Zegarki ICE Watch ICE-Steel

Zegarki ICE Watch to klasyczne dodatki na nadgarstek z wyjątkowym wykończeniem. Okrągłe koperty są szerokie, przez co całość prezentuje się nietuzinkowo. Każdy zegarek ICE pokazuje czas w sposób tradycyjny. Krótsza wskazówka ma ciekawe zakończenie, zwieńczone ostrym szpicem. Wskazówka, która pokazuje godzinę, jest prosta i dobrze widoczna. Również ma ostrą końcówkę. Dzięki temu tarcze ICE Watch Steel są czytelne i przejrzyste. Odczytanie godziny nie stanowi najmniejszego problemu. Zegarki ICE mają paski z tworzywa sztucznego. Sprawia to, że są odporne na wszelkie uszkodzenia. Możesz je moczyć bez obaw o zniszczenie mechanizmu. Czasomierze ICE Watch ICE Steel wykonano w stylu fashion, największą popularnością cieszą się więc wśród młodzieży.

czytaj więcej

ICE Watch ICE Steel – mariaż klasycznego i nowoczesnego wzornictwa 

Czasomierze ICE Watch Steel działają przy pomocy mechanizmu kwarcowego. Napędzany jest poprzez impuls elektryczny z baterii. Przekłada to się na niezawodność i długie lata bez usterek. Na tarczach zegarów ICE Watch ICE Steel zawsze widoczna jest prawidłowa godzina. Wszystkie czasomierze wykonano w stonowanej kolorystyce. Tarcze są jednokolorowe - czarne lub białe. Uzupełnieniem całości są minimalistyczne dodatki, na przykład wskazówka sekundowa w kolorze pomarańczowym. Przy końcu znajduje się kółko, które sprawia, że całość wygląda modnie. Wyróżnia się również logo marki. Zostało umieszczone pod godziną „12”. 


Zegarek ICE – oryginalna propozycja na co dzień 

Kupując dodatek na nadgarstek chcemy mieć pewność, że będzie nam służył przez wiele lat. Czasomierze ICE Watch Steel mają paski wykonane z tworzywa sztucznego. Ich nieregularna faktura sprawia, że nie widać na nich brudu ani kurzu. Ewentualne zarysowania również nie będą rzucały się w oczy. Dzięki temu każdy zegarek ICE świetnie sprawdzi się na co dzień. Wodoszczelność na poziomie 100 m pozwala z nimi pływać. Zegarki ICE zapinane są na sprzączkę. Jej kolor jest taki sam jak koperta. Dzięki temu całość wygląda spójnie. Wszystkie modele ICE Watch ICE Steel uzupełniają wybrane stylizacje - zarówno te codzienne, jak i eleganckie. 

Zobacz wszystkie zegarki ICE Watch dostępne w naszej ofercie!