Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki ICE Watch ICE-Fantasia

17wyniki

Zegarki ICE Watch ICE-Fantasia

Zegarki ICE Watch to kolorowe dodatki, które sprawdzą się zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Pastelowe kolory i ciekawe obrazki sprawiają, że są to czasomierze przyciągające wzrok. Każdy zegarek ICE Watch pokazuje czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są proste i zaokrąglone. Ich kolor został dopasowany do pozostałych elementów tak, aby całość wyglądała efektownie. Czasomierze ICE Watch ICE Fantasia sprawdzą się jako pierwszy zegarek dla dziecka. Taka biżuteria z pewnością zachęci do nauki odczytywania godzin. Modele ICE Watch Fantasia zostały w całości wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu są wygodne do noszenia i odporne na uszkodzenia.

FILTRY0

ICE Watch Fantasiazegarki idealne dla dzieci

To, co wyróżnia zegarki ICE Watch Fantasia, to ich niesamowite tarcze. Każda z nich ma piękny wzór. Dla chłopców idealne będą zegarki ICE Watch ICE Fantasia z autem lub z rakietą. Dziewczynki z pewnością zwrócą uwagę na tęczę i jednorożca. Odpowiednio dobrana kolorystyka przekłada się na modne wykończenie czasomierzy. Godziny zostały oznaczone klasycznymi cyframi, przez co dzieci mogą się uczyć w jaki sposób odczytywać aktualny czas. Każdy model ma też wskazówkę sekundową, co jest niezwykle przydatne dla najmłodszych użytkowników.

Zegarek ICE Watch ICE Fantasia ICE.016722 zegarek dla dziecka z motywem jednorożca na różowym pasku

Zegarek ICE Watch – idealny na co dzień

Zegarek ICE Watch ICE ICE.017891 zegarek dla chłopca na niebieskim pasku z motywem samochodu na tarczy

Noszenie zegarka powinno być komfortowe, dlatego producent wykorzystał ergonomiczny kształt oraz tworzywo, które nie powoduje podrażnień. Zegarki ICE Watch można bez obaw zabierać ze sobą nad wodę. Ich wodoszczelność to aż 100 m. Nie musisz obawiać się również o zarysowania, tarcze chroni niezwykle twarde szkło mineralne. Paski zapinane są na sprzączkę. Jest ona wygodna, a dodatkowo może przyczynić się do nauki koordynacji u najmłodszych. Ma ona taki sam kolor jak obwód koperty oraz indeksy godzin. W efekcie zegarek ICE Watch doskonale się prezentuje. To świetny pomysł na prezent, szczególnie dla najmłodszych.

Zobacz całą kolekcję zegarków ICE Watch dostępną w naszej ofercie!