propozycja na co dzień 

Zegarek ICE Watch ICE Steel ICE.018691 zegarek męski na czarnym pasku

Kupując dodatek na nadgarstek chcemy mieć pewność, że będzie nam służył przez wiele lat. Czasomierze ICE Watch Steel mają paski wykonane z tworzywa sztucznego. Ich nieregularna faktura sprawia, że nie widać na nich brudu ani kurzu. Ewentualne zarysowania również nie będą rzucały się w oczy. Dzięki temu każdy zegarek ICE świetnie sprawdzi się na co dzień. Wodoszczelność na poziomie 100 m pozwala z nimi pływać. Zegarki ICE zapinane są na sprzączkę. Jej kolor jest taki sam jak koperta. Dzięki temu całość wygląda spójnie. Wszystkie modele ICE Watch ICE Steel uzupełniają wybrane stylizacje - zarówno te codzienne, jak i eleganckie. 

Zobacz wszystkie zegarki ICE Watch dostępne w naszej ofercie!