Czas w różnorakiej formie, towarzyszy nam w niemal wszystkich dziedzinach życia. Właśnie dlatego czasomierze od momentu wynalezienia nie tracą na popularności, a współcześnie stanowią podstawowy i nieodłączny element naszej kultury. Szczególną pozycję zajmują w niej oryginalne zegarki, które są wizualizacją pojęć jakości wykonania i doskonałej precyzji, decydujących o pozycji marek na światowym rynku. Nic dziwnego, że czasomierze odnalazły się świetnie tam, gdzie pomiar czasu decyduje o chwale zwycięstwa lub goryczy porażki. Pozwalają na to tylko najlepsze zegarki sportowe. Trzeba zaznaczyć, że sportowe modele, nie ograniczają się do roli narzędzia treningowego, ale samym wyglądem oddają miłość i pasję własnych użytkowników. Charakterystyczną dyscypliną, łączącą czasomierze ze sportem, w której najmniejszy ułamek sekundy liczy się z zegarmistrzowską precyzją, a pasja to klucz do sukcesu, jest bez wątpienia motorsport. Właśnie tu - w miejscu, gdzie niezawodność i ponadprzeciętna precyzja stają się normą - pojawiły jedyne w swoim rodzaju, niezwykłe, sportowe zegarki Ice-Watch BMW!

Samochody to coś więcej niż inżynieria i wiedzą to wszyscy pasjonaci marek takich jak BMW. Poczucie przynależności, jak poczucie zwycięstwa - wymagają wyrażania jej na każdym kroku, szczególnie kiedy z możliwych do zdobycia miejsc interesuje Cię wyłącznie podium. Oryginalne zegarki męskie Ice-Watch BMW pozwolą miłośnikom marki na pozostanie sobą, nawet w chwilach, gdy kluczyki należy pozostawić na boku. Niezwykłe modele ze sportowej kolekcji, to oficjalne zegarki BMW, pod których patronatem odbył się wyścig DTM, w których spektakularne zwycięstwo odniósł kierowca BMW Marco Wittmann, znany szerzej jako "Mega Marco". To wszystko nie pozostawia wątpliwości, zegarki Ice-Watch BMW powstały z nieokiełznanej potrzeby zwycięstwa!

Tak jak niemiecka marka na torze, tak belgijskie zegarki Ice-Watch, zdobywają najwyższe tytuły w sercach miłośników czasomierzy. Niezwykły design marki znany jest na całym świecie, a kolekcja Ice-Watch BMW, świetnie uwydatnia przyczyny takiego stanu rzeczy. Zegarmistrzowska wariacja loga marki BMW sprawia, że oryginalne zegarki Ice-Watch, nie dadzą zapomnieć o swojej inspiracji nawet na chwilę. Wszystkie modele z dedykowanej kolekcji, wyróżnia okrągła koperta z charakterystycznym, pogrubionym bezlem oraz napisem "BMW Motorsport". Aby dopełnić dzieła, zegarki Ice-Watch BMW otrzymały dynamiczny design tarczy w kilku odsłonach. Modele na podszytym skórą, materiałowym pasku, wykończono wyraźnymi, słupkowymi indeksami i mocno zaznaczonymi, kanciastymi wskazówkami, które oddają wyrazistość tarczy. Na godzinie dwunastej umieszczono logo BMW z podpisem BMW Motorsport. w sercu loga BMW. Z kolei sportowe zegarki w wersji na silikonowym pasku, otrzymały wyraźną podziałkę minutową na cyferblacie oraz czerwone wstawki w różnych częściach zegarka dla podkreślenia ich wyścigowego designu.

W kolekcji Ice-Watch BMW, każdy miłośnik marki znajdzie odpowiedni model dla siebie. Z łatwością odnajdziemy tu stylowe zegarki męskie w wariancie z chronografem, czy po prostu praktycznym datownikiem. Koperta w zależności od egzemplarza, wykonana jest z wysokiej jakości stali lub wykorzystywanego w motoryzacji trwałego poliamidu. Niezależnie od modelu, zegarki Ice-Watch BMW napędza kwarcowy mechanizm, zabezpieczony przez 100m wodoszczelności oraz odporne na stłuczenia, mineralne szkiełko. Genialne połączenie inspiracji i jakości, nie wymagają dalszego udowadniania - zegarki Ice-Watch BMW to idealne czasomierze dla wszystkich fanów motorsportu!